Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 22, 20:33)
Eurovizija yra muzikos konkursas, o ne propagandos konkursas. Nors galbūt ir neblogai būtų, jeigu egzistuotų propagandinės muzikos konkursas, jau įsivaizduoju, kaip visos šalys, jų tautos dainomis išlieja senas nuoskaudas  smile.gif

Nuo seno dainose atsispindi zmogaus gyvenimas, jausmai, aplinka.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2016 02 21, 11:38)
Man rods, tos Ibelhauptaitės nemėgsta už tai, kad va yra tokia, be jokių duomenų, ir savimi pasitikinti , turinti savo nuomonę, nebijanti išsiskirti ir atkeipti į save dėmesį. Visi maždaug-yra čia kam kritikuoti, lindėk su tokia išvaizda.

mane jos kalbėjimo maniera užknisa, tie visi "aaa" "emmm" ir panašiai smile.gif bet ką kalba ji, tai man patinka, interviu kelis skaičiau, įdomūs buvo. abu su vyru atrodo tokia įdomi šeima, abu talentingi, iš vienos pusės žiūrint labai skirtingi atrodo, bet kai skaitai ar klausai, atrodo darni pora.

QUOTE(Anakure @ 2016 02 22, 19:33)
Eurovizija yra muzikos konkursas, o ne propagandos konkursas.

prie ko čia propaganda, jei žmogus savo šeimos istoriją apdainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 22, 19:33)


4u.gif
Papildyta:


QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 22, 20:43)
mane jos kalbėjimo maniera užknisa, tie visi "aaa" "emmm" ir panašiai smile.gif bet ką kalba ji, tai man patinka, interviu kelis skaičiau, įdomūs buvo. abu su vyru atrodo tokia įdomi šeima, abu talentingi, iš vienos pusės žiūrint labai skirtingi atrodo, bet kai skaitai ar klausai, atrodo darni pora.
prie ko čia propaganda, jei žmogus savo šeimos istoriją apdainuoja.



ai, tai kad čia tokia smulkmena biggrin.gif irnesakyk.gif Bent jau man atrodo.
Nors aplamai eteryje aš ją gal tik pirmą kartą girdėjau.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 22, 21:43)
prie ko čia propaganda, jei žmogus savo šeimos istoriją apdainuoja.


attention, vatnikas topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2016 02 22, 07:10)
ir man svarbu, tik niekas čia žiūriu nesiskaito user posted image



Oi mergyt mergužėle biggrin.gif Su giliu džiugesiu pareiškiu, kad dabar tavo šaukštai tai jau tikrai po pietų irnesakyk.gif biggrin.gif


Jauti bajerį - viiiiisą mielą naktį šiąnakt Ruslikas man I miss youuu ... suokė lotuliukas.gif doh.gif Tai čia jau kaip ženklas koks iš aukščiau, savaime suprantama flirt.gif
Jau ką ką, bet šitą dainą per šiąnakt tai mintinai išmokau biggrin.gif Ne tik prikelta iš miego, bet ir sapnuose jau galėčiau padainuot flirt.gif


Aš vakar matyt ryškiai per daug apie Euroviziją persidiskutavau tongue.gif doh.gif Diskutavau intensyviai dar kitoje vietoje. Tai va, paskui visą naktį man bičiuks dainavo biggrin.gif lotuliukas.gif


O daina, taip išeitų, tai tikrai lengvai įsimenama. Nors iš pat pirmo paklausymo gal ir neįstrigo labai. Aš ją tegirdėjau tik tuos tris kartus atrankose + vieną, kai klausiau studijinį įrašą. Dabar jau beveik duetu galėtumėme varyt laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 22 vasario 2016 - 21:24
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 22, 22:23)
Oi mergyt mergužėle  biggrin.gif  Su giliu džiugesiu  pareiškiu, kad dabar tavo šaukštai tai jau tikrai po pietų  irnesakyk.gif  biggrin.gif
Jauti bajerį - viiiiisą mielą naktį šiąnakt  Ruslikas man  I miss youuu ...  suokė  lotuliukas.gif  doh.gif  Tai čia jau kaip ženklas koks iš aukščiau, savaime suprantama  flirt.gif
Jau ką ką, bet šitą dainą per šiąnakt tai mintinai išmokau  biggrin.gif  Ne tik prikelta iš miego, bet ir sapnuose jau galėčiau padainuot  flirt.gif


user posted image

dabar jau galutinai mano širdis plyš iš skausmo, ir aš pavirsiu jūros puta sad.gif bet manau, kad Ruslanas Tau vis tik dainavo atsisveikinimo dainą, šianakt grįžta pas mane keliais wub.gif

Atsakyti
Ruslano daina tikrai kazkaip ikrito i galva ☺ dabartiniu momentu man labiausiai patinka jis ir Ieva





Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2016 02 22, 21:39)
user posted image

dabar jau galutinai mano širdis plyš iš skausmo, ir aš pavirsiu jūros puta  sad.gif  bet manau, kad Ruslanas Tau vis tik dainavo atsisveikinimo dainą, šianakt grįžta pas mane keliais  wub.gif



moterie blink.gif blink.gif nebesvaik šitaip žiauriai doh.gif schmoll.gif schmoll.gif
romantikos mat ji užsimanė aggressive.gif doh.gif biggrin.gif

Tikiuosi, nebus koks palaidūnas cool.gif
Atsakyti
Kipras lens.gif
Na kas kipriuką pasigriebs? biggrin.gif
https://www.youtube....1&v=kQMSPkGoQrY

Daina man patinka sokiai.gif

Ai, metu rusą lauk, imu kiprą pati biggrin.gif Labai jau gražų šunį turi biggrin.gif
Kipras REZERVUOTAS biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 22 vasario 2016 - 22:28
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 22:00)
Išsidarko  Bet turbūt nieks nepaneigs, kad jo išsidarkymai geroooooookai profesionalesni  Kai kuriais atžvilgiais jam mažai yra lygių 

-----

Aš jį paklausiau jau po pirmojo Ruslano pasirodymo (gal iki tol jis ir nebuvo įdėtas į youtube?). Taigi jei  tik klausyti to, ką jis įrašė, vokaliai  (be gyvo atlikimo, sceninės išraiškos ir t.t.) buvo žymiai blankesni įspūdžiai...    TAIP, girdėjosi ir visi vibrato 
Tai va nežinau. Man rodos, čia nelabai geras dalykas. Jei,  tarkim, jis laimėtų, tai gal tą studijinį  įrašą ir paleistų į pasaulį reklamos tikslams? O tai jau būtų klaida.

drinks_cheers.gif
----
Kaip tik norėjau sakyt, kad tas jo vibrato ne taip krenta į akis(tiksliau ausis), kai jis gyvai dainuoja.

QUOTE(Anakure @ 2016 02 22, 20:33)
Eurovizija yra muzikos konkursas, o ne propagandos konkursas. Nors galbūt ir neblogai būtų, jeigu egzistuotų propagandinės muzikos konkursas, jau įsivaizduoju, kaip visos šalys, jų tautos dainomis išlieja senas nuoskaudas  smile.gif

Negražu istoriją vadinti propaganda rolleyes.gif
Bet beveik garantuoju, kad neleis jiems dainuot. Bus kaip su Gruzija kažkuriais metais. EV skelbia, kad negalima dainuoti politinių dainų. Bet aš tai padaryčiau išimtį Ukrainai.

QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 22, 22:23)

Jauti bajerį - viiiiisą mielą naktį šiąnakt  Ruslikas man  I miss youuu ...  suokė    Tai čia jau kaip ženklas koks iš aukščiau, savaime suprantama 

o jeckau, jau čia tikrai rimta laugh.gif

QUOTE(Jolleee @ 2016 02 22, 23:19)
Kipras lens.gif
Na kas kipriuką pasigriebs? biggrin.gif
https://www.youtube....1&v=kQMSPkGoQrY

Daina man patinka  sokiai.gif

Ai, metu rusą lauk, imu kiprą pati biggrin.gif Labai jau gražų šunį turi biggrin.gif
Kipras REZERVUOTAS biggrin.gif

va-je-tau bigsmile.gif bigsmile.gif Koks diedas bigsmile.gif karsta.gif karsta.gif
Sakyčiau, čia jau toks iš tikrų vyrų kategorijos thumbup.gif Visas toks velniškas karsta.gif Gal norit keistis į vestlaifą? blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 22, 22:19)
Kipras lens.gif
Na kas kipriuką pasigriebs? biggrin.gif
https://www.youtube....1&v=kQMSPkGoQrY

Daina man patinka  sokiai.gif


Paklausiau, man patiko, seniai kažko panašaus norėjau išgirsti eurovizijoj. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 22, 23:19)
Ai, metu rusą lauk, imu kiprą pati biggrin.gif Labai jau gražų šunį turi biggrin.gif
Kipras REZERVUOTAS biggrin.gif

Va, jeigu taip kokis vyriokas pasirodytų dainuojantis su dailiu katinu, mesčiau ir aš tada savąjį Justelį ir griebčiau... katiną. bigsmile.gif Nu bet gražus, riebus murklys turėtų būti, kad taip rizikuočiau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 22 vasario 2016 - 23:02