Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 20, 21:49)
Bet Dalyte teisi blush2.gif

drinks_cheers.gif gal ne visai korektiškai išsireiškia, bet sako teisybę. nekažką tas Aistės įvaizdis ir performansas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 20, 22:49)
Bet Dalyte teisi blush2.gif

nu gal susimąstys Aistė, kad grybų pripjovė. Ir kažkaip labai stipriai ji čia sureagavo į kritiką. Dar jei nebūtų teisinga ta kritika.. smile.gif Jos dainai užtenka jos pačios, gražios suknelės ir viskas. Kam reikia to cirko doh.gif
Atsakyti
gal dainos nusibodo nuo kartojimo kas šeštadienį, bet man jau visos be ryšio atrodo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensis: 20 vasario 2016 - 21:57
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 20, 23:55)
gal dainos nusibodo nuo kartojimo kas šeštadienį, bet man jau visos be ryšio atrodo  blush2.gif

Lygiai ta pati pagalvojau biggrin.gif
Atsakyti
O va šitos country merginos aš niekaip neprisimenu. Toks vaizdas, kad pirmą kartą ją matau ir girdžiu biggrin.gif
Atsakyti
sakykit ką norit, man šita country dainuška geriau už Ruslano/Aistės/Rūtos dainas visas kartu sudėjus cool.gif

bent patrepsėt galima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensis: 20 vasario 2016 - 22:03
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 20, 22:55)
gal dainos nusibodo nuo kartojimo kas šeštadienį, bet man jau visos be ryšio atrodo  blush2.gif

pabodę ir man. Kažkaip organizatoriai vis nepataiko su atrankos formatu. Per daug ištęsė šį kartą. Galima būtų dvigubai sutrumpint doh.gif
Atsakyti
As jau isivaizduoju, kad Swift tokia apranga uzsidetu. Nu zodziu.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 20, 22:52)
drinks_cheers.gif gal ne visai korektiškai išsireiškia, bet sako teisybę. nekažką tas Aistės įvaizdis ir performansas  g.gif

Nu bet akurat - ne orgazmas tas Aistes performansas. O Ibelhauptaite gana korektiskai viska sudeste. Ko nepasakysi apie pacia Aiste. Atkreipet demesi? "Mes nebuvome susitikusios, bet man ji nepatinka, zinojau, kad JI mane prastai ivertins." Pati savo nemeiles suprojektavo i kita zmogu, pati jaute, kad suda mala ir kad tai GALI nepatikti. Ir - BINGO - nepatiko. Tai vat del ko isizeide tada? Nes reikia pabut auka? Gerkle jau pagijo, bronchitas praejo, ner uz ka gailet, nu tai jamam motyva "manes nemyli ir tycia sodina".
So cheap cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 20, 23:03)
sakykit ką norit, man šita country dainuška geriau už Ruslano/Aistės/Rūtos dainas visas kartu sudėjus  cool.gif

bent patrepsėt galima  biggrin.gif

Užkuraitis panašiai pakomentavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 22:03)
pabodę ir man. Kažkaip organizatoriai vis nepataiko su atrankos formatu. Per daug ištęsė šį kartą. Galima būtų dvigubai sutrumpint doh.gif

tai jau kelinti metais tas pats. ištęsta iki negalėjimo.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 02 20, 23:04)
Nu bet akurat - ne orgazmas tas Aistes performansas.

Be jokio argumento - as jos nemegstu, nors nepazistu. Emociju pilna neapgalvojus teisybe pasake, ka galvoja.
Atsakyti