Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

Sveikos,
susirenku egles, esu jų nusipelniusi...
O papasakoti neturiu ko: ta pati rutina
Tai gal bent apie orą pašnekam dėl pokalbio palaikymo mirksiukas.gif . Beje gegute užkūkavo, o aš su pinigais biggrin.gif (draugė perspėjo įsidėti ). Vat tai ir yra geriausios mano žinios

Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2016 05 03, 13:51)
Sveikos,
susirenku egles, esu jų nusipelniusi...
O papasakoti neturiu ko: ta pati rutina
Tai gal bent apie orą pašnekam dėl pokalbio palaikymo  mirksiukas.gif . Beje gegute užkūkavo, o aš su pinigais  biggrin.gif  (draugė perspėjo įsidėti  ). Vat tai ir yra geriausios mano žinios



Man gegutė jau senokai pakukavo (balandžio paskutine savaite,bet moteris jau su patirtim,tai abu su Pūkiuku buvom eurų į kišenes įsidėję cool.gif

Aš va šiandien su sportbatukais darbe nes šeštadienį puskės gimtadieny tiek nusišokau,tiek nusivariau,kad niekur daugiau neįkišu lotuliukas.gif buvo pūslė,nutryniau ir naują ant viršaus sugebėjau užtrinti lotuliukas.gif

O šiaip kaip ir po senovei viskas g.gif
Atsakyti
Labas damos smile.gif

Tik jau "nevarykit" tokiai tempais, nes skaityt nespėju karsta.gif

Dingusios visos kaip į vandenį g.gif naujas meiles susirado ir tiu tiu visos dingo g.gif
Atsakyti
Ja ja, nauja meilė-darbas pinu etatu. wacko.gif

Dar gendanti mašina, Staskos socialinis gyvenimas, tai vakarais aš būnu nuvarytas arklys. biggrin.gif

Daugiau nieko naujo, su tuo pačiu, taip pat-savaitgaliais Organizuoju Staskos pirmos komunijos šventę, atvažiuos keli artimi žmonės, tai netilpsim į mano didelį butą, apsistos viešbučiuose. Aš jau virstu į anglę, gyvenu patogiai, svečius apgyvendinu viešbučiuose, pietus užsakiau kavinėj.

Net gimtadienio nekėliau, atėjo draugai pasveikint, net kavos nenorėjo, paplepėjom ir namo. didis.gif Nereikėjo 6 rūšių silkių ir mišrainių, 3 karštų patiekalų. biggrin.gif Diena SAU buvo, kava ir tortas kavinėj ant prūdo kranto, pedikiūras. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2016 05 19, 09:16)
Labas damos  smile.gif 

Tik jau "nevarykit" tokiai tempais, nes skaityt nespėju  karsta.gif



Panašu, kad mes plepam tik dviese, ir on-line ir gyvai smile.gif

QUOTE(Upjora @ 2016 05 19, 10:24)
Ja ja, nauja meilė-darbas pinu etatu. wacko.gif
----------
Dar gendanti mašina, Staskos socialinis gyvenimas, tai vakarais aš būnu nuvarytas arklys.  biggrin.gif
-------------
svečius apgyvendinu viešbučiuose, pietus užsakiau kavinėj.
------------
Net gimtadienio nekėliau,
---------
Diena SAU buvo, kava ir tortas kavinėj ant prūdo kranto, pedikiūras.  wub.gif

schmoll.gif ,nepatinka man tokios meilės, net pagalmžyti nėr ko ... Tave tik ... Žodžiu, tokia vienpusė meilė...
--------
jo mašina yra gėris kol negenda....
Ir pas mus tas socialinins gyvenimas prieš metų pabaiga virte verda (ir galvoju, kokio velnio tą vaiką į tiek būrelių prirašiau)....
---------
nu tai kaip čia suprasti ???????? g.gif . O aš jau įsisvajojau, kad atvažiavusi giminaitės teisėmis, šeimininkams ant sprando pasėdėsiu...
----------
birthday.gif , tai su tuo gimtadieniu: meilės , laimės, pinigų ir sveikatos smile.gif (aš juk žinau, kiek to stažo, bent jau maždaug ....)
------------
man reikia išmokti pasidaryti dienų SAU .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klasta: 21 gegužės 2016 - 15:18
QUOTE(Klasta @ 2016 05 21, 14:17)
schmoll.gif ,nepatinka man tokios meilės, net pagalmžyti nėr ko ... Tave tik ... Žodžiu, tokia vienpusė meilė...
--------
jo mašina yra gėris kol negenda....
Ir pas mus tas socialinins gyvenimas prieš metų pabaiga virte verda (ir galvoju, kokio velnio tą vaiką į tiek būrelių prirašiau)....
---------
nu tai kaip čia suprasti ???????? g.gif . O aš jau įsisvajojau, kad atvažiavusi giminaitės teisėmis, šeimininkams ant sprando pasėdėsiu...
----------
  birthday.gif , tai su tuo gimtadieniu: meilės , laimės, pinigų ir sveikatos smile.gif (aš juk žinau, kiek to stažo, bent jau maždaug ....)
------------
man reikia išmokti pasidaryti dienų SAU .

Bet babkes tai moka. bigsmile.gif
------------
Mhm, jau bilekiek sukišta. wacko.gif
---------
Ką lanko džigitė?
---------
Tai tu pirma atvažiuok, sprandas paruoštas. mirksiukas.gif
---------
Ačiū wub.gif
----------
Būtinai, nes kitaip nuo to tempo čerpės slenka.


Kaip tėvukai tavo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upjora: 23 gegužės 2016 - 09:00
Sveikos smile.gif Pasirodau ir as. Viskas pas mus po senovei. Vaikai auga ir mandreja, as vis dar ten pat dirbu ir t.t.

Kalbant apie masinas, tai vienas is dalyku, stabdanciu nuo teisiu laikymo yra tai,kad abejoju ar galesiu ja islaikyt. Tiksliau sakant, kuras, draudimas, mokesciai dar puse velnio. Bet va, jei sugestu, butu viskas. Ne vieno atliekamo pinigelio taisymam neturesiu... Na, o naujos isigyt dar ilgai negalesiu


Atsakyti
Kaip gyvenat? biggrin.gif Mes megaujames siluma cool.gif

Sudurniavau sia savaite ir nusipirkau sau bilietus i Lietuva. Dziaugsimes lietuviska vasara net 3 savaites. Neplanavau siemet niekur vaziuot, bet sese paagitavo biski... Is tikro, tai slaat laai norejau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, ar yra gyvuu? smile.gif Taip pat viena auginu vaikus, turiu beveik 12 metu dvynius..eilinis vienisas vakaras prie kompo..
Kaip jums su laisvalaikiu?..man kazkaip nekaip..jauciuosi visu pamirsta, lyg negyvenamoj saloj gyvenciau unsure.gif kol vaikai buvo mazesni, tol drauges kviete ar i kavine, ar i kina, ar siaip mieste susitikti, bet dazniausiai atsisakydavau, nes vaikai buvo per mazi, kad juos palikciau, o su kuom palikti neturejau, juk su aukle "spontaniskai" nesusitarsi, reikia derinti laika. Na, o kai vaikai paaugo, ir jau ramiai galiu kelioms valandoms juos palikti, manes jau ir nebekviecia.. sad.gif Dirbu pati sau, sekasi palyginus neblogai. Pradeti taip dirbti taip pat paskatino motinyste - norejau kuo daugiau laiko skirti vaikams. Tad bendradarbiu, su kuriomis galeciau papliurpti ir atsigerti kur mieste kavos ar kartu apsipirkti neturiu. Ar jums taip buvo? Kaip "isbridot" is sios vienatves?
Atsakyti
Upjora, drauge blink.gif ko tu tyli užsisispaudus g.gif Su Uogienės diena birthday.gif


Pas mus nieko naujo, ta pati rutina doh.gif nuoma padidino dvigubai...vyro neturiu...laisvo laiko sau nerandu..

Klasta, gal priduodam vaikus į kokį dienos centrą, ar šunų viešbutį ir skiriam laiko sau? g.gif lotuliukas.gif


Viktute, junkis drąsiai. Gal ir daugiau mūsų čia (kada nors vėl) prisijungs biggrin.gif
Atsakyti
Labas,
apie ką tylim? Ką veikiam, kuom gyvenam?
Nors apie orą parašytumėt....
Beje, kaip ten UK gyvenimas, norisi komentarų iš realių žmonių...
Pas mus net naujokės neužsilaiko, parašo ir belaukdamos atsakymo pamiršta, kad tokia tema iš viso egzistuoja...
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2016 07 03, 07:29)
Labas,
apie ką tylim? Ką veikiam, kuom gyvenam?
Nors apie orą parašytumėt....
Beje, kaip ten UK gyvenimas, norisi komentarų iš realių žmonių...
Pas mus net naujokės neužsilaiko, parašo ir belaukdamos atsakymo pamiršta, kad tokia tema iš viso egzistuoja...


Ruosiame atostogom. Daugiau apie nieka galvot negaliu paskutiniu metu. Tase (ja siusiu per siuntu vezejus) jau suruosta. Rankinis bagazas irgi beveik sukrautas... O kelione tik po 3 savaiciu biggrin.gif
Gal kas Vilniuj busit liepos 23-rugpjucio 9d.? cool.gif

Gyvenimas UK toks pats kaip ir pries kelis menesius biggrin.gif Jokiu esminiu pokyciu kol kas nematyt. Bent jau musu kaime.
Atsakyti