Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Selga @ 2016 02 21, 01:04)
Pala, merginos, apie kokį čia Tadą judvi kalbat? Mažu, galėčiau susipažinti "iš arčiau"? blush2.gif

taigi apie pernykštį smile.gif
https://www.youtube....h?v=DKKS-1ceO28
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 21, 01:04)
Pala, merginos, apie kokį čia Tadą judvi kalbat? Mažu, galėčiau susipažinti "iš arčiau"? blush2.gif



oi, šitas irgi mano diedas wub.gif flirt.gif flirt.gif prašom nerūšiuot biggrin.gif tongue.gif

Gerulis tai ne tas žodis thumbup.gif , net seilė nutyso biggrin.gif lotuliukas.gif

Eisiu vat į jo koncertą neužilgo rolleyes.gif thumbup.gif

oi vaikyti, kaip jis ten pavarys bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 21 vasario 2016 - 01:11
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 21, 02:08)

Nu va doh.gif . Kuo kuo, o atmintimi tikrai pasigirti jau nebegaliu...
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 21, 01:08)



o dabar jis Guns'us pavarys thumbup.gif sokiai.gif sokiai.gif sokiai.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2016 02 21, 01:13)
Nu va doh.gif . Kuo kuo, o atmintimi tikrai pasigirti jau nebegaliu...



tai normalu juk biggrin.gif mirksiukas.gif

aš pati apie svetimų diedų bulves tai nemanau, kad prisiminčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 01:10)


oi vaikyti, kaip jis ten pavarys bigsmile.gif  thumbup.gif


biggrin.gif
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 01:15)
aš pati apie svetimų diedų bulves tai nemanau, kad prisiminčiau  biggrin.gif

nu skėlei tai skėlei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif doh.gif thumbup.gif
nu ale aš tai prisimenu biggrin.gif
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=Mp6gYJE3oLE
Na, kaip Islandijos daina? Man kažkaip "gabalais" patinka, gabalais- ne, bet iš esmės lyg ir nieko. g.gif

Ech, vis prisimenu jų 2013m. vikingą https://www.youtube....h?v=GzE88IYzXLI . Va, tas tai buvo mano didžioji meilė. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 21 vasario 2016 - 01:31
žiūriu dabar šiandieninę atranką mediatekoj, tai tik dabar pamačiau Aistės imidžą blink.gif o vaikyti... mega_shok.gif swoon.gif raudonų žibintų kvartalas čia ne tas žodis koks! doh.gif ko su visu foteliu neapsiverčiau biggrin.gif
ir kad ir kaip nemėgčiau Dalios, labai taiklią kritiką ji pasakė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 21 vasario 2016 - 01:34
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 21, 01:17)
biggrin.gif

nu skėlei tai skėlei  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  doh.gif  thumbup.gif
nu ale aš tai prisimenu biggrin.gif



spėju, kad vis dar turi bilobilo nemažas atsargas , ane? mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ale, Milda... blink.gif doh.gif nu kaip country stilius su traktoriais susijęs? doh.gif lotuliukas.gif
nu dievaž, iškart Rusecko "Pjovėja" prieš akis biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 01:39)
spėju, kad vis dar turi bilobilo nemažas atsargas , ane?  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif nea, poveikis tiesiog ilgalaikis - kaupiamasis laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 21 vasario 2016 - 01:59
O vaikyti blink.gif bigsmile.gif
Juokavom mes iš to Imagine dragons juoduko. O pasirodo...

<...>jis yra Berklio universiteto orkestro dirigentas! Siuo metu daro daina Barbarai Streisand:) Jeigu pavyks gal atleks padary master class'o studiju prodiusam. Tik nezinau ar susirinktu kas. Zo, dar pakomentuos jeigu laikai sutaps.

*šaltinis iš FB, tikrai labai patikimas

Nežinau, gal tai nėra nusikaltimas, kad nukopijavau g.gif blush2.gif blush2.gif

Ne mes vienos pastebėjom, kad žmogus, turintis ką pasakyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 21 vasario 2016 - 02:13
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 21, 00:09)
lotuliukas.gif Nu jo... Jei jau Aistė Ibelhauptaitės neatlaiko, tai baisu pagalvot kas būtų, jei Robis pradėtų komentuot biggrin.gif

Robis ne mažiau scenoje išsidarko, tai jam Pilvelytės perfomansas turėtų patikti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 21, 00:17)
Ir ko jai mokytis is Aistes?
Lb gerai pasake Ieva (jei nemaisau ju, ar Saulene? g.gif ), dziugu, kad pagyre tai, ko negali ismokti - malonus tembras. Aistes balsas man fek. Kas, kad isrekia, bet fek.
M? g.gif

Įgyti scenos patirties, mokytis vokalo, sceninės plastikos.
Papildyta:
O Ibelhauptaitė man patiko, ji rėžia tai ką galvoja, bet manau, kad ne kenkėjiškai, bet pagal savo supratimą norėdama atlikėjams padėti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 01:07)
Man net smalsu, ar jūsų manymu turi Aistė aplamai bent vieną trūkumą ?  biggrin.gif

Scenoje, kaip ir visi, dainuodama padaro klaidų, žmogiška daryti klaidas, o kaip žmogaus jos nepažįstu, todėl nežinau trūkumų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 21 vasario 2016 - 08:51
Sveikos. Vakar labiausiai patiko Ruslanas. Jo pasirodymas pakankamai emocionalus, bet neperspaustas. Aistės vakar nepatiko. Nesąmonė tas jos spektaklis, tikrai pigiai ir neskoningai atrodė. Ji geriausiai atrodė patį pirmą kartą, kai dainavo. Kita vertus, Ibelhauptaitė man irgi baisiai antipatiška, snobiška persona. Spinduliuoja aroganciją ir dar tas jos pastovus: "aa, mm, aa, mm", jau tokis anglė, vos kalbėt lietuviškai moka matai doh.gif Gerai, kad iškrito rožės. Man jos visai ne schmoll.gif
Atsakyti