Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 23, 00:19)
Kipras lens.gif
Na kas kipriuką pasigriebs? biggrin.gif
https://www.youtube....1&v=kQMSPkGoQrY

Daina man patinka  sokiai.gif

Ai, metu rusą lauk, imu kiprą pati biggrin.gif Labai jau gražų šunį turi biggrin.gif
Kipras REZERVUOTAS biggrin.gif



QUOTE(tuktuk @ 2016 02 23, 01:45)
Tai aš į šuniuką nepretenduoju, tik į vyriuką blush2.gif
Ale jau ir parašas, žiūriu, padarytas doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tai jau rusas, reiškia, tikrai atsilaisvino laugh.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif

Man Kirpo daina patiktų, jei būtų labiau rokinis skambesys. Dabar tai truputį erzina tas šokinis bumsas. Bet jie čia turbūt prie Eurovizijos pasistengė prisiderint biggrin.gif  Tokie bumsai visada aukštai būna. Ir šiais metais nebus išimtis biggrin.gif

Blyn. Pramiegojau dieda. Na nieko nieko dainike... del skambesio sutinku drinks_cheers.gif
Chaaa, dar atleks ragana Monte pikta, irgi Kipro lauke bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 02 23, 06:27)

WOW, kokią dovaną gavau! bigsmile.gif
Labai ačiū, Fuksiuk! 4u.gif O jau kokia dermė su mano avataru! wub.gif Reikia tik tos 28d. (tikrosios "inauguracijos" sulaukti) ir bus galima drąsiai "pasirašinėti". Paldies! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 23 vasario 2016 - 11:26
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 22, 22:19)
Kipras lens.gif
Na kas kipriuką pasigriebs?
https://www.youtube....1&v=kQMSPkGoQrY

Daina man patinka 

Ai, metu rusą lauk, imu kiprą pati  Labai jau gražų šunį turi
Kipras REZERVUOTAS

Ramiai, seniausiai VISI MANO lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 22, 22:53)
va-je-tau  Koks diedas bigsmile.gif karsta.gif karsta.gif
Sakyčiau, čia jau toks iš tikrų vyrų kategorijos thumbup.gif  Visas toks velniškas karsta.gif Gal norit keistis į vestlaifą? blush2.gif  lotuliukas.gif

Eikii jūs vestlaifai, pramiegojot seniausiai Kiprą, aš tik foto pamačiusi iš karto griebiau tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 23, 00:18)
Man tai būtų idealu, jei latviuko dainą dainuotų kiprietis brunette.gif
Papildyta:
Blyn, viena ausinė sugedo doh.gif Kiba Kipro diedas kokių kerų paskleidė besisklaidydamas su savo skvernais lotuliukas.gif

Įsisvaigai motera, mane jau net svetima gėda kamuoja doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(eglegle @ 2016 02 23, 07:17)
Chaaa, dar atleks ragana Monte pikta, irgi Kipro lauke  bigsmile.gif

Kaip tai laukė? Nieko ji nelaukė, ji žinojo, kad bus gerai, iš karto paėmė cool.gif Nesuprantu, laikas jau pripažinti, kad temoje šamaną turit cool.gif
Papildyta:
Bet... kadangi aš garsėju už jūrų marių kaip labai labai labai geras žmogus, su didele širdimi, tai galiu atiduoti kuriai nors, kuri gražiai paprašys, tą garbanotą gitaristą. Tokie būtent plaukai man niekada nepatiko ir netgi glumindavo smile.gif Vat ir bus - MINUS ONE. Vieno man pačiai nereik bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 23 vasario 2016 - 11:28
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 22, 23:19)
Kipras lens.gif
Na kas kipriuką pasigriebs? biggrin.gif
https://www.youtube....1&v=kQMSPkGoQrY

Daina man patinka  sokiai.gif

Ai, metu rusą lauk, imu kiprą pati biggrin.gif Labai jau gražų šunį turi biggrin.gif
Kipras REZERVUOTAS biggrin.gif

Kipro daina tikrai nebloga. isklausiau visa nuo pradzios iki galo. Siaip nesu labai kantri su naujom dainom jei nekabina isjungiu nesklausius visos. O sita gerai susiklause. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2016 02 23, 00:00)
Va, jeigu taip kokis vyriokas pasirodytų dainuojantis su dailiu katinu, mesčiau ir aš tada savąjį Justelį ir griebčiau... katiną. bigsmile.gif Nu bet gražus, riebus murklys turėtų būti, kad taip rizikuočiau.  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif mano bendraminte. smile.gif Irgi iki negalejimo myliu katinus bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 22, 23:53)
drinks_cheers.gif
----
Kaip tik norėjau sakyt, kad tas jo vibrato ne taip krenta į akis(tiksliau ausis), kai jis gyvai dainuoja.
Negražu istoriją vadinti propaganda rolleyes.gif
Bet beveik garantuoju, kad neleis jiems dainuot. Bus kaip su Gruzija kažkuriais metais. EV skelbia, kad negalima dainuoti politinių dainų. Bet aš tai padaryčiau išimtį Ukrainai.
o jeckau, jau čia tikrai rimta laugh.gif
va-je-tau bigsmile.gif  bigsmile.gif Koks diedas bigsmile.gif karsta.gif karsta.gif
Sakyčiau, čia jau toks iš tikrų vyrų kategorijos thumbup.gif  Visas toks velniškas karsta.gif Gal norit keistis į vestlaifą?[COLOR=purple] blush2.gif  lotuliukas.gif

Tuk tuk sakei man perleisi westlaifa, jei rasi ka geresnio. biggrin.gif Tai kaip cia dabar iseina??? g.gif smile.gif pasiulyti nieko neturiu neben viena is savo danu vyruku.
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2016 02 23, 00:48)
Griebk Tarasovą, nesvarbu kad EV nedalyvauja. Bet katinas bigsmile.gif . Riebus, lietuviškas mirksiukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 23, 12:34)
Tuk tuk sakei man perleisi westlaifa, jei rasi ka geresnio.  biggrin.gif Tai kaip cia dabar iseina???  g.gif  smile.gif pasiulyti nieko neturiu neben viena is savo danu vyruku.

Išrišom aferistę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 23, 13:38)
Išrišom aferistę biggrin.gif

Na gal nereikia taip iskart. biggrin.gif Gal zmogus taiesiog pamirso.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 23, 12:50)
Na gal nereikia taip iskart.  biggrin.gif Gal zmogus taiesiog pamirso.

Aišku, atleisti būtina, bet ne taip paprastai. Turės dabar visoms šampės statyti per renginį tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 23, 12:34)

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif mano bendraminte. smile.gif Irgi iki negalejimo myliu katinus bigsmile.gif




Priimkit į katinų sektą ir mane biggrin.gif mirksiukas.gif
Nes yra ir man tokis reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 23, 07:47)
Pagal straipsnį susidariau vaizdą, kad daina propagandinė. Bet jeigu iš tiesų dainos turinys nepolitiškas, kaip rašo kai kurios, kad dainuoja apie savo šeimos istoriją, tai turėtų leisti dainuoti, nes nebūtų priežasties neleisti.

Man žodžių "propagandinis" ir "politinis" reikšmės kažkaip ne tokios pat rolleyes.gif

QUOTE(Monteverte @ 2016 02 23, 12:27)
Eikii jūs vestlaifai, pramiegojot seniausiai Kiprą, aš tik foto pamačiusi iš karto griebiau tongue.gif
---
Įsisvaigai motera, mane jau net svetima gėda kamuoja doh.gif  lotuliukas.gif
---
Bet... kadangi aš garsėju už jūrų marių kaip labai labai labai geras žmogus, su didele širdimi, tai galiu atiduoti kuriai nors, kuri gražiai paprašys, tą garbanotą gitaristą. Tokie būtent plaukai man niekada nepatiko ir netgi glumindavo smile.gif Vat ir bus - MINUS ONE. Vieno man pačiai nereik bigsmile.gif

o tai tau unsure.gif
---
ai, pas mane tai nei gėdos, nei sąžinės irnesakyk.gif lotuliukas.gif
---
Nea, man tik tas plikis įdomus bigsmile.gif

QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 23, 13:34)
Tuk tuk sakei man perleisi westlaifa, jei rasi ka geresnio.  biggrin.gif Tai kaip cia dabar iseina???  g.gif  smile.gif pasiulyti nieko neturiu neben viena is savo danu vyruku.

Sakiau tik mainysiu, jeigu ką įdomesnio pamatysiu, o be diedo tipo ne lygis likt, tai negaliu taip laisva ranka atiduot lotuliukas.gif (bus kaip Jollee'i paskui - pametė rusą, o ,pasirodo, kad Kipras jau seniai paimtas laugh.gif ) O danų, tai nenoriu blush2.gif

QUOTE(Monteverte @ 2016 02 23, 13:38)
Išrišom aferistę biggrin.gif

nono.gif Nesuku jokių aferų, viskas pagal taisykles brunette.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 23, 14:24)
Aišku, atleisti būtina, bet ne taip paprastai. Turės dabar visoms šampės statyti per renginį tongue.gif

Dar ko užsimanysit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 23, 13:54)
Nea, man tik tas plikis įdomus bigsmile.gif

Mintyse nuskųsk biggrin.gif Žodžiu, dar likusi paskutinė galimybė prisiglaust prie Kipro.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 23, 14:57)
Mintyse nuskųsk biggrin.gif Žodžiu, dar likusi paskutinė galimybė prisiglaust prie Kipro.

Ne plikume esmė laugh.gif Man retas kuris plikis patinka, ale šitas pagrindinis kažką tokio kabinančio turi. Nors daugiau video ir nuotraukų su juo nemačiau, gal kitur visai kitaip atrodo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 02 23, 11:27)
Ramiai, seniausiai VISI MANO lotuliukas.gif
Tik nereikia. schmoll.gif user posted image . Kirpriuką rezervavau aš. Taip kad .... sokiai.gif
Atsakyti