Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 25

gal kas bandete situos? http://ykabaldai.lt/...nys-komfort-900

Atsakyti

Laba diena,

rekomenduokite čiužinius vaikams 7 metų ir 10 metų, abu vidutinio sudėjimo. Abiejų lovos bus su grotelėmis. Čiužinių reikia 90x200. Mažesnysis vaikas prakaituojantis. Iki šiol miegojo ant Selekta 10, bet nebetinka, nes keičiame lovas. Už vieną čiužinį iki 200 eur. Aukštis, manau tiktų bet koks, aišku, geriau ne mažiau nei 14.

Atsakyti
QUOTE(skrobliukė @ 2018 07 24, 15:27)
<p>Laba diena,
</p><p>rekomenduokite čiužinius vaikams <strong>7 metų ir 10 metų</strong>, abu vidutinio sudėjimo. Abiejų lovos bus su grotelėmis. Čiužinių reikia <strong>90x200</strong>. Mažesnysis vaikas prakaituojantis. Iki šiol miegojo ant Selekta 10, bet nebetinka, nes keičiame lovas. Už vieną čiužinį iki 200 eur. Aukštis, manau tiktų bet koks, aišku, geriau ne mažiau nei 14.
</p>



Laba diena,

pasidomėkite Partner Biogreen čiužiniu 18 cm aukščio.

Tai kombinuotas 7 anatominių zonų čiužinys pagamintas iš ekologiško, neskaldytos struktūros HR putų poliuretano BIOGREEN su natūraliais alijošiaus ir ricinos aliejais ir ELIOCELL elastingų putų. Čiužinys pasižymi geru drėgmės išskaidymu, oro laidumu bei aukštu komforto lygiu. Tinka alergiškiems žmonėms.

7 anatominės zonos miego metu stuburą palaiko taisyklingoje padėtyje, o elastingas putų poliuretanas atpalaiduoja raumenis.
Atsakyti

Laba diena. Prasau padekite del ciuzinio pasirinkimo. Norim kokybiska ciuzini isrinkti. 


1. 160×200
2. Vyras 178 cm, svoris 90 kg. As 165 cm, 62 kg.
3. Lova su grotelemis. Ciuzinis Lonas. Ortopedinis. Pavadinima neprisimenu. Senas modelis. Simona arba Samanta  :unsure:  Ir is virsau padeti du dormeo ciuzinukai.
4. Kaina iki 800 euru
5. Vydutinio minkstumo.
6. Vyrui vesiau, man silciau.
7. Namuose nera dregnos, vyras prakaitoja vasara.
8. Lovos groteles.
9. As turiu stuburo juosmens isvarza . Vyrui kartais  tirpsta rankos, miegant ant kieto pavirsiaus.

Aciu!!! :4u: 


Atsakyti

Aciu, pasidomesiu  :4u:​ 

Atsakyti

Sveiki, pasidomėkite Spinalis Ortopedic čiužiniu iš MATERASSO smile.gif
Aciu, pasidomesiu   :4u:​ 

Papildau: Ar tiktu toks pats man SPINALIS Ortopedic?

ugis 168, svoris apie 70. Namie miegu ant kieto, komandiruotėse kaip papuola  :D Bet kietas man tinka labiausiai, po kitu pastoviai skauda nugara. Noreciau, kad butu vesiau.


Atsakyti
QUOTE(saber @ 2018 07 26, 08:18)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Cjanga" data-cid="72160382" data-time="1532340315"><div><p>Sveiki, pasidomėkite Spinalis Ortopedic čiužiniu iš MATERASSO vartotojo įkelta nuotrauka
Aciu, pasidomesiu   4u.gif​ </p><p>Papildau: Ar tiktu toks pats man SPINALIS Ortopedic?</p><p>ugis 168, svoris apie 70. Namie miegu ant kieto, komandiruotėse kaip papuola  biggrin.gif Bet kietas man tinka labiausiai, po kitu pastoviai skauda nugara. Noreciau, kad butu vesiau.</p><p>
</p></div></blockquote><p></p>



Žinoma, kad tiktų. Jis pagamintas iš HR putų poliuretano, pralaidus orui. Jis yra dvipusis H3/H4 kietumo čiužinys. Jeigu norėtusi dar kietesnio, yra Lavender Duo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Niu @ 2018 07 25, 21:26)
<p><span></span>Laba diena. Prasau padekite del ciuzinio pasirinkimo. Norim kokybiska ciuzini isrinkti. </p><p><span></span>
</p><p><span>1. 160×200</span>
<span>2. Vyras 178 cm, svoris 90 kg. As 165 cm, 62 kg.</span>
<span>3. Lova su grotelemis. Ciuzinis Lonas. Ortopedinis. Pavadinima neprisimenu. Senas modelis. Simona arba Samanta  unsure.gif</span><span>  Ir is virsau padeti du dormeo ciuzinukai.</span>
<span>4. Kaina iki 800 euru</span>
<span>5. Vydutinio minkstumo.</span>
<span>6. Vyrui vesiau, man silciau.</span>
<span>7. Namuose nera dregnos, vyras prakaitoja vasara.</span>
<span>8. Lovos groteles.</span>
<span>9. As turiu stuburo juosmens isvarza . Vyrui kartais  tirpsta rankos, miegant ant kieto pavirsiaus.</span></p><p><span>Aciu!!! 4u.gif</span><span> </span></p><p><span></span>
</p>


Laba diena,

Jums siūlau pasidomėti Thermogel, Swiss Magic, Termopur Comfort, Natur Biogreen čiužiniais smile.gif
Atsakyti

Žinoma, kad tiktų. Jis pagamintas iš HR putų poliuretano, pralaidus orui. Jis yra dvipusis H3/H4 kietumo čiužinys. Jeigu norėtusi dar kietesnio, yra Lavender Duo smile.gif
Papildyta:

Laba diena,

Jums siūlau pasidomėti Thermogel, Swiss Magic, Termopur Comfort, Natur Biogreen čiužiniais smile.gif

Aciu dar karta !

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saber: 26 liepos 2018 - 11:50
Sveiki, prasau patarimu, nezinom net i kuria puse ziureti.

1. 180x200 ismatavimai
2. As 164, svoris 50, vyras 186 svoris 90.
3. Miegojom iki siol ant sofos lovos, tai bus pirmasis musu ciuzinys.
4. Kaina iki 700, daugiau nesinoretu moketi.
5. Vidutinio, link kietumo.
6. Nera didelio skirtumo.
7. Prakaituoti nelinke.
8. Pirmas musu ciuzinys, labiausiai noreciau ciuzinio is LONO (turbut tai tik isitikinimas, kad jie kokybiskiausi)


Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2018 08 09, 15:09)
Sveiki, prasau patarimu, nezinom net i kuria puse ziureti.

1. 180x200 ismatavimai
2. As 164, svoris 50, vyras 186 svoris 90.
3. Miegojom iki siol ant sofos lovos, tai bus pirmasis musu ciuzinys.
4. Kaina iki 700, daugiau nesinoretu moketi.
5. Vidutinio, link kietumo.
6. Nera didelio skirtumo.
7. Prakaituoti nelinke.
8. Pirmas musu ciuzinys, labiausiai noreciau ciuzinio is LONO (turbut tai tik isitikinimas, kad jie kokybiskiausi)



Laba diena,

o aš Jums rekomenduočiau MATERASSO čiužinius biggrin.gif Begalės gerų atsiliepimų ir gerų rekomendacijų turintys čiužiniai didis.gif

Galite pasidomėti tokiais čiužiniais, kaip Spinalis Ortopedic, Natur Biogreen H3, Termopur Comfort, Thermogel.

Sėkmės renkantis Jūsų pirmą čiužinį! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cjanga @ 2018 08 10, 10:46)
Laba diena,

o aš Jums rekomenduočiau MATERASSO čiužinius biggrin.gif Begalės gerų atsiliepimų ir gerų rekomendacijų turintys čiužiniai didis.gif

Galite pasidomėti tokiais čiužiniais, kaip Spinalis Ortopedic, Natur Biogreen H3, Termopur Comfort, Thermogel.

Sėkmės renkantis Jūsų pirmą čiužinį! mirksiukas.gif

Hmm, labai aciu!
Atsakyti

Sveiki, būčiau dėkinga už pagalbą apsispręsti dėl čiužinio:

1. 160x200
2. Mano 168/55, vyro 175/84
3. Ant dvigules lovos su čiužiniu dormeo silver plus ar kažkas tokio.
4. Numatoma čiužinio kaina-iki 500€
5. Norisi vidutinio minkštumo čiužinio.
6. Nesvarbu.
7. Nėra drėgna, vyras linkęs naktį prakaituoti.
8. Lovos grotelių.
9. Kartais abiems skauda nugaras, vyrui juosmeninėj dalyje, būna nutirpsta rankos.


Kažkodėl esam prieš spyruoklinius čiužinius, ir pagal svorį nesam tikri, kad mums tokių reikia. Esam už poliuretaninius, viskoelastinius (nes jie minkštesni). Išbandėm dar nedaug čiužinių, kol kas patiko Auraplus Salso. Tik nežinau kaip dėl jo kokybės? Gal kas pakomentuotų? Ką JŪS galėtumėte pasiūlyti? Norime miegoti kaip ant debesėlio :)

Atsakyti