Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

QUOTE(Melitukas @ 2008 12 17, 22:19)
As irgi nesuprantu, anksciau galejau ikelti, dabar pradingo browse zenkliukas. Per img irgi nesigauna, raso, kad klaida  g.gif
Paaiskinkit kodel taip ir kaip dabar ikelti nuotrauka? blink.gif  verysad.gif

Jei pasiieškotumėt, rastumėt atsakymą rolleyes.gif

tema

Kaip supratau klaidingai nukopijuojat paveikslėlio adresą, galūnė turi baigtis gif arba jpg, priešingu atveju rodys klaidą.
Atsakyti
Aš niekaip nesuprantu blush2.gif Kur rasti ta Browse blush2.gif blush2.gif Kad galėčiau įkelti nuotrauką blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatute: 23 gruodžio 2008 - 21:58
QUOTE(Donatute @ 2008 12 23, 21:57)
Aš niekaip nesuprantu    blush2.gif    Kur rasti ta  Browse    blush2.gif      blush2.gif    Kad galėčiau įkelti nuotrauką      blush2.gif

Perskaičius pirmą temos psl, įmanoma apie tai viską sužinot biggrin.gif Tik nereik tingėt wink.gif
Atsakyti
sveiki.kodel pas mane skelbimuose(vezimeliai) nerodo to langelio apacioj,kad galeciau ideti nuotrauka(browser ar choose),o tarkim vestuviu skyrelyje ta rodo?
Atsakyti
nieko nesuprantu sumazinta nuotrauka gerai ir raso vistiek kad per dielis failas kitos foto istrintos visos,bandziau ikleti tai ikele tik visai maza kame cia reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobretti @ 2009 03 01, 12:29)
sveiki.kodel pas mane skelbimuose(vezimeliai) nerodo to langelio apacioj,kad galeciau ideti nuotrauka(browser ar choose),o tarkim vestuviu skyrelyje ta rodo?


Todėl, kad ne visuose skyreliuose jis yra. Apie tai skaitykite temos pradžioj rolleyes.gif

QUOTE(padima @ 2009 03 01, 22:08)
nieko nesuprantu sumazinta nuotrauka gerai ir raso vistiek kad per dielis failas kitos foto istrintos visos,bandziau ikleti tai ikele tik visai maza kame cia reikalas g.gif


Svarbu ne tik nuotraukos dydis, bet ir jos svoris. Kad normaliai atrodytų (iki 600px), galima ją mažinant su fotoredagavimo programa dar ir suspaust. Apie tai skaitykite temoje skyrelyje "Mamos kompiuteris".
Atsakyti
pirmam puslapy parasyta,kad BROWSER turi buti skelbimuose>vaikiska technika,o pas mane nerodo g.gif o vestuviu skyrelyje,skelbimuose, ta langa(browser)rodo ax.gif tai kazin,kame problema?
Atsakyti
QUOTE(Cobretti @ 2009 03 02, 18:32)
pirmam puslapy parasyta,kad BROWSER turi buti skelbimuose>vaikiska technika,o pas mane nerodo g.gif o vestuviu skyrelyje,skelbimuose, ta langa(browser)rodo ax.gif tai kazin,kame problema?

Naudokitės internetiniu fotoalbumu, patogiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 03 04, 17:18)
Naudokitės internetiniu fotoalbumu, patogiau smile.gif

blush2.gif reikia ji visu pirma turet ax.gif o beto nelabai irmoku ji pasidaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobretti @ 2009 03 04, 21:49)
blush2.gif reikia ji visu pirma turet ax.gif o beto nelabai irmoku ji pasidaryti blush2.gif

Mano paraše yra nuoroda, nueikit į tą temą, ten puikiai paaiškinta, ką ir kaip daryt wink.gif
Atsakyti
Noreciau ikelti nuotraukas per browse, taciau pas mane browse mygtuko is viso nera. Nors zinuciu turiu surinkus daugiau, nei simta. Padekit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 03 05, 18:40)
Noreciau ikelti nuotraukas per browse, taciau pas mane browse mygtuko is viso nera. Nors zinuciu turiu surinkus daugiau, nei simta. Padekit  ax.gif

Temos pradžioj parašyta, kur yra browse rolleyes.gif Prašom atidžiau skaityt.
Atsakyti