Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 22, 22:53)
va-je-tau bigsmile.gif  bigsmile.gif Koks diedas bigsmile.gif karsta.gif karsta.gif
Sakyčiau, čia jau toks iš tikrų vyrų kategorijos thumbup.gif  Visas toks velniškas karsta.gif Gal norit keistis į vestlaifą? blush2.gif  lotuliukas.gif
Ni ni ni . Niekam savo Kipriuko ir jo šuniuko neatiduosiu wub.gif

QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2016 02 22, 22:58)
Paklausiau, man patiko, seniai kažko panašaus norėjau išgirsti eurovizijoj.  thumbup.gif
Taip, šaunus Kipro pasirinkimas thumbup.gif

QUOTE(Selga @ 2016 02 22, 23:00)
Va, jeigu taip kokis vyriokas pasirodytų dainuojantis su dailiu katinu, mesčiau ir aš tada savąjį Justelį ir griebčiau... katiną. bigsmile.gif Nu bet gražus, riebus murklys turėtų būti, kad taip rizikuočiau.  biggrin.gif
Na dar ne visi savo finalistus paskelbė. Gal dar atsiras koks katukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 23, 00:10)
Na dar ne visi savo finalistus paskelbė. Gal dar atsiras koks katukas biggrin.gif

Šiaip mano Justeliui prie Heartbeat'o irgi labai tiktų. Kaip gera režisierė galėčiau pasiūlyti tokį variantą. cool.gif Pasirodymas su kisuliu prie širdies wub.gif

O Kipro daina veža- ko gero geriausia iš visų iki šiol išrinktų. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 23, 00:10)
Ni ni ni . Niekam savo Kipriuko ir jo šuniuko neatiduosiu  wub.gif

Tai aš į šuniuką nepretenduoju, tik į vyriuką blush2.gif


Ale jau ir parašas, žiūriu, padarytas doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai jau rusas, reiškia, tikrai atsilaisvino laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2016 02 23, 00:00)
Va, jeigu taip kokis vyriokas pasirodytų dainuojantis su dailiu katinu, mesčiau ir aš tada savąjį Justelį ir griebčiau... katiną. bigsmile.gif Nu bet gražus, riebus murklys turėtų būti, kad taip rizikuočiau.  biggrin.gif

lotuliukas.gif

Man Kirpo daina patiktų, jei būtų labiau rokinis skambesys. Dabar tai truputį erzina tas šokinis bumsas. Bet jie čia turbūt prie Eurovizijos pasistengė prisiderint biggrin.gif Tokie bumsai visada aukštai būna. Ir šiais metais nebus išimtis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 22 vasario 2016 - 23:37
QUOTE(Selga @ 2016 02 23, 00:00)
Va, jeigu taip kokis vyriokas pasirodytų dainuojantis su dailiu katinu, mesčiau ir aš tada savąjį Justelį ir griebčiau... katiną. bigsmile.gif Nu bet gražus, riebus murklys turėtų būti, kad taip rizikuočiau.  biggrin.gif

Griebk Tarasovą, nesvarbu kad EV nedalyvauja. Bet katinas bigsmile.gif . Riebus, lietuviškas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 22 vasario 2016 - 23:51
QUOTE(Maja Di @ 2016 02 22, 23:48)
Griebk Tarasovą, nesvarbu kad EV nedalyvauja. Bet katinas bigsmile.gif . Riebus, lietuviškas mirksiukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 02 23, 00:48)
Griebk Tarasovą, nesvarbu kad EV nedalyvauja. Bet katinas bigsmile.gif . Riebus, lietuviškas mirksiukas.gif

Ai, kad gal nialabai schmoll.gif ...
Liksiu jau prie latviško geriau. Jaunas kaimynas arčiau širdies, tsakant. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 23 vasario 2016 - 00:00
QUOTE(Selga @ 2016 02 22, 23:56)
Ai, kad gal nialabai  schmoll.gif ...
Liksiu jau prie latviško geriau. Jaunas kaimynas arčiau širdies, tsakant. smile.gif


čia gal tavo latviukas paraše? biggrin.gif
Įdomią madą čia įvedėt biggrin.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai būtų idealu, jei latviuko dainą dainuotų kiprietis brunette.gif
Papildyta:
Blyn, viena ausinė sugedo doh.gif Kiba Kipro diedas kokių kerų paskleidė besisklaidydamas su savo skvernais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 23 vasario 2016 - 00:18
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 23, 01:09)
čia gal tavo latviukas paraše?  biggrin.gif
Įdomią madą čia įvedėt  biggrin.gif  thumbup.gif  mirksiukas.gif

Ja, ja... topsecret.gif
Tik va to katino ant krūtinės kažkaip dar trūksta- nors imk ir nupiešk doh.gif , o taip nesinori nuo Jolleee atsilikti... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 23 vasario 2016 - 00:19
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 22, 23:45)
Tai aš į šuniuką nepretenduoju, tik į vyriuką blush2.gif
Ale jau ir parašas, žiūriu, padarytas doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tai jau rusas, reiškia, tikrai atsilaisvino laugh.gif

biggrin.gif nieko nebus. Jokie bandymai sudaryti sandorį neišdegs biggrin.gif
Aham rusas jau visiškai ištrintas ir pamirštas hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2016 02 23, 00:18)
Ja, ja... topsecret.gif
Tik va to katino ant krūtinės kažkaip dar trūksta- nors imk ir nupiešk doh.gif , o taip nesinori nuo Jolleee atsilikti... blush2.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 22, 23:00)
Va, jeigu taip kokis vyriokas pasirodytų dainuojantis su dailiu katinu, mesčiau ir aš tada savąjį Justelį ir griebčiau... katiną. bigsmile.gif Nu bet gražus, riebus murklys turėtų būti, kad taip rizikuočiau.  biggrin.gif
QUOTE(Selga @ 2016 02 23, 00:18)
Tik va to katino ant krūtinės kažkaip dar trūksta- nors imk ir nupiešk doh.gif

biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 23 vasario 2016 - 05:30
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 22, 22:19)
Ai, metu rusą lauk, imu kiprą pati biggrin.gif Labai jau gražų šunį turi biggrin.gif

Kaip gerai, imu Sergūnią, rusą, nes manau, kad jis Eurovizijos nugalėtojas, ar bent jau antrą vietą gaus clap.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 22, 22:53)
Bet beveik garantuoju, kad neleis jiems dainuot. Bus kaip su Gruzija kažkuriais metais. EV skelbia, kad negalima dainuoti politinių dainų.

Pagal straipsnį susidariau vaizdą, kad daina propagandinė. Bet jeigu iš tiesų dainos turinys nepolitiškas, kaip rašo kai kurios, kad dainuoja apie savo šeimos istoriją, tai turėtų leisti dainuoti, nes nebūtų priežasties neleisti.
Papildyta:
QUOTE(eglegle @ 2016 02 22, 21:40)
Ruslano daina tikrai kazkaip ikrito i galva ☺ dabartiniu momentu man labiausiai patinka jis ir Ieva

Ruslanas man taip pat patinka, jis jausmingai dainuoja, ir išvaizdus vyrukas. Jeigu nebūtų gražios Aistės dainos ir atlikimo, tai norėčiau, kad į Euroviziją važiuotų Ruslanas, žinoma, dar reikėtų dainai parengti spektaklį, pirmame pasirodyme neblogas buvo sumanymas, tik šokėjai labai jau prasti schmoll.gif .
Atsakyti