Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

QUOTE(Ambrozija @ 2006 07 24, 09:41)
[color=darkviolet]Kad atsirastų galimybė prisegti ("browse"), tau pirmiausia reikia surinkti 100+ žinučių. Maksimalus paveikslėlio dydis 30 KB.

user posted image

Yra kita galimybė įkelti į savo skelbimą paveikslėlį - susikūrti internete fotoalbumą, jame patalpinti savo nuotrauką/paveikslėlį. O jau iš ten ikelti per kodą "img" wink.gif
Daugiau apie fotoalbumus gali pasiskaityti čia Internetinis fotoalbumas.

Kaip įkelti paveikslėlį per kodą "img" pasiskaityk čia  mirksiukas.gif

"Browse" padaryta tik tam tikruose skyreliuose:




O man šiandien visą vakarą neprisisega failas tuo būdu, raso kad viršija leistina dydi, bet tikrai neviršijau, ir vos nemikroskopini paveiksliuka padariau, o neprisega...Nieko nesuprantu...
Atsakyti
QUOTE(virguliuke @ 2007 06 02, 20:38)
O man šiandien visą vakarą neprisisega failas tuo būdu, raso kad viršija leistina dydi, bet tikrai neviršijau, ir vos nemikroskopini paveiksliuka padariau, o neprisega...Nieko nesuprantu...

Matai, paveikslėlio svėrimas priklauso ne tik nuo dydžio, bet ir nuo taškų skaičiaus. Net mikroskopinis gali sverti daugiau, nei toks pats, bet "suspaustas", trigubai didesnis rolleyes.gif


Nueik į Mamos kompiuterį ir ten susirask temelę su Photobucket pamokėlėmis, turėtų būti nemažai patarimų wink.gif


P.s. gali būti, kad ir viršijai prisegamų nuotraukų limitą rolleyes.gif Tada eik į Mano nustatymai -> kairėj pusėj susirask Valdyti prisegtus failus. Sudėk varneles ir ištrink nereikalingus wink.gif Taip atsilaisvinsi kažkiek vietos tongue.gif

Moderatorė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, pabandysiu ir aš pasimokyti kelti nuotraukas. Iš interneto keliant, viskas super išeina, o štai iš FOTKI internetinio albumo ne doh.gif user posted image

Nu va, nerodo ir baigta. Viską darau lyg teisingai...

Dabar pažiūrėjau, kad paveiksliuko adresas baigiasi html. Gal dėl to?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monique: 07 birželio 2007 - 14:25
QUOTE(Monique @ 2007 06 07, 15:15)
Sveikos, pabandysiu ir aš pasimokyti kelti nuotraukas. Iš interneto keliant, viskas super išeina, o štai iš FOTKI internetinio albumo ne  doh.gif user posted image

Nu va, nerodo ir baigta. Viską darau lyg teisingai...

Dabar pažiūrėjau, kad paveiksliuko adresas baigiasi html. Gal dėl to?

Tai būtent, kad dėl to smile.gif Turi galūnė baigtis gif arba jpg wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 06 07, 16:20)
Tai būtent, kad dėl to smile.gif Turi galūnė baigtis gif arba jpg wink.gif


Tai tada nesuprantu, kodėl keliant jpeg formato nuotrauką iš kompo į Fotki, ji pasidaro html? Gal jei kas naudojasi Fotki, galėtų man padėti, gal ten kaip kitaip reikia upload'inti tas nuotraukas 4u.gif Juk tą albumą ir kūriau, kad galėčiau nuotraukas kelti į SM, o dabar negaliu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 06 07, 16:35)
Tai tada nesuprantu, kodėl keliant jpeg formato nuotrauką iš kompo į Fotki, ji pasidaro html? Gal jei kas naudojasi Fotki, galėtų man padėti, gal ten kaip kitaip reikia upload'inti tas nuotraukas  4u.gif Juk tą albumą ir kūriau, kad galėčiau nuotraukas kelti į SM, o dabar negaliu  blink.gif

Apie tai kitoje temoje jau buvo rašyta wink.gif




QUOTE(taburete @ 2007 05 31, 17:33)
patikslinu: spaudi Share photo
tada nuorodą, kuri atsiranda apačioj: Hotlink this image
tada atsidaro kitas puslapis ir imi iš daugelio nuorodų tą, kur Photo for Forums, ją nusikopini ir dedi paprastai į žinutės teksta. Ne per IMG, o tiesiogiai smile.gif
Atsakyti
Ambrozija, labai ačiū už kantrybę ir pagalbą tokiems neišmanėliams kaip aš blush2.gif . Bet perskaičiau visą temą apie internetinius fotoalbumus, viską dariau kaip jūs rekomenduojat, bet kai paspaudžiu ant ''hotlink this image'', atsiranda užrašas '' The URL is not valid and cannot be loaded''. Kame problema? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
vargais negalais įkėliau nuotrauką, bet dedant antrą nuotrauką įsidėjo ta pati pirmoji.Pastebėjau kad adresas ,ant kokios nuotraukos bespausčiau yra tas pats.Nuotraukas turiu photobuchete.Ką daba daryt?
Atsakyti
Bandau dar kartą mirksiukas.gif user posted image

Išmokau bigsmile.gif . Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monique: 10 birželio 2007 - 13:16
sveiki, o kodel ikelus nuotraukas, po kurio laiko ju neberodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitacka: 11 birželio 2007 - 12:54
QUOTE(Gitacka @ 2007 06 11, 13:53)
sveiki, o kodel ikelus nuotraukas, po kurio laiko ju neberodo?

taip pastebėjau ,kad būna iš fotki.. ten gal neviešas albumas padarytas? g.gif nes čia ne forumo kaltė, o tų albumų būtent..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 11 birželio 2007 - 12:54
QUOTE(grange @ 2007 06 11, 14:54)
taip pastebėjau ,kad būna iš fotki.. ten gal neviešas albumas padarytas?  g.gif nes čia ne forumo kaltė, o tų albumų būtent..

aisq dekui:)
Atsakyti