Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 21, 09:03)
Robis ne mažiau scenoje išsidarko, tai jam Pilvelytės perfomansas turėtų patikti  smile.gif




Išsidarko biggrin.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Bet turbūt nieks nepaneigs, kad jo išsidarkymai geroooooookai profesionalesni biggrin.gif Kai kuriais atžvilgiais jam mažai yra lygių biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 21, 09:27)
Sveikos. Vakar labiausiai patiko Ruslanas. Jo pasirodymas pakankamai emocionalus, bet neperspaustas.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Nors... eksperimento vardant aš gal dar norėčiau iš jo ir daugiau pasidraskymų. Nežinau.
Kaip kažkuris iš komisijos minėjo, nepamenu kuris, panašu, kad Ruslikas turi didesnį potencialą (kaip atlikėjas), nei parodė šioje dainoje.

Man iš tiesų vakar patiko ne viename pasirodyme, kad atlikėjai eksperimentuoja, truputį kitaip kažką bando ir pačiame atlikime, ir sceninėje išraiškoje.
Ir būsiu iš mažumos, bet kol kas man atranka dar neatsibodo. Taip nusprendžiau po vakar.

Aš mat beveik visiškai nežiūriu teliko. Baigėsi X Factorius, tai tik EV atranka beliko iš to, ką žiūriu. Ir jau ganėtinai įsitraukiau. Įdomu, kuo čia viskas baigsis. Atsirado savi favoritai. Ir kai kurių pasirodymus stebiu labai atidžiai, iki mažiausių smulkmenų.

QUOTE(linamog @ 2016 02 21, 09:31)
Jo, as kazkaip privengiu tu rankinuku musiu, paskui va advokataujanciu atsiranda, ne man tokios peripetijos biggrin.gif



ai, būna kartais ir visai smagu tie rankinukų mūšiai biggrin.gif irnesakyk.gif

Tiesa, turėjau omeny tuos rankinukų mūšius va tokiame rate tongue.gif Iki žmonų prieiti tai kažkaip... nerekomenduoju lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2016 02 21, 09:41)
Petūnijos daina patinka, ir šokėjai gražiai žiūrisi, plastiški, ne taip kaip Kirilkino buvo pirmame pasirodyme, kaip iš klojimo teatro. Tik dainai trūksta kažkokio ryškesnio perteikimo, emocinio užtaiso, ir balsas galėtų būti daug geresnis. Kadangi Eurovizijos atrankos nestebiu, tik ką Youtubėje atsitiktinai pamatau, tai gal ir ne į vakar temą parašiau smile.gif




Pamirškit biggrin.gif irnesakyk.gif Visi tai seniai pripažino, patį Kirilkiną įskaitant pačiu pirmu numeriu tongue.gif Ir esu tikra, kad tokių cirkų jis neberodys biggrin.gif (nebent protas susimaišytų biggrin.gif doh.gif ).
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2016 02 21, 11:38)
Man rods, tos Ibelhauptaitės nemėgsta už tai, kad va yra tokia, be jokių duomenų, ir savimi pasitikinti , turinti savo nuomonę, nebijanti išsiskirti ir atkeipti į save dėmesį. Visi maždaug-yra čia kam kritikuoti, lindėk su tokia išvaizda.
---------

Pilvelytės reakcija į kritiką žemiau kritikos, baisiau už tą mini balaganiuką.


--------
Juk komisija ir yra kritikai, pastaboms.




Gali būti ir taip drinks_cheers.gif
Aš neturiu jokios nuomonės apie Ibelhauptaitę. Tiesiog nesusidūriau su ja daugiau jokiame amplua. Tik kiek esu skaičiusi jos interviu. Ir visiškai neturėjau apie ją JOKIŲ išankstinių nuostatų.

Ir dėl išvaizdos, čia visiškai ne mūsų reikalas, kaip ji atrodo, bet ne vienam ji gali užkliūti, kaip pati taip atrodanti dar kažką kitą bando kritikuoti. Nežinau, gal aš ir neteisi.
Bet galvoju, kad ji kritikuoja iš savo profesinės pusės. Ir savo gyvenimą sutelkė visiškai ne į tai, kaip atrodyti. Ar kaip patikti kitiems.
Ir tų pažinčių, be abejo, turi. Kas žino, gal ne viena mūsų jos vietoje atsidūrę, karts nuo karto apie jas prasitartumėme smile.gif rolleyes.gif Tos jos pažintys juk visai kitais maštabais , nei lietuviškas pramogų pasaulis.
Jos vyras man atrodo ganėtinai malonus. Nors gal tik atrodo? Nieko apie jį nežinau, išskyrus tuos profesinius pasiekimus (nors ir tai per mažai domėjausi, tiesiog nebuvo poreikio blush2.gif ). Tai va, gal su kokia tai labai žiežula normalus žmogus (ir sėkmingas) nebūtinai ir gyventų kartu? smile.gif

-----

Man irgi, būtent jos reakcija drinks_cheers.gif Tas balagenėlis tai jau tiek to, vistiek jį, manau, dabar pataisys. Nebent bus užsispyrusi kaip ožka.

------
Taip drinks_cheers.gif Jeigu nenori to priimti, tiesiog neik į tokį konkursą. Juk renka ne tik žmonės.


Papildyta:


------

Nors esu Ruslano fėja biggrin.gif flirt.gif pasakysiu teisybės dėlei tokį jo minusą.
Yra jo dainos studijinis įrašas. Bet jei neklausėt, primygtinai siūlau ir neklausyti. Netgi kategoriškai (!).
Aš jį paklausiau jau po pirmojo Ruslano pasirodymo (gal iki tol jis ir nebuvo įdėtas į youtube?). Taigi jei tik klausyti to, ką jis įrašė, vokaliai (be gyvo atlikimo, sceninės išraiškos ir t.t.) buvo žymiai blankesni įspūdžiai... unsure.gif TAIP, girdėjosi ir visi vibrato unsure.gif unsure.gif


Tai va nežinau. Man rodos, čia nelabai geras dalykas. Jei, tarkim, jis laimėtų, tai gal tą studijinį įrašą ir paleistų į pasaulį reklamos tikslams? O tai jau būtų klaida.


O gal jis iš tų atlikėjų, kurie scenoje geresni, nei studijoje g.gif
Jo fonoteka nesidomėjau, tai to tikrai nežinau.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 21, 14:48)
Talentingam zmogui ar 2 metai scenoj, ar 15, koks skirtumas?
------

Ir jau kokiuose Vemblio stadionuose Aiste buvus?



Būtent drinks_cheers.gif Jei tikrai talentingas.
Beje, kai kurie ir talentingi per tuos 15 metų tiesiog... išsikvepia (labiau galvoju pasaulio mąstu, tikrai neturiu omeny konkrečiai Aistės ar kažkokio kito lietuviško, bet taip nutikti gali visiems ).

-----

Šitas irgi drinks_cheers.gif

Pataisykit mane, galbūt aš klystu, ji netgi jokiuose tarptautinio lygio konkursuose nėra bandžiusi dalyvauti g.gif Apart n siekių išvažiuot į EV.
Nors nesakau, kad jos vokalas blogas ar man tas jos pasirodymas (apart perfomansų) nepatinka.

Tiesiog metai, praleisti scenoje, toli gražu ne rodiklis.






Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 21, 19:16)
Pritariu. Tos daugiametės patirties aš irgi nesureikšminu. Kaip tik kartais naujokai būna įdomesni, šviežesni nei tie, kur ilgiau sukasi.


taip drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Priklauso nuo konkrečios situacijos, taigi savo metais scenoje mažiausiai reikia puikuotis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 21 vasario 2016 - 20:24
QUOTE(Selga @ 2016 02 21, 01:20)
https://www.youtube....h?v=Mp6gYJE3oLE
Na, kaip Islandijos daina? Man kažkaip "gabalais" patinka, gabalais- ne, bet iš esmės lyg ir nieko. g.gif

Kažkas įdomaus, į nieką nepanašu, nors ir regis vietomis tralialiuška, bet vietomis bando ir mistinė būti. Žodžiu, keistuomenė g.gif
Atsakyti
Ukrainos Sansay patiko. Jei neturėčiau ruso , laimėjimo atrankoje atveju, imčiau sensey..... Ai jau dabar rezervinu ir sansay šalia ruso . .biggrin.gif

SunSay love
https://www.youtube....h?v=Xsmd2sSdvpo

na žiūrėsim kuo baigsis jų atranka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 21 vasario 2016 - 21:36
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 21, 14:48)
Talentingam zmogui ar 2 metai scenoj, ar 15, koks skirtumas?

Kaip pasakė viena užsienio dainininkė: talentas sudaro tik 5 proc., likusius sudaro darbas, mokymasis ir sėkmė.
Atsakyti
Kokia ilga Ukrainos reklamos pertrauka blink.gif
Žiūriu Latvius ta proga..... lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 21, 22:56)
Kaip pasakė viena užsienio dainininkė: talentas sudaro tik 5 proc., likusius sudaro darbas, mokymasis ir sėkmė.

O kur ji tos patirties semesi? Skuodo kulturkej? lotuliukas.gif Kai bandot kazka protingo parasyti, tai butu lb gerai iliustruoti ir praktika, o ne tik teorija mirksiukas.gif Nes isejus kazkada su Uogom (je nemaisau), po to dar keliose EV atrankose... kur jos ta patirtis? g.gif Teismai del asmenino bankroto? g.gif Va va, verslus bande, o ne vokala tobulino, jei ka.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 21 vasario 2016 - 22:14
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 22:00)

O gal jis iš tų atlikėjų, kurie scenoje geresni, nei studijoje  g.gif
Jo fonoteka nesidomėjau, tai to tikrai nežinau.


na matai, o dar pretenduoji į jo globėjas biggrin.gif tarkim esu kažkada jo albumą pirkusi. Nors ir nesužavėjo ( daug koverių, nieko originalaus), bet aš bent pagrįstai jį savinuosi, nei ne kurios apsišaukėlės.
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 21, 18:29)

P.S. jei Ukrainos norit be vertimo į Anglų k. tai žiūrėti čia
https://www.youtube....h?v=OQ12CrTEJaw

ačiū smile.gif dar spėjau prisijungt į pabaigą thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 21, 22:13)
O kur ji tos patirties semesi? Skuodo kulturkej? lotuliukas.gif Kai bandot kazka protingo parasyti, tai butu lb gerai iliustruoti ir praktika, o ne tik teorija mirksiukas.gif Nes isejus kazkada su Uogom (je nemaisau), po to dar keliose EV atrankose... kur jos ta patirtis? g.gif  Teismai del asmenino bankroto?  g.gif Va va, verslus bande, o ne vokala tobulino, jei ka..  ax.gif

Nesupratau prie ko čia Aistę reikia kišti, jeigu kalbame apie Ievą g.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 21, 22:55)
ačiū smile.gif dar spėjau prisijungt į pabaigą thumbup.gif  4u.gif

Prašom 4u.gif
Bet tai siaubingai ilgas pertraukas jie daro..
O dabar tempia su nugalėtojo paskelbimu biggrin.gif

Be SanSay , dar grupė Brumettes shoot Blondes faina rolleyes.gif
Papildyta:
Ukrainoje Jamala laimėjo.
Ji buvo pagal patikima man trečioje vietoje .
https://www.youtube....h?v=y2zvguMKbMo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 21 vasario 2016 - 23:35
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 21, 23:31)
Prašom  4u.gif
Bet tai siaubingai ilgas pertraukas jie daro..
O dabar tempia su nugalėtojo paskelbimu biggrin.gif

Be SanSay ,  dar grupė Brumettes shoot Blondes faina  rolleyes.gif
Papildyta:
Ukrainoje Jamala laimėjo.
Ji buvo pagal patikima man trečioje vietoje .

oi, ten visada su ukrainiečių kanalais taip drinks_cheers.gif aš atsimenu, jei ką žiūrėdavau, prasidėdavo reklama, šunį lauke spėdavau pavedžiot, grįždavau, o ten dar reklama biggrin.gif
bet kažkoks silpnokas šiemet Ukrainos finalas... tiek fainų grupių ten šiaip...
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 21, 23:34)
oi, ten visada su ukrainiečių kanalais taip  drinks_cheers.gif aš atsimenu, jei ką žiūrėdavau, prasidėdavo reklama, šunį lauke spėdavau pavedžiot, grįždavau, o ten dar reklama biggrin.gif
bet kažkoks silpnokas šiemet Ukrainos finalas... tiek fainų grupių ten šiaip...

Aš ir šį vakar per reklamą šunę savo pavedžiot spėjau biggrin.gif

SunSay ir Brumettes shoot Blondes dainas ir ateitį klausysiu. o kitų nea. smile.gif
Na įdomi ta Jamala. Bet... vis tiek ne tas... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 21 vasario 2016 - 23:40