Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

Ir aš mokausi, bet niekaip nesuprantu kodėl nerodo. help.....

Štai, nustačiau kad rodytų viešai, viestiek nerodo...



user posted image


o nuoroda kai įdedi - pamatyti galima. kame problemos?

http://public.fotki....s/p4140309.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simomama: 05 gegužės 2007 - 09:51
QUOTE(Simomama @ 2007 05 05, 10:50)
Ir aš mokausi, bet niekaip nesuprantu kodėl nerodo. help.....

Štai, nustačiau kad rodytų viešai, viestiek nerodo...
user posted image
o nuoroda kai įdedi - pamatyti galima. kame problemos?

http://public.fotki....s/p4140309.html

Tai kad tos nuorodos galūnė nesibaigia gif/jpg doh.gif Todėl ir nerodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 05 05, 12:07)
Tai kad tos nuorodos galūnė nesibaigia gif/jpg doh.gif Todėl ir nerodo  smile.gif


Atsiprašau vėl aš blush2.gif . Bet nuotrauką tai jpeg įkėliau. Net pabandžiau įėjus nuotrauką užvardint kaip jpg. Vis vien tas pats.
Prašau dar pakonsultuoti ax.gif
PAČIOSE FOTKĖSE NIEKAIP NERANDU, KUR NUSISTATYTI FORMATĄ.
Atsakyti
QUOTE(Simomama @ 2007 05 05, 10:50)
Ir aš mokausi, bet niekaip nesuprantu kodėl nerodo. help.....

Štai, nustačiau kad rodytų viešai, viestiek nerodo...
user posted image
o nuoroda kai įdedi - pamatyti galima. kame problemos?

http://public.fotki....s/p4140309.html



QUOTE(Simomama @ 2007 05 08, 10:35)
Atsiprašau vėl aš blush2.gif . Bet nuotrauką tai jpeg įkėliau. Net pabandžiau įėjus nuotrauką užvardint kaip jpg. Vis vien tas pats.
Prašau dar pakonsultuoti ax.gif
PAČIOSE FOTKĖSE NIEKAIP NERANDU, KUR NUSISTATYTI FORMATĄ.


Nu kur gi jpg jeigu adresas kurį keli baigiasi .html

Apie tokį įkėlimą tikrai ne vieną ir ne du kartus buvo kalbėta šioje temoje ir temoje "Kaip įkelti atviruką" ar pan. Perversk kelis puslapius atgal.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 05 08, 10:09)
Nu kur gi jpg jeigu adresas kurį keli baigiasi .html

Apie tokį įkėlimą tikrai ne vieną ir ne du kartus buvo kalbėta šioje temoje ir temoje "Kaip įkelti atviruką" ar pan. Perversk kelis puslapius atgal.


Skaičiau ankstesnius puslapius ir matau, kad baigiasi html. Bet kai į fotkes kėliau iš savo kompiuterio, nuotrauka buvo jpeg formate. Argi galejo fotkes pakeisti mano formatą?
Užtat ir klausiu, gal kas žino, kaip formatus sutvarkyti pačiose fotki...
Atsakyti
user posted image

bandau dar kartą iš kito albumo.

keista, tą pačią nuotrauką įkėliau kaip ir į fotkes ir pavyko. gal ten fotkiproblema g.gif
Atsakyti
Jūs keliate viso puslapio adresą, o reikia kelti pačios nuotraukos adresą, t.y. paspaudžiat ant nuotraukos dešiniu pelės klavišu, spaudžiat properties ir kopijuojate tame lange esantį adresą. Jeigu jis baigiasi skaičiukais, jo į forumą įkelti nelesi, jeifu baigiasi jpg. tada viskas gerai.
Ir apie tai jau irgi buvo rašyta smile.gif
Atsakyti
aš ir nebegaliu įkelti nuotraukyčių verysad.gif paspaudžiu IMG ,bet tada iišoksta lentelė su užrašu : Error !Privalote įvesti nuoruodą!
Bet čia žiūriu apskritai nei su http:// nei su @ neleidžia visur ta lentelė išoksta Error !Privalotye įvesti nuoruoda ! Įveskite antraštę

Bet anksčiau problemu su tuo tuo nebuvo g.gif

ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agni'85: 10 gegužės 2007 - 09:08
Jau kažkur rašė kita mama, kad tuo metu, kai atsiranda užrašas error..., puslapio viršuje atsiranda balta eilutė su užrašu. Ant jos paspaudus atsiranda langelis su 2 galimybėm, pasirenki temporarily... ir tada vėl IMG - tą kart leidžia. Bet taip reikia kartoti kiekvieną kartą keliant nuotrauką. Arba tikriausiai galima kažką nustatyti naršyklės paramentruose, bet kaip padaryti nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2007 05 10, 13:23)
Jau kažkur rašė kita mama, kad tuo metu, kai atsiranda užrašas error..., puslapio viršuje  atsiranda balta eilutė su užrašu. Ant jos paspaudus atsiranda langelis su 2 galimybėm, pasirenki temporarily... ir  tada vėl IMG - tą kart leidžia. Bet taip reikia kartoti kiekvieną kartą keliant nuotrauką. Arba tikriausiai galima kažką nustatyti naršyklės  paramentruose, bet kaip padaryti nežinau.


Aga tikrai ax.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
Susiduriau su problema g.gif
ismokau ideti foto per IMG, viskas pavyko, bet kita diena ju forume neberodo..
Kodel? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(newlina @ 2007 05 19, 11:57)
Susiduriau su problema g.gif
ismokau ideti foto per IMG, viskas pavyko, bet kita diena ju forume neberodo..
Kodel? verysad.gif

Šioj temoj viskas paaiškinta rolleyes.gif
Atsakyti