Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

jei gerai supratau tas browse turi atsirasti ten kur atsakinejama ar rasom zinute.
bent jau as niekur nerandu to browse, nors pas mane zinuciu skaicius virs 200. tai man iskilo klausimas. as gan aktyviai dalyvauju namu temoje, tai gal ten butent ir reikia man surinkti 100+ zinuciu,kad atsirastu tas browse?ar kaip cia?paaiskinkit man blondinei??
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2007 06 12, 09:15)
jei gerai supratau tas browse turi atsirasti ten kur atsakinejama ar rasom zinute.
bent jau as niekur nerandu to browse, nors pas mane zinuciu skaicius virs 200. tai man iskilo klausimas. as gan aktyviai dalyvauju namu temoje, tai gal ten butent ir reikia man surinkti 100+ zinuciu,kad atsirastu tas browse?ar kaip cia?paaiskinkit man blondinei??

Prašom atidžiau persiskaityt šios temos antrąją žinutę, kur išvardinau, kur yra browse wink.gif

QUOTE
**Namai -> "Statome namą nuo A iki Z"
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 06 12, 13:47)
Prašom atidžiau persiskaityt šios temos antrąją žinutę, kur išvardinau, kur yra browse wink.gif


tai as ta antra zinule 100 kartu skaiciau ir vietiek neradau parasyta kur turi tas browse atsirast?ir kokiu budu ir kaip? sorry,gal blondine..
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2007 06 13, 11:23)
tai as ta antra zinule 100 kartu skaiciau ir vietiek neradau parasyta kur turi tas browse atsirast?ir kokiu budu ir kaip? sorry,gal blondine..

paskaityk dar kartą.. rolleyes.gif

arba pvz ateik į šitą temą na arba į bet kurią prie floros, na imu kaip pvz. spausk atsakyti, na kaip visada atsakai, parašai žinutę ir jau kai eini į apačią galutiniam patvirtinimui, kad žinutę paskelbtų forume, ten pamatysi browse. spaudi jį, nuroai kur yra norimas failas ir tada spaudi šalia esantį įkelti šį priedą. ir atrsakyti. įkelta nuotrauka ir žinutė atsiras forume.
Bet ne visur yra tas browse, kur yra, yra išvardinta šios temos 2 žinutėj, arba nuorodj anskčiau 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Norėjau paklausti, o ar galima iš sukurto foto albumo į skelbimą įkelti tik vieną pasirinktą nuotrauką iš jo?Ačiū. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2007 06 20, 09:55)
Sveiki,
Norėjau paklausti, o ar galima iš sukurto foto albumo į skelbimą įkelti tik vieną pasirinktą nuotrauką iš jo?Ačiū. ax.gif

Nuotraukos keliamos per kodą img, kaip ri visi kiti paveikslėliai wink.gif
Atsakyti
Kodėl tik įkėlus nuotrauką rodo,po kiek laiko atsiranda user posted image ir nuotrauka dingusi g.gif 4u.gif Ačiū už atsakymą,gal kažką ne taip darau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raimule @ 2007 06 24, 22:52)
Kodėl tik įkėlus nuotrauką rodo,po kiek laiko atsiranda user posted image ir nuotrauka dingusi g.gif  4u.gif Ačiū už atsakymą,gal kažką ne taip darau ax.gif

Pirma, iš kur keli?
Antra, toks jausmas, kad iš foto.lt ar foto.com g.gif Ten reik nuotraukėles daryt viešas, kitaip nerodys doh.gif

pasiskaityk smile.gif
Atsakyti
Kaip pašalinti nuotrauką iš skelbimo, jei ją įdedi per http://www.imageshack.us/? Tarkim parduodi kokį daiktą ir nori, kad jo foto jau nerodytų, bet liktų kitos nuotraukos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zi-zi: 29 birželio 2007 - 09:50
QUOTE(zi-zi @ 2007 06 29, 10:49)
Kaip pašalinti nuotrauką iš skelbimo, jei ją įdedi per http://www.imageshack.us/? Tarkim parduodi kokį daiktą ir nori, kad jo foto jau nerodytų, bet liktų kitos nuotraukos.

Ištrini toje svetainėje ir neberodys wink.gif
Atsakyti
man tas pats su foto ištrynimu, nelabai moku ir nesigauna ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOOLA: 29 birželio 2007 - 19:05
QUOTE(Ambrozija @ 2007 06 20, 18:21)
Nuotraukos keliamos per kodą img, kaip ri visi kiti paveikslėliai wink.gif

Aš norečiau paklausti , kai kelti per img ,kai paspaudi img išmeta lentele ką ten reikia suvesti , darau tai pima karta ir nesuprantu .Savo foto albuma esu pasidariusi.AČIU blush2.gif
Atsakyti