Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 00:38)
Bet čia vietiniam rate užsibukinti tai ta žmona gal nelabai ir trukdo ?  biggrin.gif  Ar bijai, kad paskui į plaukus kibs?  biggrin.gif

Jo, as kazkaip privengiu tu rankinuku musiu, paskui va advokataujanciu atsiranda, ne man tokios peripetijos biggrin.gif Gal tiek to, tykau toliau
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 21, 09:27)
Spinduliuoja aroganciją ir dar tas jos pastovus: "aa, mm, aa, mm", jau tokis anglė, vos kalbėt lietuviškai moka matai doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Petūnijos daina patinka, ir šokėjai gražiai žiūrisi, plastiški, ne taip kaip Kirilkino buvo pirmame pasirodyme, kaip iš klojimo teatro. Tik dainai trūksta kažkokio ryškesnio perteikimo, emocinio užtaiso, ir balsas galėtų būti daug geresnis. Kadangi Eurovizijos atrankos nestebiu, tik ką Youtubėje atsitiktinai pamatau, tai gal ir ne į vakar temą parašiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 21, 09:41)
Petūnijos daina patinka, ir šokėjai gražiai žiūrisi, plastiški, ne taip kaip Kirilkino buvo pirmame pasirodyme, kaip iš klojimo teatro. Tik dainai trūksta kažkokio ryškesnio perteikimo, emocinio užtaiso, ir balsas galėtų būti daug geresnis. Kadangi Eurovizijos atrankos nestebiu, tik ką Youtubėje atsitiktinai pamatau, tai gal ir ne į vakar temą parašiau smile.gif

Petunija jau iškritusi.
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 21, 09:42)
Petunija jau iškritusi.

Man ji geriau nei Rūta ar Erika.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 21, 09:45)
Man ji geriau nei Rūta ar Erika.

Man irgi patiko jos daina, toks modernus transas, bet vokalas merginos labai silpnas. Ji tą dainą labiau gadino... manau, kita atlikėja, su geresniu balsu, būtų labiau sužibėjusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 21 vasario 2016 - 09:46
Man rods, tos Ibelhauptaitės nemėgsta už tai, kad va yra tokia, be jokių duomenų, ir savimi pasitikinti , turinti savo nuomonę, nebijanti išsiskirti ir atkeipti į save dėmesį. Visi maždaug-yra čia kam kritikuoti, lindėk su tokia išvaizda.
Pilvelytės reakcija į kritiką žemiau kritikos, baisiau už tą mini balaganiuką. Juk komisija ir yra kritikai, pastaboms. Kokie čia priekaištai dėl jų. Ząsis konkreti.

po Ibelhauptaitės pastebėjimo apie Martinkėnaitės šokėjus, dar kartą atsisukau ir tikrai vienas vyrukas labai grakščiai šoko ir vaidino wub.gif
Atsakyti
Labai gaila kad Neringos daina iskrito. Busiu nepopuliari, bet man Neringos daina daug grazesne uz Aistes. O Ibelhauptaite nieko tokio baisau tai Aistei nepasake, kaip tik visai taktiskai issake kritika. O Aiste pasirode kaip kokia aikstinga ir susireiksminusi atlikeja. Man istrigo kai po pasirodymo ja kalbino zurnalistas, kuris visus pasirodziusius dalyvius kalbina. Pati Aiste pasake , kad niekada nemego Ibelhauptaites, nors niekad su ja neteko dirbti. Keistas kazkoks jos nusistatymas. Mazdaug jei as zmogaus nemekgsu , tas tas zmogus manes irgi nemegsta nors net ir nepazista. smile.gif Gelezine logika. smile.gif Kitus dalyvius sakyciau visai taktiskai kritikavo neissisokdama.
Papildyta:
QUOTE(eglegle @ 2016 02 20, 23:01)
Lygiai ta pati pagalvojau  biggrin.gif

Man tai Montvydo ir Ruslano jauciu nenusibos niekada. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 21, 10:03)
Įgyti scenos patirties, mokytis vokalo, sceninės plastikos.

Talentingam zmogui ar 2 metai scenoj, ar 15, koks skirtumas? Ir jau kokiuose Vemblio stadionuose Aiste buvus? Man ji visiskas nulis, - as ja matau tik EV atrankose. Viskas.
Uzsienio komosija butent jai ir siule patobulinti vokala, jei ka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 21 vasario 2016 - 14:48
Kas žiūrėsit Ukrainos finalą ir Latvijos pusfinalį? smile.gif
Čia yra http://www.eurovision.tv/page/calendar info ir nuorodos į transliacijas.
Tik reik prie nurodyto laiko +1 valanda užmest, kad gautume LT transliacijos laiką. smile.gif
Ukraina maždaug už pusvalandžio prasideda lens.gif

P.S. jei Ukrainos norit be vertimo į Anglų k. tai žiūrėti čia
https://www.youtube....h?v=OQ12CrTEJaw
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 21 vasario 2016 - 19:06
Ačiū, Jolleee. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 21, 14:48)
Talentingam zmogui ar 2 metai scenoj, ar 15, koks skirtumas? Ir jau kokiuose Vemblio stadionuose Aiste buvus? Man ji visiskas nulis, - as ja matau tik EV atrankose. Viskas.
Uzsienio komosija butent jai ir siule patobulinti vokala, jei ka.

Pritariu. Tos daugiametės patirties aš irgi nesureikšminu. Kaip tik kartais naujokai būna įdomesni, šviežesni nei tie, kur ilgiau sukasi.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 21, 19:10)
Ačiū, Jolleee.  4u.gif
4u.gif

-----
Ehe.. pas juos reklama...
Iš dviejų Ukrainos atlikėju, kol kas pirmieji patiko labiau nei nr.2 smile.gif
Atsakyti