Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Po šio vakaro Aistė man nebepatinka. Moteriškė nemoka normaliai priimti jai skirtos kritikos. Dalia tiesiai šviesiai išsakė savo nuomonę, tai Aistė iškart užsipuolė ją, nai nai kokį ten super duper krūtą režisierių turi. Man asmeniškai šiandieninis jos įvaizdis buvo baisus.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 22:56)
Va, ir dar vienas komisijos narys Ievai 12 davė g.gif Reiškia jaučia jie kažkokį teigiamą vibe'ą iš jos sklindantį g.gif
Pamenu, anais metais užsieniečiai irgi duodavo daug balų Ievai.

Kad pas mus visi uzsicikline ant tu scenos grandu, atrodo, kad jei nesi zinomas, tai be sansu laimet. O VA uzsienieciai nesaliski, nes jie nezino, kas ten garsesnis IR labiau patyres, o tiesiog renka daina.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 21, 00:01)
Kad pas mus visi uzsicikline ant tu scenos grandu, atrodo, kad jei nesi zinomas, tai be sansu laimet. O VA uzsienieciai nesaliski, nes jie nezino, kas ten garsesnis IR labiau patyres, o tiesiog renka daina.

va va smile.gif Aš po jų komentarų irgi susimąsčiau. Gal kaip tik ir reiktų Ievai leist pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 02 20, 22:18)
Nelaisvas, tai ir nereikia, aš Pilvelytę turiu. Šiandien ji pralinksmino, prajuokino. O gal ir gera mintis būtų šokiruoti Eurovizijos žiūrovus.

nieko ji nešokiruotų. greičiau jau pagalvotų dauguma, kad mergelka iš Rytų Europos persistengė truputuką, kaip vis dar neretai pasitaiko mūsų krašto merginoms...

QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 20, 23:01)
O VA uzsienieciai nesaliski, nes jie nezino, kas ten garsesnis IR labiau patyres, o tiesiog renka daina.

bet tai kaip skirtingai jie balsuoja, ir žinok žmogus, ko tai Eurovizijai reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensis: 20 vasario 2016 - 23:05
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 20, 23:05)
nieko ji nešokiruotų. greičiau jau pagalvotų dauguma, kad mergelka iš Rytų Europos persistengė truputuką, kaip vis dar neretai pasitaiko mūsų krašto merginoms...

bet tai kaip skirtingai jie balsuoja, ir žinok žmogus, ko tai Eurovizijai reikia  biggrin.gif

Manau, kad butu IR tokiu, kuriems patiktu.


Man tas juokingas, kur visad tai is kabako, tai is prekybos centro (?) skaipina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 22:50)
Kaip naudingai komentuoja tas Imagine Dragons grupės narys. Turėtų visi atlikėjai pagalvot.



Man irgi labai labai patiko jo vertinimas drinks_cheers.gif Tie visi išsamūs argumentai ir pan.
Galėtų daugiau tokių komisijos narių būti.


Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 22:56)
Va, ir dar vienas komisijos narys Ievai 12 davė g.gif Reiškia jaučia jie kažkokį teigiamą vibe'ą iš jos sklindantį g.gif
Pamenu, anais metais užsieniečiai irgi duodavo daug balų Ievai.



Ieva atrodo labai mielas ir šiltas žmogus. Ir pati daina tą teigiamą vibe'ą paryškina.

QUOTE(Maja Di @ 2016 02 20, 22:58)
Man irgi Ieva labai patiko, balsavau už ją. Atleisk, Ruslanai ax.gif



Kaip Ruslano fėja aš atleidžiu biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 20, 23:40)
O taip, kaip išsakė savo nuomonę, kad ir nešvelnią, nepatikusią Aistei, bent jau tonas Dalios tai man neatrodė nepagarbus  g.gif  blush2.gif
O Aistė taip nemandagiai puolė  blink.gif  doh.gif  Nežinau, man labai labai neskaniai susirodė būtent iš jos pusės. Juolab, kad tikrai tas visas jos įvaizdis buvo nekažką, ypač tos vampyrinės ašaros, tas pigiai atrodantis perukas (iškart nekokias asociacijas sukėlė  blush2.gif ). Ir ta suknelė net su kitais aksesuarais nederėjo...
------

Nežinau, nors Aistės daina ir atlikimas stipresni, bet lieku aš prie Ruslančiko  smile.gif
Turi kažką skaidraus  ir emociškai gražaus jo pasirodymas  smile.gif  blush2.gif  Ir tos šukės labai patiko  thumbup.gif  Beje, man ir pati pradžia patiko, kai rodė jo vaizdą ale veidrodyje jam nusisukus. Neišmąsčiau to, ką paskui komisija pakomentavo (na galima išvedžioti dar ir tiesiai šviesiai, kad nepagarba gal nugara į žiūrovą stovėt, bet aš neprietaringa  biggrin.gif )
Jei Ruslanas būtų šiandien prie galiorkės, tikrai už jį prabalsuočiau. Po pasirodymo jau ieškojau telefono smile.gif

drinks_cheers.gif Ibelhaubtaitė susakė viską be pagražinimų, tiesiai šviesiai. Bet žinant, kad tokia ji yra visada, tai nereiktų ir taip smarkiai įsižeist. Na nejaugi Aistė pati nemato, kad išsidarkė iš savęs doh.gif
---
Man Ruslanas šiandien irgi labiau patiko už Aistę. Bet pirmą vietą šiandien gal skirčiau Ievai smile.gif Po komisijos komentarų susimąsčiau, kad tikrai, gal nebūtinai turi važiuot tie žymiausieji Lietuvos atlikėjai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 20, 23:05)
nieko ji nešokiruotų. greičiau jau pagalvotų dauguma, kad mergelka iš Rytų Europos persistengė truputuką, kaip vis dar neretai pasitaiko mūsų krašto merginoms...




Būtent smile.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 21, 00:05)
bet tai kaip skirtingai jie balsuoja, ir žinok žmogus, ko tai Eurovizijai reikia  biggrin.gif

bet va šiandien du vienodai nubalsavo (bent jau kas liečia aukščiausias vietas).

QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 00:14)
Galėtų daugiau tokių komisijos narių būti.
---
Kaip Ruslano fėja aš atleidžiu  biggrin.gif  tongue.gif

Galėtų, bet spėju, nelabai kas sutinka biggrin.gif
Galėtų Robbie Williams paprašyt pavertint, jis gi per vieną koncertą bėdavojosi, kad Lietuva britams neduoda balų Eurovizijoje, tai reiškia žiūri kartais laugh.gif
---
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma Liu @ 2016 02 20, 23:00)
Po šio vakaro Aistė man nebepatinka. Moteriškė nemoka normaliai priimti jai skirtos kritikos. Dalia tiesiai šviesiai išsakė savo nuomonę, tai Aistė iškart užsipuolė ją, nai nai kokį ten super duper krūtą režisierių turi.  Man asmeniškai šiandieninis jos įvaizdis buvo baisus.


O tarp kitko, net smalsu, kas per režisierius?
Nors ir nebesužinosim, kaip suprantu biggrin.gif


Aš neturėjau tvirtos nuomonės, gan neutraliai žiūrėjau, bet po šio vakaro, manau, Aistė man irgi nebepatinka g.gif
Vien dėl to nežinau, ar norėčiau, kad ji mus atstovautų g.gif




QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 23:15)
Man Ruslanas šiandien irgi labiau patiko už Aistę.



Jei atmetus visas simpatijas/antipatijas ir Aistės perfomansus smile.gif , tai pripažinsiu (gal neaiškiai išsireiškiau smile.gif blush2.gif ), man Aistės pasirodymas labiau (labiausiai) patiko. Jei objektyviai žiūrint.
Bet jei klausyčiau širdies biggrin.gif (na ir remtis savo švelniąja puse biggrin.gif blush2.gif ), tada Rusliko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 20 vasario 2016 - 23:30
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 21, 00:28)
O tarp kitko, net smalsu, kas per režisierius?
Nors ir nebesužinosim, kaip suprantu  biggrin.gif


Man rodos Donatas Ulvydas
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 20, 23:08)
Manau, kad butu IR tokiu, kuriems patiktu.
Man tas juokingas, kur visad tai is kabako, tai is prekybos centro (?) skaipina biggrin.gif



Pagalvojau, o gal Rytų Europa/slavai kaip tik labai gerai netgi tą įvertintų biggrin.gif

Ką čia gali žinot smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 23:22)
bet va šiandien du vienodai nubalsavo (bent jau kas liečia aukščiausias vietas).


---------
Galėtų Robbie Williams paprašyt pavertint, jis gi per vieną koncertą bėdavojosi, kad Lietuva britams neduoda balų Eurovizijoje, tai reiškia žiūri kartais laugh.gif




Aha drinks_cheers.gif
Tik tas anglas kaip iš dangaus iškritęs doh.gif
Man rodos, jau laikas eliminuot jį iš komisijos biggrin.gif blush2.gif


-----

Ne bet jau bandau įsivaizduot Robio išvedžiojimus, tai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti