Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

Klasta, baisu... Ką sako daktarai?
Atsakyti
Sveikos merginos. Skaitynejau Jusu susirasynejimus,suprantu,kad cia dauguma senbuviu ir super senbuviu... na o as naujoke. Gal priimsite i savo buri?
Gyvenu UK,esu vienisa busima mama,del tevelio tai labai skaudi tema verysad.gif ,smagu butu susirast draugiu maloniems pasnekesiams,sunku buti vienai.
Atsakyti
QUOTE(Rotana @ 2016 03 03, 21:17)
Sveikos merginos. Skaitynejau Jusu susirasynejimus,suprantu,kad cia dauguma senbuviu ir super senbuviu... na o as naujoke. Gal priimsite i savo buri?
Gyvenu UK,esu vienisa busima mama,del tevelio tai labai skaudi tema  verysad.gif ,smagu butu susirast draugiu maloniems pasnekesiams,sunku buti vienai.

Sveika, kurioj JK vietoj gyveni?
Atsakyti
Ahoj damos...o mes kaip visada bilioteny doh.gif tik dabar abu... jau buvau pamiršus ką reiškia sirgti...dabar kaip kokie tuberkulioznikai kosėjam doh.gif



QUOTE(Klasta @ 2016 02 22, 13:10)
Sveikos,
Puki, ne viskas taip jau ir blogai...kai pagalvoji...
O galvoju paskutiniu metu as daug... Tevukui vezys
  verysad.gif Pavargau ...



Nu jop tvaimat....

QUOTE(Rotana @ 2016 03 03, 23:17)
Sveikos merginos.


Junkis,tik mūsų čia paskutiniu metu mažoka...


P.s. Upjora,tu su Raimuku buvai susibėgus? Lygtai tavo Staską fotkėj atpažinau,tik nesu tikra,nes pana tai o jo joi....
Atsakyti
Labryt 4u.gif

Aha, Raimukas su grazuolyte ilgakase aplanke mus. wub.gif

Pukita, draudziu sirgt. Savo limita jau isnaudojot.
Atsakyti
Labas vakarelis!

Mano vaikas jau 2.5 sav. neserga thumbup.gif Na, varvanti nosis ir kosulys nesiskaito...

O mes kraustomes bigsmile.gif I nama! Pagaliau turesim savo kiema... Antradieni pradesim veztis shmutkes.Va dabar sedziu ir nieko neveikiu, o tureciau pakuotis... O dar kiek visokiu laisku parasyt reik, skambuciu padaryt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 05, 22:26)
Labryt  4u.gif

Aha, Raimukas su grazuolyte ilgakase aplanke mus.  wub.gif

Pukita, draudziu sirgt. Savo limita jau isnaudojot.


Tavęs nepažinau fotkėse,tik tavo damą išgražėjus Staska, visa pana wub.gif labai graži mergaitė wub.gif

Sirgimo limitą jau senai išnaudojom, į skolą einam doh.gif nuo gruodžio vidurio maratoną sukam...



QUOTE(puuupi @ 2016 03 05, 23:25)
Labas vakarelis!

O mes kraustomes


thumbup.gif superinės naujienos thumbup.gif


Aš noriu katino (senstu matyt)...tik kaina žiauriai kanda...katinas kainuoja tiek,kiek aš uždirbu per mėnesį doh.gif
Atsakyti
As papugos noriu biggrin.gif Katino namie kol kas dar ne (sveciuose prisizaidziu pakankamai). Senatvej mopso noresiu, dabar dar nesu pasiruosus rimtai gyvuno prieziurai... Uztenka vaiku
Atsakyti
Pūkita, neblūdyk, nereikia tau jokio katino. Namie bus vien plaukai, subraižyti baldai ir smirdantis tulikas. Fuj fuj fuj. Kai turėjau Matildą kiekvieną mielą rytą pirmas darbas atsikėlus būdavo išvalkyt JO DIDENYBĖS wc. Fuj. Ne ne. Jokių katinų tau nereikia. Juk turi šunę.
Ir pagalvok apie pasekmes paskolos. cool.gif Taip, kad vsio, šitas susirgimas paskutinis, bo ateis anstoliai.


Puuupi, kaip faina-į namą. Norėčiau ir aš. Ale esu pakibus tarp dangaus ir žemės šiuo metu, tai spaudžiamės su Staska vienam miegamąjam. schmoll.gif

Tai ir aš esu fotkėse, Pūkita? Į FB negrįšiu, tikrai ne. lotuliukas.gif Ačiū už komplimentus damai. Šį savaitgalį net elgėsi normaliai. blink.gif Kaip tikra dama. thumbup.gif Net dvi dienas iš eilės sukneles dėvėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upjora: 07 kovo 2016 - 00:09
QUOTE(Upjora @ 2016 03 07, 00:04)
Jokių katinų tau nereikia. Juk turi šunę.


Tai ir aš esu fotkėse, Pūkita? Į FB negrįšiu, tikrai ne.  lotuliukas.gif Ačiū už komplimentus damai. Šį savaitgalį net elgėsi normaliai.  blink.gif Kaip tikra dama.  thumbup.gif Net dvi dienas iš eilės sukneles dėvėjo.


Tai čia kol kas tik noras,tik kažkaip vis dažnai apie tokį gėrį pagalvoju. Pati save atkalbinėju nuo vergavimo gyviui bute (tuo labiau,kad butas nuomojamas). O šunis mūsų tai laukinis,su tėvais gyvena. Senikė jau, "nebepaveža" Pūkiukio "dresūros" doh.gif biggrin.gif

Tai tavęs ir nepažinau ax.gif jei ne Staska tai būčiau tiesiog peržiūrėjus kaip eilines fotkes su nepažįstamaisiais ax.gif Nu bet stebiuosi tavo pana wub.gif oi daužys kavalieriams širdis wub.gif Aš pati FB retai būnu (neturiu ten ką veikt).
Atsakyti
Juk turit akvariumą, užtenka tau gyvulių namie. Aš noriu tave apsagot nuo minties apie katiną. hihihi.gif

Nu, ko jau ta Staska tau tokia graži? Man ji-eilinė maišytų bruožų mergikė su dviem eilėm augančiais dantimis. biggrin.gif O aš tai jaučiuos pagražėjus. Nu, kas pagirs, jei ne pati. hihihi.gif



Reikia kažkaip nuieit gult laiku, nebesilaikau režimo visai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 02 22, 19:42)
Klasta, baisu... Ką sako daktarai?



.. jau po operacijos. Operacija sudėtinga, o ypač kai pacientas ne jaunuolis...
Panašu, kad laukia dar ir chemija....
QUOTE(Rotana @ 2016 03 04, 00:17)
Sveikos merginos.

Sveika, junkis, gal gretas padidinsi smile.gif
Bet kaip ir visų, laukiam CV 4u.gif


QUOTE(puuupi @ 2016 03 06, 00:25)
Labas vakarelis!

Mano vaikas jau 2.5 sav. neserga  thumbup.gif Na, varvanti nosis ir kosulys nesiskaito...
-------
O mes kraustomes 


4u.gif jam už tai
---------
smile.gif kaip fainiai
QUOTE(PŪKITAS @ 2016 03 06, 22:21)
Sirgimo limitą jau senai išnaudojom, į skolą einam  doh.gif  nuo gruodžio vidurio maratoną sukam...
--------------------
Aš noriu katino (senstu matyt)...tik kaina žiauriai kanda...katinas kainuoja tiek,kiek aš uždirbu per mėnesį  doh.gif

baikit sirgt, pavasaris ant nosies, reik jūrinį sezoną atidarinėti mirksiukas.gif , arba standartiškai mini zoo blush2.gif
-----------
nu ne, sublūdai bene.... blink.gif
jei labai reikia, prie darbo trainiojasi, tuoj apsivaikuos,parašyk, kiek "štukių" pagaut lotuliukas.gif , aprūpinsim ir tave, ir tavo giminę

QUOTE(puuupi @ 2016 03 06, 22:41)
As papugos noriu biggrin.gif Katino namie kol kas dar ne (sveciuose prisizaidziu pakankamai). Senatvej mopso noresiu, dabar dar nesu pasiruosus rimtai gyvuno prieziurai... Uztenka vaiku

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Upjora @ 2016 03 07, 01:04)

Tai ir aš esu fotkėse, Pūkita? Į FB negrįšiu, tikrai ne.  lotuliukas.gif Ačiū už komplimentus damai. Šį savaitgalį net elgėsi normaliai.  blink.gif Kaip tikra dama.  thumbup.gif Net dvi dienas iš eilės sukneles dėvėjo.

ir aš noriu paspoksoti, kaip Staska užaugo, kaip Raimuko mergina iš Londono šalies (nepatikėsi, maniškė ją dar prisimena biggrin.gif )
beje, Raimukas mus visiškai apleido....kaip ir daugelis kitų...

Džigitei yra pažadėtas šuo (kai bus aštuntokė ). Manau, kad tuo metu labiau bernai pradės rūpėti nei šuo mirksiukas.gif .. Bet kokiu atveju, kaskart kai lyja /sninga/ar vyrauja "geras" lietuviškas oras , širdyje džiaugiuosi, kad neturim šuns blush2.gif
Atsakyti