Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 25

QUOTE(Melendez Zivile @ 2018 02 19, 00:52)

[right][snapback]72005144[/snapback][/right]

Galeciau rekomenduoti Velvet arba Velvet Kokos ciuzinius. Velvet Kokos versija butu kietesne, nes yra su kokoso plokstemis, kurios ciuzini sukietina.
Velvet bus minkstesnis.
Abu ciuziniai su lengvai nuimamais ir sklabiamais uzvalkalais, patogus, nereikalaujantys isskirtines prieziuros.
Jei nusprestumete rinktis siek tiek rimtesnes sandaros ciuzini, nebrangus butu ir Variomax bei Viva Aloe ciuziniai, bet juose jau dominuoja kokybiskesnes sandaros sudedamosios dalys, uzvalkalas geriau kvepuojantis ir malonesnis.
Atsakyti
sveiki
apie 6 metus miegojom ant memory foam ciuzinio, nieko ypatingo, isiule kazkada Juodajam alksny kai pirkom lova. Nusprendziau pakeist i kietesni, pasirinkau Tempur Original Deluxe ir dvi naktis blogai miegu ant jo, o po sios nakties ir kakla labai skauda. ar cia normalu, gal reikia tiesiog priprast prie kietesnio ciuzinio? ar vis delto cia reiskia kad minkstesni reikejo rinktis? aciu
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2018 02 20, 13:04)
sveiki
apie 6 metus miegojom ant memory foam ciuzinio, nieko ypatingo, isiule kazkada Juodajam alksny kai pirkom lova. Nusprendziau pakeist i kietesni, pasirinkau Tempur Original Deluxe ir dvi naktis blogai miegu ant jo, o po sios nakties ir kakla labai skauda. ar cia normalu, gal reikia tiesiog priprast prie kietesnio ciuzinio? ar vis delto cia reiskia kad minkstesni reikejo rinktis? aciu


Laba diena, kaklą gali skaudėti ir nuo pagalvės. Sakykite, koks Jūsų svoris ir kokio kietumo čiužinys (H3 ar H4)?
Atsakyti
QUOTE(Cjanga @ 2018 02 21, 11:24)
Laba diena, kaklą gali skaudėti ir nuo pagalvės. Sakykite, koks Jūsų svoris ir kokio kietumo čiužinys (H3 ar H4)?

taip, skaiciau kad sena pagalve gali netikt, jei naujas ciuzinys kietesnis uz sena tai reik aukstesnes pagalves. bet man apskritai ciuzinys netiko...nepatogus labai...ir karsta nuo jo. laukiuos dabar, sveriu 75 kg. gal dar tai turi itakos. ant sono is vis neimanoma uzmigt, pilvas isminga i ciuzini o sonkauliams per kieta :/ kokio kietumo nezinau, lyg nezymi jie, zinau tik kad tos serijos skaitos kieciausias (firm).
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2018 02 21, 19:50)
taip, skaiciau kad sena pagalve gali netikt, jei naujas ciuzinys kietesnis uz sena tai reik aukstesnes pagalves. bet man apskritai ciuzinys netiko...nepatogus labai...ir karsta nuo jo. laukiuos dabar, sveriu 75 kg. gal dar tai turi itakos. ant sono is vis neimanoma uzmigt, pilvas isminga i ciuzini o sonkauliams per kieta :/ kokio kietumo nezinau, lyg nezymi jie, zinau tik kad tos serijos skaitos kieciausias (firm).

Reiketu konsultuotis su paties Tempuro vadybininkais, gal jie ka nors patars, kaip elgtis Jums sioje situacijoje.
Atsakyti
1. Reikalingi čiužinio (plotis, ilgis, aukštis) ar lovos išmatavimai - 160*200

2. Jūsų ūgis ir svoris. 166/55 ir 180/110kg
3. Ant ko (čiužinio, lovos ar žemės) miegojote iki šiol .
21cm berods Viskoelastas, buvo 3 ar 4 kietumo.
4. Numatoma čiužinio kaina.
600-2000
5. Norisi kieto ar minkšto čiužinio.
Minkšto, bet kad palaikytu stuburą man (taigi "pokietis)", bei komfortiško jai. (geriau be skirtingo kietumo zonų)
6. Norite, kad miegant būtų šilčiau ar vėsiau.
Vėsiau.
7. Ar namuose drėgna, gal Jus linkęs prakaituoti. Ne/ne.
8. Ant kokio pagrindo (lovos grotelių ar kt.) bus dedamas čiužinys.
Lovos groteles, be patalynės dėžės
9. Paminėkite, jei turite kažkokių reikšmingų sveikatos sutrikimų. Rimtų sutrikimų nėra. Bet nugara tenka rūpintis

Norisi, kad mano vartymasis nekilnotų žmonos.
Žiūrėjau HN8 Hydbrid 100 H3, smagiai "spyrokliuoja" (lova gi ne vien miegui smile.gif , bet bijau kad per minkštas mano nugarai ir svoriui (nors man ir patogu) ir nežinau ar aukštesni poliuretanai greičiau ar lėčiau įdumba su laiku.
Konsultantės mane siuntė link Hn8 AQUA X5 BS kiečiausio F4 - lyg ir smagus man , be nežinau ar per kietas bus žmonai.
Pamačiau Selenės akcijas Metzeler Style ir Agile, tai mintis ir apie Metzeler atėjo, tik nežinau kokį kietumą ir žiūrėti akcijinius ar ir kitus čiužinius (juk ne ant nuolaidos miegi) . Arba dar ką nors ?
Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(Jeronimas @ 2018 03 02, 15:58)
1. Reikalingi čiužinio (plotis, ilgis, aukštis) ar lovos išmatavimai - 160*200

2. Jūsų ūgis ir svoris. 166/55 ir 180/110kg
3. Ant ko (čiužinio, lovos ar žemės) miegojote iki šiol .
21cm berods Viskoelastas, buvo 3 ar 4 kietumo.
4. Numatoma čiužinio kaina. 
600-2000
5. Norisi kieto ar minkšto čiužinio.
Minkšto, bet kad palaikytu stuburą man (taigi "pokietis)", bei komfortiško jai. (geriau be skirtingo kietumo  zonų)
6. Norite, kad miegant būtų šilčiau ar vėsiau.
Vėsiau.
7. Ar namuose drėgna, gal Jus linkęs prakaituoti. Ne/ne.
8. Ant kokio pagrindo (lovos grotelių ar kt.) bus dedamas čiužinys.
Lovos groteles, be patalynės dėžės
9. Paminėkite, jei turite kažkokių reikšmingų sveikatos sutrikimų. Rimtų sutrikimų nėra. Bet nugara tenka rūpintis

Norisi, kad mano vartymasis nekilnotų žmonos.
Žiūrėjau HN8 Hydbrid 100 H3, smagiai "spyrokliuoja" (lova gi ne vien miegui smile.gif ,  bet bijau kad per minkštas mano nugarai ir svoriui (nors man ir patogu)  ir nežinau ar aukštesni poliuretanai greičiau ar lėčiau įdumba su laiku.
Konsultantės mane siuntė link  Hn8 AQUA X5 BS kiečiausio F4 -  lyg ir smagus man , be nežinau ar per kietas bus žmonai.
Pamačiau Selenės akcijas  Metzeler Style ir Agile, tai mintis ir apie Metzeler atėjo, tik nežinau kokį kietumą ir žiūrėti akcijinius ar ir kitus čiužinius  (juk ne ant nuolaidos miegi) . Arba dar ką nors ? 
Dėkui.


Laba diena,

siūlau pasidomėti Da Vinci Swiss čiužiniu iš MATERASSO.

DA VINCI SWISS yra sudėtingo ir kryptingo čiužinio branduolio profiliavimo rezultatas. Sudedamųjų sluoksnių išdėstymas ir forma suteikia šiam čiužiniui nuostabių ortopedinių savybių. Jūs nustebsite, kaip tobulai šis čiužinys atitiks Jūsų kūno formas! Atskiri sluoksniai yra pagaminti iš šveicariško putų poliuretano EvoPore HRC. Naujoviška putų porų struktūra pasižymi dinamiškumu ir elastingumu, tačiau tuo pat metu yra ypač stabili bei vientisa. Šio putų poliuretano parametrai nesikeičia net ir esant drėgmės, šilumos ar slėgio poveikiui, nors įprasto porolono stabilumui šie faktoriai turi didelės įtakos. EvoPore HRC žymi naują putų poliuretano tobulinimo istorijos etapą. Tai inovacijų ir technologijų derinys. Komforto viršūnę garantuoja atskiras viršutinis NEROLI putų poliuretano sluoksnis. NEROLI sudėtyje yra apelsinų žiedų ekstrakto, suteikiančio čiužiniui aromaterapinių savybių. Didelio tankio (60 kg/m3) dėka NEROLI pasižymi ir ilgaamžiškumu. Toks tankis šaltųjų putų tarpe yra unikalus. Kitas šio čiužinio branduolio privalumas yra jo išskirtinis laidumas orui. Čiužinys skirtas naudoti ant kontinentinio tipo lovų arba ant lovų, kuriose čiužinys neįleidžiamas į lovos rėmą. Apatinė čiužinio dalis pagaminta iš specialios slydimui atsparios medžiagos, kuri neleidžia čiužiniui slankioti paviršiumi. DA VINCI SWISS – tai čiužinys be kompromisų.
Atsakyti

Sveiki,

pradedame kokybisko ciuzinio paieskas :)

Reikalingas

1. Reikalingi čiužinio  išmatavimai - 180x200cm
2. Jūsų ūgis ir svoris - Jis 187/80, Ji 169/ 59
3. Ant ko (čiužinio, lovos ar žemės) miegojote iki šiol - seno, prasto, sujungtu spyruokliu ciuzinio.
4. Numatoma čiužinio kaina - 600-1000 eur.
5. Norisi kieto ar minkšto čiužinio - vidutinio kietumo
6. Norite, kad miegant būtų šilčiau ar vėsiau - vesiau
7. Ar namuose drėgna, gal Jus linkęs prakaituoti - nedregna, prakaituojama kartais.
8. Ant kokio pagrindo (lovos grotelių ar kt.) bus dedamas čiužinys - lova su grotelemis, ventiliuojama apacia(be patalynes stalciu)
9. Paminėkite, jei turite kažkokių reikšmingų sveikatos sutrikimų - sveikatos sutrikimu nera.

Turimomis ribotomis ziniomis ziurime i poliuretaninius ciuzinius, gal bereikalo? Pageidautina dvieju skirtingu branduoliu vientisas ciuzinys. Butu puiku patarimai su konkrecia nuoroda i ciuzini. 

Dekui is anksto :)

Atsakyti
QUOTE(JMT @ 2018 03 09, 09:29)

Jei norisi skirtingu branduoliu, tai optimaliausia rinktis is poliuretaniniu ciuziniu.
Pagalvokite apie Elegance MDI 90, Metzeler Delight arba Style čiužinius. Vesiau butu miegoti ant Metzeler paminėtu ciuziniu, nes jie su specialiomis, ypac ilgaamziskomis poliuretaninemis spyruoklemis, kurios idealiai atlieka ciuzinio branduolio vedinimo funkcija.
Atsakyti

Is poliuretaniniu ziurinejam Elegance MDI 90, kuri rekomendavote ir Elegance MDI 105. Kur juos butu galima paziureti gyvai?  Metzeler neabejoju, kad kokybiskensi, bet turbut gerokai virsija biudzeta. Dar kaip alternatyva ziurime multipocket ciuzinius FEY Lux Inclusiv 1000 ir FEY Ultra 1000. Kaip sie spyruokliniai modeliai lyginant su Elegance serija?

 

1. Kas geriau pigus poliuretaninis ar vienas is brangiausiu spyruokliniu ciuziniu?

 

2. Ar nedidelio svorio 59 - 78kg zmogui bus patogu ant spyruoklinio ciuzinio? (isispaus, dirbs tos ortopedines zonos ar cia labiau reklaminis reikalas?)

 

3. Pagal musu svorius +- 59 ir 78 kg, kokio kietumo ciuzinius rinktis? H1 H2 H3?

 

P.S. sapniuk, kaip suprantu prekiauji ciuziniais. Su konkrecia rekomendacija ir kaina i PM butu puiku.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMT: 09 kovo 2018 - 16:37
Sveiki,

gal galite parekomenduoti čiužinį "su perspektyva" keturių metų vaikui? Lova dar irgi nenupirkta, tad galimi įvairūs variantai. Miegant (kiek tai priklauso nuo čiužinio) turėtų būti vėsiau.
Atsakyti
QUOTE(qqqqqq @ 2018 03 12, 09:16)
Sveiki,

gal galite parekomenduoti čiužinį "su perspektyva" keturių metų vaikui? Lova dar irgi nenupirkta, tad galimi įvairūs variantai. Miegant (kiek tai priklauso nuo čiužinio) turėtų būti vėsiau.

Galima galvoti apie Selekta 12 arba Vitali HR H2 čiužinius. Šių čiužinių pakaks vaikui iki kol paliks tėvų namus...
Papildyta:
QUOTE(JMT @ 2018 03 09, 16:34)

Jusu nurodytiems svoriams nera butinos multipocket spyruokles, galite mastyti ir apie tokius ciuzinius kaip Ultra TFK arba Lux-Inn TFK, abu H2 kietumo.
Poliuretaniniai smagesni tuo, kad yra imlesni priimant kuno islinkimus, tiek vieno, tiek kito pamineto poliuretaninio ciuzinio pakaktu H2 kietumo, bet turekite omenyje, kad ant spyruokliniu yra vesiau miegoti nei ant poliuretaniniu (iskyrus Metzeler ciuzinius su poliuretaninemis spyruoklemis).
Apie kainas visgi reiketu kalbetis su realiais prekybininkais. 4u.gif
Atsakyti