Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 22:58)
Aha, vienas iš jų vertino biggrin.gif

o kuris? bigsmile.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 20, 22:58)
Ir labai liuks, nes tkrai sveika isgirsti tokia gan issamia, kiek galima, objektyvia kritika.

ne, ne tai nieko nesakau tikrai liuks drinks_cheers.gif bet šiaip juokinga - neseniai čia buvo Fools Gardenų koncas, tai įtraukė juos, po to va Imagine Dragonsų koncas - žiūrėk, irgi įtraukti laugh.gif tai ir sakau kaip sekton kokion biggrin.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 20, 23:28)

Vien dėl to nežinau, ar norėčiau, kad ji mus atstovautų  g.gif 


aš tai nenoriu nei kad Aistė mums atstovautų, nei kad Rūta schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(-Delta- @ 2016 02 20, 23:31)
Man rodos Donatas Ulvydas

koks tai negirdėtas blush2.gif unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Režisierius Donatas Ulvydas vedžioja Pilvelytę klystkeliais.
Ieva neblogai, bet neprilygsta Pilvelytei, Ievai dar mokytis ir mokytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 20 vasario 2016 - 23:50
Labas merginos 4u.gif
Aš lieku prie Aistės ir niekur po jokių komentarų nebėgu. smile.gif Va kitąsyk bus įdomiau, kai scenon lips visi lyderiai, o šį vakarą tiek su pieštomis ašaromis tiek be jų, Aistė man geriausia. Žinoma, kad šįvakar prie įvaizdžio buvo perspausta- faktas, bet didesne bėda matau jos tarimą nei tuos visus piešinius. Tarimas tikrai rėžia ausį, jį reikia skubiai taisyti, o visa kita- pataisomas niekis irnesakyk.gif
Tiesa, kas ten norėjote dešrelių? bigsmile.gif Jei Aistė laimės- pavaišinsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 21 vasario 2016 - 00:00
Šįvakar man labai labai patiko Ieva Z. tiesiog prikaustė prie TV ekrano wub.gif
(toks jausmas, kad pirmą kartą ją išgirdau ir pamačiau).
Labai patiko Rožickas su savo pašmaikštavimais, tiesiog linksmino visą vakarą, maladec!
savaime suprantama patiko Brainstrorm, ech nostalgija padvelkė jų beklausant,
per tūsovkes klausydavom jų gabalų, šokom. Gera prisimint.

Patinka užsienio komisija kuri skiriant balus argumentuoja kodėl ir kaip,
o dar kai taip tarpusavyje skirtingai įvertina tuos pačius atlikėjus,
tai tada suvoki, kad tikrai sunku atspėti kas tai Europai galėtų patikti,
ir kad Mes tai dar ne visa Europa. V ž intriga ir mistika.

Aistė. Man šįkart visko buvo per daug ir pats pateikimas nepatiko,
kažkaip nupigino pačią dainą. Pati pirma mintis/asociacija išvydus_raudonųjų žibintų kvartalas.
Kad Aistė nemėgsta priimti kritikos esu ne kartą girdėjusi, kaip beje ir Vaida Genyte.
Ibelhauptaitė buvo teisi, bet... juk pačią kritiką taip pat galima išsakyti kitaip,
nes matosi, kad Aistė tikrai stengiasi, o ne šiaip sau šūdą malą.
Turi puikų balsą kurį vienintelė geriausiai ištempia. Taip, to nepakanka, suprantama.
Taip, ten visi stengiasi, todėl ir skirta komisija, kad išrinkti geriausią iš geriausių imant visą visumą nuo A iki Z.

O kad nepažįstant galima nemėgti žmogaus, tai laisvai tikiu, man tai normalu.
Nesueina biolaukai, antipatija kurios negali paaiškinti, bet ją tiesiog jauti ir viskas.
Man labai patiko, kad Ibelhauptaitė buvo komisijoje.
Norėčiau, kad ji visada būtų, nors nepasakyčiau, kad aš ją mėgstu ar imponuoja ji mane.
Vienintelė man normaliausia ir rimčiausia iš komisijos narių.
nekalba abstrakčiom frazėm, o pasako tikrai kas yra blogai ir kas yra gerai.

Labai laukiu kito savaitgalio, kai jau pagaliau kausis sujungtos abiejų barikadų pusės.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 16, 15:35)
Bet tai kokia neteisybė. Praėjusį savaitgalį buvo Burnys, kuris nieko nekritikavo, o šį - Ibelhauptaitė. Norėčiau išgirsti, ką ji pasakytų Rūtai biggrin.gif Nes panašu, kad niekas neišdrįsta jai tiesiai šviesiai pasakyt, kad jos daina - tik pigi kopija.

Nu kad Zilnys sake, taktiskai, bet ganetinai tiesiai.
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 20:49)
O jei rimčiau, tai gerai nuskambėjo, tas "beje, ir Zilniu" lotuliukas.gif  thumbup.gif Kažkaip net balsu susijuokiau lotuliukas.gif Kaip ten Zilnys dar papuolė? Gal kartais Zilnio žmona būsit? blush2.gif  Nu tai dabar jau neišsisuksit, pasakokit, ar fainas brainstormiukas? karsta.gif karsta.gif Nu ir kitas smulkmenas, aišku blush2.gif Laukiam ataskaitos laugh.gif

O Zilnys vedes? As jau turejau minty ji uzsibukinti. rolleyes.gif
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 20, 21:32)
Man, jauciu, vienai Ieva patinka. Ir dainos jos visad buna tokios subtilios, skoningos. Nu i Eurovizija gal ne.

Man patinka irgi

O niekam nekrito i akis Saulenes akiu kabinimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 21 vasario 2016 - 00:08
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 00:28)
Jei atmetus visas simpatijas/antipatijas ir Aistės perfomansus  smile.gif , tai pripažinsiu (gal neaiškiai išsireiškiau  smile.gif  blush2.gif ), man Aistės pasirodymas labiau (labiausiai) patiko. Jei objektyviai žiūrint.
Bet jei klausyčiau širdies  biggrin.gif  (na ir remtis savo švelniąja puse  biggrin.gif  blush2.gif ), tada Rusliko  smile.gif

Nu tai jei atmetus viską, tai ir man, bet jei šiandieninį grynai vertint, tai man jau visai nea schmoll.gif biggrin.gif Tas "teatras" pagadina reikalą visai doh.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 00:35)
Tik tas anglas kaip iš dangaus iškritęs  doh.gif
Man rodos, jau laikas eliminuot jį iš komisijos  biggrin.gif  blush2.gif
-----

Ne bet jau bandau įsivaizduot Robio išvedžiojimus, tai  doh.gif  lotuliukas.gif

galėtų iš viso kiekvieną kartą visai naujus užsienio komisijos narius kviest biggrin.gif
--
lotuliukas.gif Nu jo... Jei jau Aistė Ibelhauptaitės neatlaiko, tai baisu pagalvot kas būtų, jei Robis pradėtų komentuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 02 20, 23:58)

Tiesa, kas ten norėjote dešrelių?  bigsmile.gif Jei Aistė laimės- pavaišinsiu  biggrin.gif

lotuliukas.gif oi už kalnų, už marių dar tas finalas, man rodos, jau ryt pėdinsiu į parduotuvę biggrin.gif iškart Tadą prisiminiau, taip skaniai skambėjo tos dešrelės su bulvėm biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 21, 00:09)

lotuliukas.gif Nu jo... Jei jau Aistė Ibelhauptaitės neatlaiko, tai baisu pagalvot kas būtų, jei Robis pradėtų komentuot biggrin.gif

tai pala, šitam angliškai kaži ar ką išvis atsakytų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 21, 00:48)
Ieva neblogai, bet neprilygsta Pilvelytei, Ievai dar mokytis ir mokytis.

Ir ko jai mokytis is Aistes?
Lb gerai pasake Ieva (jei nemaisau ju, ar Saulene? g.gif ), dziugu, kad pagyre tai, ko negali ismokti - malonus tembras. Aistes balsas man fek. Kas, kad isrekia, bet fek.

QUOTE(linamog @ 2016 02 21, 01:08)
O niekam nekrito i akis Saulenes akiu kabinimas?

M? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 21 vasario 2016 - 00:19
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 21, 00:45)
o kuris?
--
koks tai negirdėtas 

Juodukas toks. Pagūglinau, tai neradau panašaus unsure.gif Gal ten koks grupės vadybininkas? Ar šiaip kokį apsišaukėlį pasodino lotuliukas.gif
--
man tai girdėtas, bet neįsivaizduoju kur biggrin.gif

QUOTE(Selga @ 2016 02 21, 00:58)
Tiesa, kas ten norėjote dešrelių?  bigsmile.gif Jei Aistė laimės- pavaišinsiu  biggrin.gif

laugh.gif

Bet jau tas avataro mielumas biggrin.gif

QUOTE(linamog @ 2016 02 21, 01:08)
O Zilnys vedes? As jau turejau minty ji uzsibukinti. rolleyes.gif
---

O niekam nekrito i akis Saulenes akiu kabinimas?

lotuliukas.gif ale kas galėjo pagalvot, kad ateis laikai, kai komisijos nariai bus jamami laugh.gif
O atsakant į klausimą, tai lyg ir vedęs biggrin.gif
--

aha, atkreipiau dėmesį ir aš. Visi tokie susireikšminę ir svarbūs jaučiasi, vaje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 21, 00:19)
Juodukas toks. Pagūglinau, tai neradau panašaus unsure.gif Gal ten koks grupės vadybininkas? Ar šiaip kokį apsišaukėlį pasodino lotuliukas.gif
--

lotuliukas.gif ale kas galėjo pagalvot, kad ateis laikai, kai komisijos nariai bus jamami laugh.gif
O atsakant į klausimą, tai lyg ir vedęs biggrin.gif


aaa, tai jis ne iš imagine dragonsų, tik šitam ture prie jų prisijungė smile.gif
----
nu bet kad jis nieko toks blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 20, 23:45)
o kuris? 


Juodaodis mirksiukas.gif
Aš iki koncerto jo kaip tokio iš viso nežinojau blush2.gif


QUOTE(Visgi @ 2016 02 21, 00:03)

Aistė. Man šįkart visko buvo per daug ir pats pateikimas nepatiko,
kažkaip nupigino pačią dainą. Pati pirma mintis/asociacija išvydus_raudonųjų žibintų kvartalas.
------

Ibelhauptaitė buvo teisi, bet... juk pačią kritiką taip pat galima išsakyti kitaip,
nes matosi, kad Aistė tikrai stengiasi, o ne šiaip sau šūdą malą.
--------

O kad nepažįstant galima nemėgti žmogaus, tai laisvai tikiu, man tai normalu.
Nesueina biolaukai, antipatija kurios negali paaiškinti, bet ją tiesiog jauti ir viskas.
------

Man labai patiko, kad Ibelhauptaitė buvo komisijoje.
Norėčiau, kad ji visada būtų, nors nepasakyčiau, kad aš ją mėgstu ar imponuoja ji mane.
Vienintelė man normaliausia ir rimčiausia iš komisijos narių.
nekalba abstrakčiom frazėm, o pasako tikrai kas yra blogai ir kas yra gerai.




Nedrįsau taip pasakyti, bet man irgi lygiai tokios asociacijos blush2.gif drinks_cheers.gif Deja.

------

Taip, galėjo iš viso gal net mažiau leistis į smulkmenas drinks_cheers.gif

------

Be abejo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

------
Nors Ibelhauptaitė praktiškai tik sceninius sprendimus vertina. Logiška - tai jos sritis.
Man pačiai gal labiau norėtųsi vertinimų pačio atlikimo.

Įvaizdį juk visada galima pakeisti (jeigu atlikėjas aplamai nusiteikęs įsiklausyti į kitų nuomonę, o ne tik užsispyrusiai elgtis savaip).
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 21, 00:19)
lotuliukas.gif ale kas galėjo pagalvot, kad ateis laikai, kai komisijos nariai bus jamami laugh.gif
O atsakant į klausimą, tai lyg ir vedęs biggrin.gif

O ka, reik ziuret placiau, nes jus cia, ziuriu, jau uzupernyksciais likuciais nebepasidalinat, Mansas tasytas nutasytas i visas puses... lotuliukas.gif
Atsakyti