Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 02 20, 22:04)
Atkreipet demesi? "Mes nebuvome susitikusios, bet man ji nepatinka, zinojau, kad JI mane prastai ivertins."

jo, dar kažkaip bjauriau išsireiškė, kad nemėgsta jos ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 20, 23:05)
tai jau kelinti metais tas pats. ištęsta iki negalėjimo.

Bet pernai bent jau įdomiau buvo žiūrėt, nes kiekvieną kartą vis savaip perdirbdavo tas dainas. O dabar - tas pats per tą patį schmoll.gif
Atsakyti
Plempacky, Aiste kaip pirmauja, nes zliumbiancius lt myli.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 02 20, 23:04)
Nu bet akurat - ne orgazmas tas Aistes performansas. O Ibelhauptaite gana korektiskai viska sudeste. Ko nepasakysi apie pacia Aiste. Atkreipet demesi? "Mes nebuvome susitikusios, bet man ji nepatinka, zinojau, kad JI mane prastai ivertins."

Aha, panašiai ir pagalvojau. Per daug ji ten rovėsi. Aš iš pradžių pagalvojau, kad jos abi turi kokių nesuvestų sąskaitų, o, pasirodo, kad net nepažįstamos biggrin.gif

Bet šiaip tai Ibelhauptaitė man ne iš tų maloniųjų personalijų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 20 vasario 2016 - 22:13
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 20, 21:55)
gal dainos nusibodo nuo kartojimo kas šeštadienį, bet man jau visos be ryšio atrodo  blush2.gif

Aha, ką ir sakiau, kad kažkaip neapgalvota visai schmoll.gif užtektų kokių trijų laidų smile.gif

QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 22:08)
Bet pernai bent jau įdomiau buvo žiūrėt, nes kiekvieną kartą vis savaip perdirbdavo tas dainas. O dabar - tas pats per tą patį schmoll.gif

Jo, ir vis kiti dainuodavo.. Ir ne tik konkursines kiek pamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 20, 18:48)
ne nu  doh.gif  gruzinus tai prašom, o jau Mansiuko niekaip iš mano nagų neišlupsit biggrin.gif rezervuotas mano iškart po finalo, ir niekam neatiduosiu schmoll.gif

Nelaisvas, tai ir nereikia, aš Pilvelytę turiu. Šiandien ji pralinksmino, prajuokino. O gal ir gera mintis būtų šokiruoti Eurovizijos žiūrovus. Gerai, kad ieško, kad keičiasi, keitimasis yra artisto požymis, o dainininkas turi turėti ne tik balsą, bet ir būti artistas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 20 vasario 2016 - 22:28
O butina asmeniskai pazinoti zmogu, kad nemegtum? Nu as irgi Ibelhauptaites nemegstu del dvieju priezasciu, kad labai jau riebiai kritikuoja, atrodo, kad ja asmeniskai izeide savo pasirodymu, sita atsimenu dar is kitu laidu, ir antra priezastis, kad labai megsta girtis pazintim su pasaulinio lygio garsenybem biggrin.gif Snobe tokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 20 vasario 2016 - 22:21
Aš irgi prie tų, kam Ibelhauptaitė nepatinka biggrin.gif
Kažkokios jos neigiamos bangos net per ekraną pasiekia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 20, 23:20)
ir antra priezastis, kad labai megsta girtis pazintim su pasaulinio lygio garsenybem biggrin.gif Snobe tokia.

Nu ja sita tai visi megsta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 02 20, 23:32)
Aš irgi prie tų, kam Ibelhauptaitė nepatinka biggrin.gif
Kažkokios jos neigiamos bangos net per ekraną pasiekia  unsure.gif

Na tikrai motera ne iš tų maloniųjų.
Papildyta:
vėl Brainstormiuks karsta.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

QUOTE(Neverk @ mama,2016 02 20, 22:04)
Nu bet akurat - ne orgazmas tas Aistes performansas. O Ibelhauptaite gana korektiskai viska sudeste. Ko nepasakysi apie pacia Aiste. Atkreipet demesi? "Mes nebuvome susitikusios, bet man ji nepatinka, zinojau, kad JI mane prastai ivertins." Pati savo nemeiles suprojektavo i kita zmogu, pati jaute, kad suda mala ir kad tai GALI nepatikti. Ir - BINGO - nepatiko. Tai vat del ko isizeide tada? Nes reikia pabut auka? Gerkle jau pagijo, bronchitas praejo, ner uz ka gailet, nu tai jamam motyva "manes nemyli ir tycia sodina".
So cheap  cool.gif



Daugmaž pritarčiau smile.gif drinks_cheers.gif blush2.gif
Kai skaičiau straipsnį apie tą konfliktą, buvau susidariusi įspūdį, kad buvo pasakyta Ibelhauptaitės pastabos kažkaip kitaip, grubesniu tonu. Šiaip kaip asmenybės aš tos Dalios visai nežinau, esu skaičiusi keletą interviu, bet nuomonės išankstinės neturiu visai jokios apie ją. Tai va. O taip, kaip išsakė savo nuomonę, kad ir nešvelnią, nepatikusią Aistei, bent jau tonas Dalios tai man neatrodė nepagarbus g.gif blush2.gif
O Aistė taip nemandagiai puolė blink.gif doh.gif Nežinau, man labai labai neskaniai susirodė būtent iš jos pusės. Juolab, kad tikrai tas visas jos įvaizdis buvo nekažką, ypač tos vampyrinės ašaros, tas pigiai atrodantis perukas (iškart nekokias asociacijas sukėlė blush2.gif ). Ir ta suknelė net su kitais aksesuarais nederėjo...

O pati daina Aistės man labai patiko. Manau, kad iš šiumetinių ji geriausia. Išskyrus Aistės vaidybinius performancus smile.gif
Ir nežinau, įspūdį apie Aistę po šio vakaro aš labai susigadinau blush2.gif Numaniau, kad ji nepėsčia, bet... Dabar jau nesivaldo, o tai kas paskui bus? Čia eteris, ne turgus juk doh.gif

Nežinau, nors Aistės daina ir atlikimas stipresni, bet lieku aš prie Ruslančiko smile.gif
Turi kažką skaidraus ir emociškai gražaus jo pasirodymas smile.gif blush2.gif Ir tos šukės labai patiko thumbup.gif Beje, man ir pati pradžia patiko, kai rodė jo vaizdą ale veidrodyje jam nusisukus. Neišmąsčiau to, ką paskui komisija pakomentavo (na galima išvedžioti dar ir tiesiai šviesiai, kad nepagarba gal nugara į žiūrovą stovėt, bet aš neprietaringa biggrin.gif )

Jei Ruslanas būtų šiandien prie galiorkės, tikrai už jį prabalsuočiau. Po pasirodymo jau ieškojau telefono smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 20 vasario 2016 - 22:42
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 20, 22:38)
Nu ja sita tai visi megsta lotuliukas.gif

Gal, bet kaip is daugiau pasiekusios ir kosmopolitiskos asmenybes tai kazkaip labai provincialiai atrodo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 20 vasario 2016 - 22:45