Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

ania g.gif , apie gandrus kalba pasisuko ...
Tai va, praėjusiais metais aš užmačiau gandrų porelę lizde, ir ne šiaip sau, o smileysex.gif ...Ir ką jūs manot blush2.gif ....O gi visiškai NIEKO....ir nei čiut čiut....
Tai va...
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2016 03 30, 22:01)
ania g.gif , apie gandrus kalba pasisuko ... 
Tai va, praėjusiais metais aš užmačiau gandrų porelę lizde, ir ne šiaip sau, o  smileysex.gif ...Ir ką jūs manot  blush2.gif ....O gi visiškai NIEKO....ir nei čiut čiut....
Tai va...

O aš net nežinau kaip tie gandrai mylisi. blush2.gif

Klasta, kaip tu? Kada laukt svečiuose?
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 31, 00:03)
O aš net nežinau kaip tie gandrai mylisi.  blush2.gif

Klasta, kaip tu? Kada laukt svečiuose?

mirksiukas.gif blush2.gif , nu tu pavarei..... biggrin.gif O iš kur gandriukai mirksiukas.gif ...
..................
svečių truksta mirksiukas.gif , aš matai, į tamstos "veselią" susiruošus ...
P.S. beje, smarkiai nekviesk , aš ir Džigite atostogose... blush2.gif
O jei rimtai, gaila,bet kol kas nelabai išeina išvažiuot.
Atsakyti
Gandriukai iš kaiušinių. hihihi.gif

Tai man dabar teks ženytis vien dėl tavo atvažiavimo?
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2016 03 30, 23:01)
ania g.gif , apie gandrus kalba pasisuko ... 
Tai va, praėjusiais metais aš užmačiau gandrų porelę lizde, ir ne šiaip sau, o  smileysex.gif ...Ir ką jūs manot  blush2.gif ....O gi visiškai NIEKO....ir nei čiut čiut....
Tai va...



Nu tu čia užsukai intriga lotuliukas.gif ir tik pyst...nieko lotuliukas.gif o mes ne atostogaujam,per gripo epidemija buvo atkėlę atostogas,tai šoliuoja chiebrytė kaip dideli smile.gif
Atsakyti
Labas mergai,ką veiksit savaitgalį? Galvoju ką čia tokio turiningo nuveikus ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2016 04 01, 15:08)
Labas mergai,ką veiksit savaitgalį? Galvoju ką čia tokio turiningo nuveikus ?  g.gif


Dirbsim biggrin.gif
Atsakyti
Turiningas nusimato-grožio salono jubiliejus, pasimatymas. biggrin.gif Sekmadienį kiaušius dažysim, a.a. Bada sakydavo, kad Atvelykis yra vaikų Velykėlės. wub.gif
Savo damas kur nors pasiganyt vešiu.
Atsakyti
Apie ką tylim? Ar vis dar Atvelykį švenčiam?

Upjora , paveiksliukas super mirksiukas.gif

O aš vėl pasiguosiu: dabar mamą į ligoninę paguldė doh.gif ,o ryt su tėvuku pas gydytoja dėl chemijos eisim. Vat tokios dabar mūsų kelionės....
Atsakyti
Mergai, aūūūūūūūūūū
Ką darot, kur dingot?
Kaip ten pas kitus, pas mus greit, jaučiu, žieminius rūbus traukt reikės...Gerai, nors pas mane bute šilta, o tai šildymas atjungtas mieste, tai ne kas...
Atsakyti
Aš jau išsitraukiau pūkinį paltą vakar. ax.gif Nei biškio ne per karšta su juo. Šiandien sniego sulaukėm. laugh.gif

Klasta, sveikatos tėvukams, tau stiprybės. Va, 000059.gif paguodai.
Atsakyti
Mano kompas buvo sugedes... Tik siandien atsiemiau cool.gif

Laiko ne per daugiausiai... Darbas-mokykla-darzelis-namai. Atsipust galiu tik vakare, pries pat einant miegot.

Vakar ir siandien vis pasninga biggrin.gif fainas tas pavasaris
Atsakyti