Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 21, 01:26)
nu bet kad jis nieko toks  blush2.gif biggrin.gif

Ir labai netgi nieko. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 02 21, 00:08)

O Zilnys vedes? As jau turejau minty ji uzsibukinti. rolleyes.gif

--------

O niekam nekrito i akis Saulenes akiu kabinimas?



Kiek skaičiau iš jo postų FB, ir vaikutį turi rolleyes.gif biggrin.gif

Kur jau ten bus laisvas toks vyruks, tik neįsisvaik biggrin.gif

Bet čia vietiniam rate užsibukinti tai ta žmona gal nelabai ir trukdo ? biggrin.gif Ar bijai, kad paskui į plaukus kibs? biggrin.gif

----

Aš pabaigą jau nebeatidžiai žiūrėjau, į kompą labiau įlindus, jau kažką praklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 01:34)
Nors Ibelhauptaitė praktiškai tik sceninius sprendimus vertina. Logiška - tai jos sritis.
Man pačiai gal labiau norėtųsi vertinimų pačio atlikimo.
Man pačiai, asmeniškai,
yra labai labai svarbu sceninis, vizualus pateikimas.
Tiek balsas tiek sceninai sprendimai man 50/50.
Vienas be kito nei per kur, kad ir koks atlikimas būtų geras.

Va šįvakar Mildos pasirodymas doh.gif Kolūkis, traktoriai važinėja laukais doh.gif
Ir violetinė su ruda spalva man ne į temą visiškai, net nesiderina.
Nesuprantu, kaip čia taip sugalvojo..
O jau apie pačią jos aprangą ir surištą uodegą, tai visai patyliu.
Tikrai kaip iš šienapjūtės pabėgus.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 21, 00:09)
Nu tai jei atmetus viską, tai ir man, bet jei šiandieninį grynai vertint, tai man jau visai nea schmoll.gif  biggrin.gif Tas "teatras" pagadina reikalą visai doh.gif

----
galėtų iš viso kiekvieną kartą visai naujus užsienio komisijos narius kviest biggrin.gif
--
lotuliukas.gif Nu jo... Jei jau Aistė Ibelhauptaitės neatlaiko, tai baisu pagalvot kas būtų, jei Robis pradėtų komentuot biggrin.gif



Aš turiu omeny tik iš muzikinės pusės mirksiukas.gif Keisti tuos teatrus tai jie dar šimtą kartų turės progą irnesakyk.gif

-----

aha drinks_cheers.gif

-----
o gal kaip tik jo gerbėja ? biggrin.gif Niekada negali žinot biggrin.gif

Beje ! Gerai, kad priminei. Jei į tą pačią temą, juk kažkuris Aistei iš viso paskutinę vietą davė. Gal tas juoduks už tarimą? smile.gif Tai jei tokia įžeidi, juk irgi nelabai turėjo patikt smile.gif rolleyes.gif Tik tiek, kad jiems jau neatsikirsi.

Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 21, 00:17)
lotuliukas.gif oi už kalnų, už marių dar tas finalas, man rodos, jau ryt pėdinsiu į parduotuvę biggrin.gif iškart Tadą prisiminiau, taip skaniai skambėjo tos dešrelės su bulvėm :D




Bet tai ir atmintis tavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Aš jau tikrai tas visas jo bulves esu pamiršusi biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 20, 23:58)
Labas merginos  4u.gif
Žinoma, kad šįvakar prie įvaizdžio buvo perspausta- faktas, bet didesne bėda matau jos tarimą nei tuos visus piešinius. Tarimas tikrai rėžia ausį, jį reikia skubiai taisyti, o visa kita- pataisomas niekis  irnesakyk.gif

Milijonai Europos gyventojų išvis nemoka anglų kalbos, todėl panašiau, kad ši problema aktuali tik labai mažai daliai žmonių.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 21, 01:26)
nu bet kad jis nieko toks  blush2.gif biggrin.gif

aha, man jis irgi fainas. Nenuobodžiai šneka ir gerietis biggrin.gif


QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 01:38)
Kur jau ten bus laisvas toks vyruks, tik neįsisvaik  biggrin.gif

---
Bet čia vietiniam rate užsibukinti tai ta žmona gal nelabai ir trukdo ?  biggrin.gif 

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
--
O jeigu žmona čia paskaito, tai kažkaip nei šis nei tas lotuliukas.gif Bet rimtai gal paskaito, nes Zilnys vis būdavo, kad kokią mintį iš sm'o atsineša į komisiją laugh.gif

Ramūnai, linkėjimai, jei skaitai bye1.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 21 vasario 2016 - 00:50
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 21, 00:17)
Lb gerai pasake Ieva (jei nemaisau ju, ar Saulene? g.gif ), dziugu, kad pagyre tai, ko negali ismokti - malonus tembras. Aistes balsas man fek. Kas, kad isrekia, bet fek.
M? g.gif



O jos abi aplamai labai skirtingos. Viskuo.

Man Aistės tembras ne visada patinka. Buvo dainų, ir eurovizinių, kur ne mano skoniui skambėjo. Bet va šių metų dainoje tai man Aistės balsas tikrai gerai skamba, neprisikabinčiau ir norėdama tongue.gif

O Ievos tembras gal aplamai kitoks. Ir dainavimo maniera. Lietuvos scenoje nelabai įprastas, bent jau nesugalvoju, kieno jis panašus. Savotiška, išskirtinė jo spalva.

Va, galėčiau Aistės tembrą apibūdinti vienu žodžiu taip: šaltas. Man jis sukelia būtent tokias asociacijas. Nei tai gerai, nei blogai, nuo dainos priklauso, kuriai tinka, ir kuriai ne.

Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 21, 00:19)
Juodukas toks. Pagūglinau, tai neradau panašaus Gal ten koks grupės vadybininkas? Ar šiaip kokį apsišaukėlį pasodino
--
man tai girdėtas, bet neįsivaizduoju kur
-----

ale kas galėjo pagalvot, kad ateis laikai, kai komisijos nariai bus jamami



doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

------

Man irgi girdėtas buvo drinks_cheers.gif
Truputį paguglinau. Na... yra gal įdomių projektų . Bet yra ir man abejones keliančių lietuviškų filmų rolleyes.gif smile.gif Tokie , kaip Valentinas vienas ir bla bla bla smile.gif

-----

tai jau tikrai drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Papildyta:




QUOTE(blackkiss @ 2016 02 21, 00:26)
aaa, tai jis ne iš imagine dragonsų, tik šitam ture prie jų prisijungė smile.gif
----
nu bet kad jis nieko toks  blush2.gif biggrin.gif



aš vat ir pagalvojau, kad tik laikinas gal g.gif drinks_cheers.gif Nors gal net ir rašė tai, neužfiksavau gal.
Na, žodžiu, toks pusiau apsišaukėlis tongue.gif
Bet tai va, prašau, vertino dar geriau už bet kurį kitą thumbup.gif tongue.gif

------

kas tiesa, tai ne melas tongue.gif drinks_cheers.gif Kiek suprantu, Supermamoje dėl jo rimtos peštynės kiltų tongue.gif Gaurai lakstytų lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2016 02 21, 00:37)
O ka, reik ziuret placiau, nes jus cia, ziuriu, jau uzupernyksciais likuciais nebepasidalinat, Mansas tasytas nutasytas i visas puses... lotuliukas.gif



Naują madą užvesi lotuliukas.gif thumbup.gif

šiaip ir labai apsimoka imti biggrin.gif Kas kas, bet jau šitas tai kiekvienais metais bus biggrin.gif Ir čia (vietinės reikšmės atrankose) , ir ten biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 21 vasario 2016 - 00:56
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 21, 00:19)
Juodukas toks. Pagūglinau, tai neradau panašaus unsure.gif Gal ten koks grupės vadybininkas? Ar šiaip kokį apsišaukėlį pasodino


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(tuktuk @ 2016 02 21, 00:49)
Bet rimtai gal paskaito, nes Zilnys vis būdavo, kad kokią mintį iš sm'o atsineša į komisiją
Ramūnai, linkėjimai, jei skaitai  bye1.gif  laugh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi, net apsiverkiau lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 21, 00:42)

Va šįvakar Mildos pasirodymas doh.gif Kolūkis, traktoriai važinėja laukais doh.gif
Ir violetinė su ruda spalva man ne į temą visiškai, net nesiderina.
Nesuprantu, kaip čia taip sugalvojo..
O jau apie pačią jos aprangą ir surištą uodegą, tai visai patyliu.
Tikrai kaip iš šienapjūtės pabėgus.


Dėl Mildos pritariu biggrin.gif drinks_cheers.gif blush2.gif
Man jinai iš viso scenoje kažkokia keista biggrin.gif blush2.gif Jos tos visos mimikos ir pan.
Ir ne iš tų charizmatiškųjų, beje.
Dar susidarė įspūdis (nors gal aš klystu), kai ją kalbindavo, kad ji apie save oi kaip neblogai galvoja smile.gif Ne tai, kad pasikėlusi, ne. Tiesiog save įvertina truputį geriau, nei realiai yra, neadekvačiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 00:59)

Na, žodžiu, toks pusiau apsišaukėlis  tongue.gif
Bet tai va, prašau, vertino dar geriau už bet kurį kitą  thumbup.gif  tongue.gif

------

kas tiesa, tai ne melas  tongue.gif  drinks_cheers.gif  Kiek suprantu, Supermamoje dėl jo rimtos peštynės kiltų  tongue.gif  Gaurai lakstytų  lotuliukas.gif
------
šiaip ir labai apsimoka imti  biggrin.gif  Kas kas, bet jau šitas tai kiekvienais metais bus  biggrin.gif  Ir čia (vietinės reikšmės atrankose) , ir ten  biggrin.gif

nu ne visai apsišaukėlis biggrin.gif
------
drinks_cheers.gif biggrin.gif
------
aha, dar labai apsimoka Užkuraitį imt - ir atrankose, ir pačioj EV (tiesa tik balsas biggrin.gif ) laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 01:45)
Bet tai ir atmintis tavo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif
Aš jau tikrai tas visas jo bulves esu pamiršusi  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Pala, merginos, apie kokį čia Tadą judvi kalbat? Mažu, galėčiau susipažinti "iš arčiau"? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 21 vasario 2016 - 01:05
QUOTE(Anakure @ 2016 02 21, 00:46)
Milijonai Europos gyventojų išvis nemoka anglų kalbos, todėl panašiau, kad ši problema aktuali tik labai mažai daliai žmonių.


Man net smalsu, ar jūsų manymu turi Aistė aplamai bent vieną trūkumą ? biggrin.gif
Paskaičius jūsų postus, tai kažkaip... tokia visapusiškai geriausia, daugiau lygių jai Lietuvoje kaip ir nėra rolleyes.gif biggrin.gif




QUOTE(tuktuk @ 2016 02 21, 00:49)
aha, man jis irgi fainas. Nenuobodžiai šneka ir gerietis biggrin.gif

--
O jeigu žmona čia paskaito, tai kažkaip nei šis nei tas lotuliukas.gif
------

Ramūnai, linkėjimai, jei skaitai  bye1.gif  laugh.gif



tikrai taip drinks_cheers.gif

---
bet tai pala, gal kaip tik laiminga, kad jos vyras tokius aukštus reitingus palaiko lotuliukas.gif

Aš jos vietoj tai nemanau, kad nusiminčiau tongue.gif blush2.gif

-------

Prisidedu biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 21 vasario 2016 - 01:08