Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (2)

Apklausa: Dalyviai verti atstovauti EV 2016 Švedijoje? (95 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 20, 18:33)
Bet jeigu latviai vėl laimėtų, lietuviams dar labiau kirstų per savimeilę biggrin.gif  biggrin.gif

Tikrai, kad... biggrin.gif Bet tai kodėl latviai ir estai sugeba kažką tokio sukurt, o mes - niekaip doh.gif Tai naftaliną kokį, tai kopiją, tai dar ką doh.gif Nors ko norėt. Kažkada pataikiau įsijungt naują lietuvišką laidą "atspėk dainą". Na tai net negalvojau, kad kai kurios(net ne kai kurios, o labai daug) senosios lietuviškos dainos paprasčiausios kopijos, t.y. melodijos paimtos, tik žodžiai sukurti. Tai iš vokiečių pasiskolinta, tai iš italų. Kažkaip įsivaizduodavau, kad bent jau tos visos senosios estradinės dainos pačių kurtos, bet kur tau doh.gif biggrin.gif

Dar buvo klausimas iškilęs - kažin ar latviai ir estai turi tokį dalyką kaip mūsų pageidavimų koncertai su visokiais cicinais? Gal kas žinot? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 20, 18:34)
Man tai jis dar toks vaikutis. Labai jaunas atrodo.

Aha, labai jaunutis atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 20 vasario 2016 - 17:42
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 17:39)
Tikrai, kad... biggrin.gif Bet tai kodėl latviai ir estai sugeba kažką tokio sukurt, o mes - niekaip doh.gif Tai naftaliną kokį, tai kopiją, tai dar ką doh.gif Nors ko norėt. Kažkada pataikiau įsijungt naują lietuvišką laidą "atspėk dainą". Na tai net negalvojau, kad kai kurios dainos paprasčiausios kopijos, t.y. melodijos paimtos, tik žodžiai sukurti. Tai iš vokiečių pasiskolinta, tai iš italų. Kažkaip įsivaizduodavau, kad bent jau tos visos senosios estradinės dainos pačių kurtos, bet kur tau doh.gif  biggrin.gif

Dar buvo klausimas iškilęs - kažin ar latviai ir estai turi tokį dalyką kaip mūsų pageidavimų koncertai su visokiais cicinais? Gal kas žinot? biggrin.gif

Kad visose srityse Latvija su Estija mus lenkia. Mes kaip koks trečias brolis Jonas biggrin.gif doh.gif
Manau, beskonybės, primityvumo yra visur, bet, matyt, vis dėlto ten didesnis procentas žmonių, mėgstančių kokybišką muziką. Tai pat, tikriausiai, yra geresnių prodiuserių, su labiau vakarietišku požiūriu, o pas mus gi Tyla pagrindinius Eurovizijos žvaigždučius prodiusuoja ir nieko gero metai iš metų neparodo doh.gif Pernai tiek latviai, tiek estai labai neblogai pasirodė, daug kam patiko, o mes... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 02 20, 16:31)
Oi ne, bosniai man nepatiko.  schmoll.gif Su pernyksciais cekais nera ka lygint.

Tai, kad šiemet iš viso dar nėra ką su kuo lyginti, tokia Prastuva unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 20, 17:42)
Kad visose srityse Latvija su Estija mus lenkia. Mes kaip koks trečias brolis Jonas biggrin.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 20, 18:42)
Kad visose srityse Latvija su Estija mus lenkia. Mes kaip koks trečias brolis Jonas biggrin.gif  doh.gif
Manau, beskonybės, primityvumo yra visur, bet, matyt, vis dėlto ten didesnis procentas žmonių, mėgstančių kokybišką muziką. Tai pat, tikriausiai, yra geresnių prodiuserių, su labiau vakarietišku požiūriu, o pas mus gi Tyla pagrindinius Eurovizijos žvaigždučius prodiusuoja ir nieko gero metai iš metų neparodo doh.gif Pernai tiek latviai, tiek estai labai neblogai pasirodė, daug kam patiko, o mes... doh.gif

va va doh.gif Kad ir kaip sunku tai pripažint, bet taip jau yra biggrin.gif

Atrodo, ir tuose projektuose dalyvauja tiek daug jaunų žmonių, jau kita karta užaugus, kurie galėtų ir tais prodiuseriais būt. Tikrai juk nemažai jaunų žmonių jau susipažinę su ta vakarietiška muzikine kultūra, bet niekas neišlenda. Nu negi tikrai egzistuoja ta Tylos mafija doh.gif lotuliukas.gif

Pažiūrėjau dar kartą tą latviuko pasirodymą, tai pagalvojau, jei išsiųstume Donatą, ir jei latvis laimėtų su šia daina savo atranką, tai mūsų Donatas nublanktų gerokai prieš jį unsure.gif Nu man bent taip atrodo. Latvio daina man gerokai įdomesnė.
Papildyta:



Beje, aš jau iš anksto šiam vakarui užsisakau Brainstorm'us cool.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 17:48)
va va doh.gif Kad ir kaip sunku tai pripažint, bet taip jau yra biggrin.gif

Atrodo, ir tuose projektuose dalyvauja tiek daug jaunų žmonių, jau kita karta užaugus, kurie galėtų ir tais prodiuseriais būt. Tikrai juk nemažai jaunų žmonių jau susipažinę su ta vakarietiška muzikine kultūra, bet niekas neišlenda. Nu negi tikrai egzistuoja ta Tylos mafija doh.gif  lotuliukas.gif

Pažiūrėjau dar kartą tą latviuko pasirodymą, tai pagalvojau, jei išsiųstume Donatą, ir jei latvis laimėtų su šia daina savo atranką, tai mūsų Donatas nublanktų gerokai prieš jį unsure.gif Nu man bent taip atrodo. Latvio daina man gerokai įdomesnė.

Juokas juokais, bet, manau, tikrai būtų neprošal jį varyti iš Eurovizijos ir leisti naujiems prodiuseriams, atlikėjams reikštis. Man džiugu, kad ir tos pačios nelabai kam žinomos grupės, dainininkai dalyvauja. Kad ir ne patys geriausi, bet vis nauji veidai, kažkokia šviežiena.
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 17:51)
Beje, aš jau iš anksto šiam vakarui užsisakau Brainstorm'us cool.gif  blush2.gif

Ok 4u.gif Kokia graži jų nauja daina https://www.youtube....h?v=guUIP2TFqfw wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 20, 18:52)
Juokas juokais, bet, manau, tikrai būtų neprošal jį varyti iš Eurovizijos ir leisti naujiems prodiuseriams, atlikėjams reikštis. Man džiugu, kad ir tos pačios nelabai kam žinomos grupės, dainininkai dalyvauja. Kad ir ne patys geriausi, bet vis nauji veidai, kažkokia šviežiena.

drinks_cheers.gif Kuo daugiau naujų veidų, tuo geriau. Tik taip gali pavykt atrasti kažką naujo ir įdomaus (ypač tarp pačių jauniausių). Kažkaip didžiausias muzikines viltis būtent į pačią jauniausią kartą ir dedu.
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 20, 18:55)

Labai wub.gif
Seniau išleistos ir rusiška
https://www.youtube....h?v=k4bboTAvmKI

bei latviška verijos
https://www.youtube....h?v=XkVNg-YCXW4

Neapsisprendžiu kuri man labiausiai patinka. Latviška, aišku, keisčiausiai skamba biggrin.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif ale užeinu, o čia pasirodo kokios aistros verda laugh.gif
QUOTE(mjforever @ 2016 02 15, 11:38)
o kodėl Doncės niekas ne jama , negi Ruslaniukas su makiažu, ir tas vyriškesnis

gal niekas netiki, kad vis tik atrinks unsure.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 16, 01:34)
Ech, žinau tą Rusliko šleifą ir kad dabar iš jo daug kas tebesijuokia... Bet vat paskaičius, tai labai nekvailas žmogus, patinka man, ką jis sako, kaip galvoja. Apie senus laikus nekalbu, nes nelabai žinau, nelabai ir rūpi

yra tas šleivas, bet kažkoks kiba pasikeitęs biškį jis g.gif na, nežinau, kažkaip išvis atrankoj vertinu objektyviai, atmesdama visus asmeniškumus (Rūta išimtis biggrin.gif), tai Ruslanas tikrai gerai atrodo su savo daina drinks_cheers.gif

QUOTE(Anakure @ 2016 02 16, 15:17)
Jeigu gruzinai laisvi, tai jamu kartu su Mansu Zelmerlow
https://www.youtube....h?v=d9nt30oooAs

ne nu doh.gif gruzinus tai prašom, o jau Mansiuko niekaip iš mano nagų neišlupsit biggrin.gif rezervuotas mano iškart po finalo, ir niekam neatiduosiu schmoll.gif

QUOTE(Selga @ 2016 02 16, 17:11)

Selga, ir vėl tas jūsų katinas su dešrelėm, vėl seilė nutįso biggrin.gif

QUOTE(Jolleee @ 2016 02 17, 14:15)
vedėją Mansą ir visus švedus užsirezervavo. Taip kad ji jau turi savo rezrevus. Rezervų neatšaukė, neišmainė. Reiškia rusą ėmė neteisėtai.
Rusas teisėtai mano rezervuotas.

neatšaukė ir neatšauks! biggrin.gif sakiau, kad Mansiuko man užteks... taip kad dėl ruso kažką maišot - aš jo tikrai nesirezervavau ir nepretenduoju unsure.gif taip kad... laiminu juodu - sovet da liubov kaip sakoma biggrin.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Jolleee @ 2016 02 17, 23:08)
Eurodiena psl. irgi apklausą padarė. Kaip ir čia Donatas ten pirmauja.
Žiū gal išplauks bernelis vėl į plačiuosius vandenis. :

bet kad nerimta tos internetinės apklausos... taip ir būna, kad pirmauja visur vienas, o ateina finalas, žiūrėk jau kas kitas išvažiuoja biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 17:51)
Nu negi tikrai egzistuoja ta Tylos mafija
-----
Beje, aš jau iš anksto šiam vakarui užsisakau Brainstorm'us cool.gif  blush2.gif

tau kyla dar abejonių? biggrin.gif
------
o jūs jau ir atrankom rezervuojatės? biggrin.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 20, 19:48)
gruzinus tai prašom, o jau Mansiuko niekaip iš mano nagų neišlupsit biggrin.gif rezervuotas mano iškart po finalo, ir niekam neatiduosiu schmoll.gif
----
tau kyla dar abejonių? biggrin.gif
------
o jūs jau ir atrankom rezervuojatės?  biggrin.gif  thumbup.gif

Oi, pamenu, kokios aistros čia virė iš karto po finalo. Viską mačiau savo akim, galėsiu paliudyt, jei reiks lotuliukas.gif
---
Kuo toliau, tuo mažiau tų abejonių, deja biggrin.gif
---
Nu o tai ką daryt, kai mano simpatija dainuos wub.gif Nu turiu savo vestlaifą pasiėmus, bet va ,jei brainstormiukas dalyvautų EV kaip Latvijos atstovas, iš karto iškeisčiau vestlaifą į jį.
Atsakyti
Beje, jau aišku, kaip atrodys didžiosios Eurovizijos scena thumbup.gif

http://www.lrt.lt/na...scena_stokholme
Atsakyti
ai tai va, net pamiršau kokiu reikalu atėjau biggrin.gif norėjau pasidalint tokiu pastebėjimu, kad keistoka vis tik atrankos sistema šiemet.. pernai aišku visai nesamonė buvo, kai visi visų dainas dainavo, bet šiemet, kai visi kiekvienoj laidoj vis tą pačią dainą tai irgi... iki finalo jau jos visos spės atsibost, įtariu biggrin.gif nebesinorės jokios rinkt... kažkaip gal mažiau reikėjo tų etapų daryt g.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 02 20, 18:55)
Oi, pamenu, kokios aistros čia virė iš karto po finalo. Viską mačiau savo akim, galėsiu paliudyt, jei reiks lotuliukas.gif
---
Kuo toliau, tuo mažiau tų abejonių, deja biggrin.gif
---
Nu o tai ką daryt, kai mano simpatija dainuos wub.gif  Nu turiu savo vestlaifą pasiėmus, bet va ,jei brainstormiukas dalyvautų EV kaip Latvijos atstovas, iš karto iškeisčiau vestlaifą į jį.

4u.gif biggrin.gif
----
tai vat nieko gero ir nebus, kol Tyla siaučia.....
----
štai kur tikra meilė... laugh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 02 20, 19:03)
ai tai va, net pamiršau kokiu reikalu atėjau biggrin.gif norėjau pasidalint tokiu pastebėjimu, kad keistoka vis tik atrankos sistema šiemet.. pernai aišku visai nesamonė buvo, kai visi visų dainas dainavo, bet šiemet, kai visi kiekvienoj laidoj vis tą pačią dainą tai irgi... iki finalo jau jos visos spės atsibost, įtariu biggrin.gif nebesinorės jokios rinkt... kažkaip gal mažiau reikėjo tų etapų daryt g.gif

Viskas susiveda į piniginę naudą ir reitingus. Jei Euroviziją organizuotų komercinė televizija, atranka tikriausiai pusę metų truktų biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 20, 18:59)
Beje, jau aišku, kaip atrodys didžiosios Eurovizijos scena thumbup.gif

http://www.lrt.lt/na...scena_stokholme

labai labai bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti