Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

QUOTE(raimute5 @ 2007 07 01, 22:19)
Aš norečiau paklausti , kai kelti per img ,kai paspaudi img išmeta lentele ką ten reikia suvesti , darau tai pima karta ir nesuprantu .Savo  foto  albuma esu pasidariusi.AČIU blush2.gif

pasiskaityk wink.gif
Atsakyti
Gal galit paaiškinti kodėl niekaip negaliu prisiregistruoti prie fotki.com ? Darau viską taip, kaip prašo: vardas, slaptažodis, jo pakartojimas,el.paštas, Lietuva, Vilnius, kodo patvirtinimas ir... nieko verysad.gif ?
Atsakyti
QUOTE(VUL @ 2007 07 04, 14:21)
Gal galit paaiškinti kodėl niekaip negaliu prisiregistruoti prie fotki.com  ? Darau viską taip, kaip prašo: vardas, slaptažodis, jo pakartojimas,el.paštas, Lietuva, Vilnius, kodo patvirtinimas ir... nieko verysad.gif  ?

Šiaip čia jau ne mūsų forumo problema ax.gif .... Pabandyk pasiskaityt šioje temoje internetiniai fotoalbumai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 07 04, 16:45)
Šiaip čia jau ne mūsų forumo problema  ax.gif .... Pabandyk pasiskaityt šioje temoje internetiniai fotoalbumai wink.gif

Ten taip pat pasiklausiau ax.gif , bet niekas neatsako rolleyes.gif . Tai bandžiau čia...
Atsakyti
Atleiskit,kad vėl trukdau,bet niekaip neišeina iš sukurto fotoalbumo į skelbimą patalpinti tik kelias nuotraukas.Ką aš ne taip darau?Bandau,kaip ir liepta per IMG,bet atsistojus ant nuotraukėlės,kurią noriu įkelti,naudoju PROPERTIES,bet nenusikopina nuotraukos adresas.Kas ne taip? g.gif
Atsakyti
Dar norėjau paklausti, gal ir ne į temą,bet tikiuosi,kad padėsit susigaudyti. ax.gif
Susikūriau foto albuma ir niekaip nesuprantu,kaip pabaigoje padaryti,kad jį rodytų viešai?Spaudžiu Share foto,bet niekas nesikeičia.Ačiū. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2007 07 05, 15:13)
Atleiskit,kad vėl trukdau,bet niekaip neišeina iš sukurto fotoalbumo į skelbimą patalpinti tik kelias nuotraukas.Ką aš ne taip darau?Bandau,kaip ir liepta per IMG,bet atsistojus ant nuotraukėlės,kurią noriu įkelti,naudoju PROPERTIES,bet nenusikopina nuotraukos adresas.Kas ne taip? g.gif


Kaip nukopijuot per Properties paveikslėlio adresą inete, jau buvo rašyta antroje šios temos žinutėje, tik reik pasiskaityt nuo pirmo psl wink.gif

QUOTE(vikka @ 2007 07 06, 11:26)
Dar norėjau paklausti, gal ir ne į temą,bet tikiuosi,kad padėsit susigaudyti. ax.gif
Susikūriau foto albuma ir niekaip nesuprantu,kaip pabaigoje padaryti,kad jį rodytų viešai?Spaudžiu Share foto,bet niekas nesikeičia.Ačiū. g.gif


Pasiskaityk pirmąją žinutę, taburete cituotą postą wink.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, o kodėl pas mane neatsiranda 'browse', nors reikiamų žinučių kiekis yra?
Kad atsirastų galimybė prisegti ("browse"), tau pirmiausia reikia surinkti 100+ žinučių. Maksimalus paveikslėlio dydis 30 KB.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 07 13, 19:28)
Norėjau paklausti, o kodėl pas mane neatsiranda 'browse', nors reikiamų žinučių kiekis yra?
Kad atsirastų galimybė prisegti ("browse"), tau pirmiausia reikia surinkti 100+ žinučių. Maksimalus paveikslėlio dydis 30 KB.

Lengviau būtų pasiskaityt pirmam psl antrąją žinutę, kur išvardinta, kuriuose skyreliuose atsiranda browse wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 07 13, 23:29)
Lengviau būtų pasiskaityt pirmam psl antrąją žinutę, kur išvardinta, kuriuose skyreliuose atsiranda browse wink.gif

Dėkui, aš iš ten ir kopinau sakinį apie 'browse', tik tada nesuprantu,, kaip kitose temose įkelia ir mažas ir net labai dideles nuotraukytes? g.gif Gal galima nuorodą, kur apie tai paskaityti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 07 14, 08:51)
Dėkui, aš iš ten ir kopinau sakinį apie 'browse', tik tada nesuprantu,, kaip kitose temose įkelia ir mažas ir net labai dideles nuotraukytes? g.gif Gal galima nuorodą, kur apie tai paskaityti? 4u.gif

Kitos gali būti, kad kelia iš internetinio fotoalbumo wink.gif Apie juos pasiskaityk čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 07 16, 11:37)
Kitos gali būti, kad kelia iš internetinio fotoalbumo wink.gif Apie juos pasiskaityk čia smile.gif

kaip padaryti,kad matytusi ne nuoroda,o taip kaip pas jus padaryta"pasiskaityk cia" blush2.gif
Atsakyti