Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 20, 22:20)
O butina asmeniskai pazinoti zmogu, kad nemegtum? Nu as irgi Ibelhauptaites nemegstu del dvieju priezasciu, kad labai jau riebiai kritikuoja, atrodo, kad ja asmeniskai izeide savo pasirodymu, sita atsimenu dar is kitu laidu, ir antra priezastis, kad labai megsta girtis pazintim su pasaulinio lygio garsenybem biggrin.gif Snobe tokia.

Nu kad sunku ją mėgt biggrin.gif ir šiaip susireikšminimas jos nesvietiškas rolleyes.gif
Atsakyti
Ale atkreipiau dėmesį, kad operatorius nemoka filmuot. Nu kodėl taip trumpai stambų planą rodo doh.gif Kam ten įdomi ta studija, kam reikia sukti tą kamerą aplink doh.gif
Atsakyti
Aguona laugh.gif
Atsakyti
Kaip naudingai komentuoja tas Imagine Dragons grupės narys. Turėtų visi atlikėjai pagalvot.

Va, Ievai pirmą vietą davė biggrin.gif Ar nereikia mum susimąstyt? Juk pirmą kartą jis ją girdėjo smile.gif Ir jo nuomone aš kažkaip pasitikėčiau ax.gif
Papildyta:
Kaip tarkuoja visus dėl anglų kalbos tarties biggrin.gif Va jiems ir dainuot angliškai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 23:48)
Kaip naudingai komentuoja tas Imagine Dragons grupės narys. Turėtų visi atlikėjai pagalvot.

Va, Ievai pirmą vietą davė biggrin.gif Ar nereikia mum susimąstyt? Juk pirmą kartą jis ją girdėjo smile.gif Ir jo nuomone aš kažkaip pasitikėčiau ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
Jauciu, kad mano topas:
1. Ieva
2. Rusle
3. Erika
4. Donis
Psio
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 20, 23:20)
O butina asmeniskai pazinoti zmogu, kad nemegtum? Nu as irgi Ibelhauptaites nemegstu del dvieju priezasciu, kad labai jau riebiai kritikuoja, atrodo, kad ja asmeniskai izeide savo pasirodymu, sita atsimenu dar is kitu laidu, ir antra priezastis, kad labai megsta girtis pazintim su pasaulinio lygio garsenybem biggrin.gif Snobe tokia.

Tai taip, nebutina pazinoti, kad nemegtum. Bet scenos profesionale (bent jau su tokia pretenzija) negali sau leisti tokiu pezesiu kaip kokia progimnazijos ansamblio giedorka.
Atsakyti
Va, ir dar vienas komisijos narys Ievai 12 davė g.gif Reiškia jaučia jie kažkokį teigiamą vibe'ą iš jos sklindantį g.gif
Pamenu, anais metais užsieniečiai irgi duodavo daug balų Ievai.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 22:50)
Kaip naudingai komentuoja tas Imagine Dragons grupės narys. Turėtų visi atlikėjai pagalvot.

Va, Ievai pirmą vietą davė biggrin.gif Ar nereikia mum susimąstyt? Juk pirmą kartą jis ją girdėjo smile.gif Ir jo nuomone aš kažkaip pasitikėčiau

Jau ir imagine dragonsai įtraukti į atrankos sektą? biggrin.gif (nežiūrėjau šiandien)
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 02 20, 22:55)
Tai taip, nebutina pazinoti, kad nemegtum. Bet scenos profesionale (bent jau su tokia pretenzija) negali sau leisti tokiu pezesiu kaip kokia progimnazijos ansamblio giedorka.

Na jo, galejo patylet, matyt, nervai neislaike biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 20, 23:56)
Jau ir imagine dragonsai įtraukti į atrankos sektą? biggrin.gif (nežiūrėjau šiandien)

Aha, vienas iš jų vertino biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 20 vasario 2016 - 22:58
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 20, 23:56)
Jau ir imagine dragonsai įtraukti į atrankos sektą? biggrin.gif (nežiūrėjau šiandien)

Ir labai liuks, nes tkrai sveika isgirsti tokia gan issamia, kiek galima, objektyvia kritika.
Atsakyti
Man irgi Ieva labai patiko, balsavau už ją. Atleisk, Ruslanai ax.gif
Atsakyti