Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

QUOTE(Upjora @ 2016 03 09, 19:18)
Puuupi, ačiū, negalėjau patikėt, kai išgirdau, kad išlaikiau. Tu irgi susiimk į rankas ir užsiregistruok. Gyventum čia, siūlyčiau savo instruktorių, nesu turėjus geresnio mokytojo.


Niu man kazkaip per savo baimes perlipt reikia fear.gif


As jau nebenoriu kraustytis biggrin.gif Arba noriu atsikelt ryte naujuose namuose ir kad jau viskas sutvarkyta butu cool.gif
Atsakyti
Puupi, aš irgi bijojau, bet baimę nugalėjo kaifas.

Šiandien pirmą kartą išvažiavau viena. didis.gif Pataikiau į kamštį. lotuliukas.gif Iki šiol dreba rankos kojos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 10, 11:11)
Nea, jam meilė garuoja. irnesakyk.gif


g.gif , tai ką , pasaka jau prie pabaigos???
nors , kad būtų pabaiga, reikia vestuvių, ar ne mirksiukas.gif blush2.gif ... (aš vis į tas gimines paišausi biggrin.gif ) , reikia gi Londono šalį ir jos kaimynes aplankyti smile.gif

QUOTE(puuupi @ 2016 03 10, 14:59)
Niu man kazkaip per savo baimes perlipt reikia fear.gif
--------
As jau nebenoriu kraustytis  biggrin.gif Arba noriu atsikelt ryte naujuose namuose ir kad jau viskas sutvarkyta butu  cool.gif

nu, gi ne Lietuvoj važinėsi, nebijok mirksiukas.gif
-----------
kaip aš tave gerai suprantu ...Mano remontai jau beveik beveik ...truksta kelių detalių ir gero meistro blush2.gif


QUOTE(Upjora @ 2016 03 11, 16:24)
Puupi, aš irgi bijojau, bet baimę nugalėjo kaifas.

o aš, jaučiu, pradedu kaifuoti kai mane veža (nes paskutiniu metu, jaučiu tampu "taksiste" )...



Atsakyti
Labas mergučiai smile.gif o aš kaifuoju,kai gaunu pavairuoti ax.gif norėčiau traktorių pavairuot biggrin.gif dar gal kokį aparatą ax.gif

Šiandien man totalaus tingėjimo diena doh.gif pietums gaminau ožkienos troškinį su bulvių koše wub.gif jetau jetau kaip skaniai gavosi cool.gif apsirijau kaip karpis doh.gif
Atsakyti
Man vairuot baisu del aplink vazinejanciu dun dun vairuotoju biggrin.gif Kaip keleive prisiziuriu tiek nesamoniu,kad paciai sest uz vairo noro jokio... Nereikia ir Lietuvos.
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2016 03 11, 21:59)
Labas mergučiai  smile.gif  o aš kaifuoju,kai gaunu pavairuoti  ax.gif  norėčiau traktorių pavairuot  biggrin.gif  dar gal kokį aparatą  ax.gif
------------
Šiandien man totalaus tingėjimo diena  doh.gif  pietums gaminau ožkienos troškinį su bulvių koše  wub.gif  jetau jetau kaip skaniai gavosi  cool.gif  apsirijau kaip karpis  doh.gif

ne, vairuot ir man patinka, bet paskutiniu metu jaučiuosi pakeitus profesiją doh.gif (mokykla-būreliai-parduotuvė-ligoninė-darbas).Ir dar nuo mašinos priklauso biggrin.gif blush2.gif ...
---------------
tingėti sveika 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nesu tokių dalykų net ragavusi ...
Papildyta:
QUOTE(puuupi @ 2016 03 11, 22:08)
Man vairuot baisu del aplink vazinejanciu dun dun vairuotoju biggrin.gif Kaip keleive prisiziuriu tiek nesamoniu,kad paciai sest uz vairo noro jokio... Nereikia ir Lietuvos.

patikėk, kartais keleiviui atrodo daug baisiau nei vairuotojui mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klasta: 11 kovo 2016 - 21:12
QUOTE(Klasta @ 2016 03 11, 16:32)
g.gif , tai ką , pasaka jau prie pabaigos???
nors , kad būtų pabaiga, reikia vestuvių, ar ne  mirksiukas.gif  blush2.gif ... (aš vis į tas gimines paišausi  biggrin.gif ) , reikia gi Londono šalį ir jos kaimynes aplankyti smile.gif


nu, gi ne Lietuvoj važinėsi, nebijok  mirksiukas.gif
-----------
kaip aš tave gerai suprantu ...Mano remontai jau beveik beveik ...truksta kelių detalių ir gero meistro  blush2.gif

o aš, jaučiu, pradedu kaifuoti kai mane veža (nes paskutiniu metu, jaučiu tampu "taksiste" )...

Jau. Man jau kaip ir baigėsi. Ir veselė čia nepadės.
Londono šalyje esat laukiamos ir be veselės, pirkit bilietus į Doncaster-Sheffield oro uostą ir susitiksim.
-----------
Norėčiau ir remontų, naujam bute ar name. Ankšta darosi.
-----------
Aš jaučiuosi prisivažinėjusi, dabar noriu tik vairuot.


QUOTE(PŪKITAS @ 2016 03 11, 18:59)
Labas mergučiai  smile.gif  o aš kaifuoju,kai gaunu pavairuoti  ax.gif  norėčiau traktorių pavairuot  biggrin.gif  dar gal kokį aparatą  ax.gif

Šiandien man totalaus tingėjimo diena  pietums gaminau ožkienos troškinį su bulvių koše  jetau jetau kaip skaniai gavosi  apsirijau kaip karpis 

Traktorių biggrin.gif

Kur ožką radai? Ko manosios neėmei?

QUOTE(puuupi @ 2016 03 11, 19:08)
Man vairuot baisu del aplink vazinejanciu dun dun vairuotoju biggrin.gif Kaip keleive prisiziuriu tiek nesamoniu,kad paciai sest uz vairo noro jokio... Nereikia ir Lietuvos.

Nu, bet gyvenimas lengvesnis. Ir brangesnis. Šiandien 370 paklojau. Už draudimą ir Road Tax. cool.gif


QUOTE(Klasta @ 2016 03 11, 19:13)
ne, vairuot ir man patinka, bet paskutiniu metu jaučiuosi pakeitus profesiją  doh.gif  (mokykla-būreliai-parduotuvė-ligoninė-darbas).Ir dar nuo mašinos priklauso 

Aš labai automatine pavarų dėže džiaugiaus šiandien. Šimtą kartų lengviau nei mechaninė.
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2016 03 11, 21:13)
nesu tokių dalykų net ragavusi ...


Kada tau laisvadieniai? Pagaminsiu ir pavaišinsiu mirksiukas.gif

QUOTE(Upjora @ 2016 03 12, 02:06)
Jau. Man jau kaip ir baigėsi. Ir veselė čia nepadės.

Traktorių  biggrin.gif

Aš labai automatine pavarų dėže džiaugiaus šiandien. Šimtą kartų lengviau nei mechaninė.


O kaip čia dabar išsibaigėt taip greit g.gif

Nu jo jo lotuliukas.gif traktoriaus nesu savarankiškai vairavus biggrin.gif

O aš kaip "senas šioperius" nekeisčiau mechaninės į automatinę ax.gif automatinė man tokiu total blondžinių išmislas blush2.gif tik su viena išimtim galėčiau vairuoti automatinę, su galingu varikliu,kad paspaudei ir "eina",o ne koks senas trantas, kur paspaudi ir vos judi ax.gif

O ožkas mamos brolis kaime augina,tai kai pjovė ir man kliuvo smile.gif aišku nepalyginsi su laukiniena, bet vistiek skanu. O kai vakar taip skaniai gavos, tai išvis rojus žemėj thumbup.gif
Atsakyti
Upjora, kuriam laikui draudima emei? (mane domina visi finansiniai klausimai susije su masinom, noriu pasiskaiciuot) biggrin.gif
Ir is kur mokeis teorija? Man turbut su ja daugiau vargo bus, nes galb adabar visai nedirba... Noriu bent paskaitinet, paziuret kaip sektusi mokytis ax.gif Gal po to kada pagausiu momenta,kada nebijosiu vairuot ir greit uzsibukinsiu pamoka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2016 03 12, 10:28)
Kada tau laisvadieniai? Pagaminsiu ir pavaišinsiu  mirksiukas.gif
O kaip čia dabar išsibaigėt taip greit  g.gif
----------------


Nu jo jo  lotuliukas.gif  traktoriaus nesu savarankiškai vairavus  biggrin.gif
---------------
O aš kaip "senas šioperius" nekeisčiau mechaninės į automatinę  ax.gif  automatinė man tokiu total blondžinių išmislas  blush2.gif  tik su viena išimtim galėčiau vairuoti automatinę, su galingu varikliu,kad paspaudei ir "eina",o ne koks senas trantas, kur paspaudi ir vos judi  ax.gif -------------------
O ožkas mamos brolis kaime augina,tai kai pjovė ir man kliuvo  smile.gif  aišku nepalyginsi su laukiniena, bet vistiek skanu. O kai vakar taip skaniai gavos, tai išvis rojus žemėj  thumbup.gif

O man pagaminsi?

Sakai, greitai? Metai laiko pora esam. Aš pas jį kraustytis negaliu, juk neaukosiu viso savo gyvenimo. Be to, yra Staska. Ji savo mokyklą, būrelius, draugus čia turi... Nežinau, gal reiktų rizikuot. Bet neleidžia sveikas protas šitaip rizikuot ir viską palikt dėl vyro. Jei ne vaikas, jau prieš pusmetį būčiau čimudaną susikrovus.
Dar neramina jo egoizmas...
Tai taip ir tebedraugaujam savaitgaliais.
-------
Tai teks tau pralėkimą traktorium padovanot.
------
Man, naujai iškeptai vairuotojai pats nagas total blondonių išmislas. O ir rauna mano senikė 8 metų. Gal senukas, jei Citroen?

-----------
Nesu valgius ožkienos.
QUOTE(puuupi @ 2016 03 13, 19:22)
Upjora, kuriam laikui draudima emei? (mane domina visi finansiniai klausimai susije su masinom, noriu pasiskaiciuot) biggrin.gif
Ir is kur mokeis teorija? Man turbut su ja daugiau vargo bus, nes galb adabar visai nedirba... Noriu bent paskaitinet, paziuret kaip sektusi mokytis  ax.gif Gal po to kada pagausiu momenta,kada nebijosiu vairuot ir greit uzsibukinsiu pamoka  cool.gif

Draudimą metams, kainuoja 140 mėnesiui.
-------
Teoriją mokiaus online, kokius 3 mėnesius vakarais po valandžiukę sėdėjau. Išlaikiau iš pirmo karto, vat važiavimo tik iš 4, nes labai stresavau.
Registravaus vairavimo mokykloj, kad teoriją mokytis, o instruktorių ėmiau privatų, patį geriausią gavau. Man tos didelės vairavimo firmos no like. Melžia pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 14, 20:44)
O man pagaminsi?

Sakai, greitai? Metai laiko pora esam.
Dar neramina jo egoizmas...
Tai taip ir tebedraugaujam savaitgaliais.
-------
Tai teks tau pralėkimą traktorium padovanot.


Sakyk kada užsuksi bigsmile.gif pagaminsiu thumbup.gif

Oho,jau metai???? Kaip greit... o šituo klausimu aš tau negaliu nieko pasakyt,patart ar apskritai nuomone išreikšt,esu vienas pats kaip lauke karys biggrin.gif o egoizmas nėra geras,šitą tikrai reikia apsvarstyti...


Sakai padovanosi lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

Jus taip linksmai cia plepat, o as galvoju kada man ateis toks laikotarpis kai galesiu kiek pralinksmeti. Mane pries dvi savaites paliko vyras, auginu 2 metuku mergaite. Santuokoje isgyvenom 10 metu, ir viena diena gryzes is komandiruotes pasake viskas nebemyliu... Santykiai buvo itempti po vaiko gimimo bet tikejaus isleidusi dukra i darZeli kad vat viskas bus gerai, pirkom atostogas, vaziavom i spa pailseti. Net neitariau kad einame link tokios baigties... Klausiau ar yra kita moteris tai nieko neatsake, bet pasake nelaukt nes nezino ar grys... O paskui radau kompiuteryje, kad isvaZiavo gyvent i kita sali pas kita moteri. Prabangius namus issinuomojo, o mes likom apgriuvusiuos namuos ir be pinigu nors iki tol gyvenom pasiturinciai.
Moterys kaip jus atsigavot po skyrybu? Nes po tokio soko nzn nuo ko pradeti, niekada netikejau kad galetu mane isduoti ir palikti visiskai nesirupint vaiku. sad.gif(((
Atsakyti