Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

Aš taip pat nesu įkėlusi nei vienos foto, o "browse" neberodo, nors kažkada rodė.. g.gif
Vieną nuotraukytę norisi įkelti ir tos pačios neleidžia.. O gal skyrelyje "vaikams" kokie nauji apribojimai uždėti?
Atsakyti
QUOTE(Ingushkele @ 2008 11 03, 09:45)
Aš taip pat nesu įkėlusi nei vienos foto, o "browse" neberodo, nors kažkada rodė.. g.gif
Vieną nuotraukytę norisi įkelti ir tos pačios neleidžia.. O gal skyrelyje "vaikams" kokie nauji apribojimai uždėti?

Negalėjo rodyt, mat browse atsiranda tik surinkus 100+ žinučių wink.gif
Patariu pasinaudot internetiniu fotoalbumu, nuoroda mano paraše smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat noriu vaikų skyrelyje prisegti nuotraukėlę, o browse kažkur dingo, nors tikrai anksčiau buvo g.gif Žinučių turiu pakankamą kiekį.
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2008 11 06, 14:44)
Aš taip pat noriu vaikų skyrelyje prisegti nuotraukėlę, o browse kažkur dingo, nors tikrai anksčiau buvo g.gif Žinučių turiu pakankamą kiekį.

Kelkit į susikurtą fotoalbumą, o iš ten į forumą. Manau taip paprasčiau, kai norisi panaikint savo nuotraukėlę ir negalima redaguot žinučių wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 11 06, 17:41)
Kelkit į susikurtą fotoalbumą, o iš ten į forumą. Manau taip paprasčiau, kai norisi panaikint savo nuotraukėlę ir negalima redaguot žinučių wink.gif


Ačiū, kursiu albuma rolleyes.gif
Tik šiaip įdomu kur vis dėlto dingo "browse", tiesiog, dabar jau sportinis įdomumas.
Tikrai nežadu užversti begalinio dydžio nuotraukom SM, tik įdomu kuo aš čia nusikaltau g.gif
Atsakyti
user posted image

cia bandziau deti nuotrauka lotuliukas.gif nepykit panos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirasevindik: 09 lapkričio 2008 - 09:28
QUOTE(cordi @ 2008 11 19, 12:50)
is photobucket per img ikeliu nuotraukas ir jos buna labai dideles, ar reikia sumazinti (tada klausimas-kaip?) ar nieko tokio? va mazdaug taip iseina:
http://i447.photobuc...87/DSC00002.jpg

blush2.gif


Tokia nuotrauka jau laikoma per didelė, mat iškraipo forumą doh.gif Plotis turėtų būti iki 600px, šioje net 700+ unsure.gif Siūlau nueit į skyrelį "Mamos kompiuteris", ten yra kelios prisegtos temos apie nuotraukų apdirbimą, mažinimą, bus į naudą wink.gif
Atsakyti
Sveika, pradedu prekiauti naujais rūbeliais ir noriu paklausti, kaip padaryti, kad mano skelbimas būtų pirmame puslapyje? Kaip ir kitų prekiaujančių naujais rūbeliais. Gal tai mokama paslauga, jei taip tai kur ir ką reikia daryti? 4u.gif
Atsakyti
viskas praradau jau vilti isikelti nuotrauka verysad.gif
pabandysiu rytoj, jei kas galetumėte padeti man tai padaryti būčiau labai dėkinga, iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaEstera @ 2008 11 30, 21:59)
Sveika, pradedu prekiauti naujais rūbeliais ir noriu paklausti, kaip padaryti, kad mano skelbimas būtų pirmame puslapyje? Kaip ir kitų prekiaujančių naujais rūbeliais. Gal tai mokama paslauga, jei taip tai kur ir ką reikia daryti? 4u.gif


Prekiavimas naujais rūbais laikoma komercija, tokios temos yra trinamos, o dalyviui skiriamas įspėjimas. O kur kreiptis dėl mokamų temų, pasiskaitykite skyrelyje Skelbimų lentos taisyklėse.

QUOTE(KarolinaB @ 2008 12 01, 21:11)
viskas praradau jau vilti isikelti  nuotrauka  verysad.gif
pabandysiu rytoj, jei kas galetumėte padeti man tai padaryti būčiau labai dėkinga, iš anksto dėkoju  4u.gif


Browse atsiranda tik surinkus 100+ žinučių, taip kad teks dar palaukt smile.gif Kelkit paveikslėlius per kodą img, kai paveikslėlis jau yra įkeltas internete. Apie tai skaitykite šioje temoje:

http://www.supermama...howtopic=248919
Atsakyti
QUOTE(KarolinaB @ 2008 12 01, 22:11)
viskas praradau jau vilti isikelti  nuotrauka  verysad.gif
pabandysiu rytoj, jei kas galetumėte padeti man tai padaryti būčiau labai dėkinga, iš anksto dėkoju  4u.gif


nu man tai irgi niekaip nesigauna sad.gif jau gal menesi bandau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2008 11 06, 14:44)
Aš taip pat noriu vaikų skyrelyje prisegti nuotraukėlę, o browse kažkur dingo, nors tikrai anksčiau buvo g.gif Žinučių turiu pakankamą kiekį.

As irgi nesuprantu, anksciau galejau ikelti, dabar pradingo browse zenkliukas. Per img irgi nesigauna, raso, kad klaida g.gif
Paaiskinkit kodel taip ir kaip dabar ikelti nuotrauka? blink.gif verysad.gif
Atsakyti