Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 06 19, 11:56)
Tai reiškia,kad gali kelt ne didesnes nei 30kb,o 2.93 mb reiškia,kad tiek turi atminties.Kai ją užpildysi nebegalėsi kelt nuotraukų visai,ir turėsi pratrint nereikalingas. mirksiukas.gif

Žinau,kad dabra gausiu velniu tiek,kad nebenorėsiu nieko žinoti biggrin.gif ,bet vistiek paklausiu mirksiukas.gif o kur pratrint g.gif
Nu sorry už tokį klausimą,bat esu gan žioploka prie kompo.Seniau nuotraukas galėjau įkelti per brovse,o dabar jau nebe schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2008 07 21, 18:09)
Žinau,kad dabra gausiu velniu tiek,kad nebenorėsiu nieko žinoti biggrin.gif ,bet vistiek paklausiu mirksiukas.gif o kur pratrint g.gif
Nu sorry už tokį klausimą,bat esu gan žioploka prie kompo.Seniau nuotraukas galėjau įkelti per brovse,o dabar jau nebe schmoll.gif

Eini į mano nustatymai->valdyti prisegtus failus ir pratrini nuotraukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2008 07 21, 18:09)
Žinau,kad dabra gausiu velniu tiek,kad nebenorėsiu nieko žinoti biggrin.gif ,bet vistiek paklausiu mirksiukas.gif o kur pratrint g.gif
Nu sorry už tokį klausimą,bat esu gan žioploka prie kompo.Seniau nuotraukas galėjau įkelti per brovse,o dabar jau nebe schmoll.gif

Siūlau perskaityt nors pirmąjį temos puslapį, antrąją žinutę ir sužinotumėt rolleyes.gif
Atsakyti
sios temos pradzioje sakoma, kad jei noriu ikelti paveiksleli turiu surinkti bent 100 zinuciu, bet as jau turiu apie 400 zinuciu, bet kai paspaudziu IMG nera BROWSE, yra tik pasirinkti internetine nuoroda. kodel?

laukiu atsakymo.

Atsakyti
QUOTE(COSMO @ 2008 08 06, 04:29)
sios temos pradzioje sakoma, kad jei noriu ikelti paveiksleli turiu surinkti bent 100 zinuciu, bet as jau turiu apie 400 zinuciu, bet kai paspaudziu IMG nera BROWSE, yra tik pasirinkti internetine nuoroda. kodel?

laukiu atsakymo.

IMG kodo mygtukas yra kiekvienam skyrelyje, kiekvienoj temoj. O browse, čia būna tik tam tikruose skyreliuose, o kur - išvardinta temoj. Tas laukelis matomas spaudžiant "atsakyti", žemiau rašomos žinutės, žemiau "įjungti parašą" ir "Žinutės piktogramos".
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
noriu paklaust kodėl man nebeleidžia įkelti nuotraukų į Vaikams skyrelį, iki šiol leisdavo, nuo vakar nebeleidžia blush2.gif Ačiū
Atsakyti
paskaitykit čia mirksiukas.gif jei keliat per browse, galbūt tiesiog pasiekėt galimų įkelti nuotraukų limitą, prasitrinkit.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 18, 16:38)
paskaitykit čia mirksiukas.gif jei keliat per browse, galbūt tiesiog pasiekėt galimų įkelti nuotraukų limitą, prasitrinkit.

Ačiū, bet ir broos neberodo g.gif , į kokias temas tik noriu patalpint skelbimą broos nėra, nors visad būdavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(graimonda @ 2008 10 18, 17:03)
Ačiū, bet ir broos neberodo g.gif , į kokias temas tik noriu patalpint skelbimą broos nėra, nors visad būdavo ax.gif

užtat ir neberodo, kad pasiekėt limitą. prasitrinkit ir vėl atsiras.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 18, 17:09)
užtat ir  neberodo, kad pasiekėt limitą. prasitrinkit ir vėl atsiras.

ir man nerodo, nors limitas tikrai neisnaudotas doh.gif -nera nei vienos prisegtos nuotraukos unsure.gif
Atsakyti
Kažkokia nesamonė virš 100 žinučių, kad į skelbimą galėčiau nuotraukas įdėt. Kol aš jas susrinksiu nebus ką ir pardavinėt
Atsakyti
QUOTE(Mildažytė @ 2008 10 28, 12:49)
Kažkokia nesamonė virš 100 žinučių, kad į skelbimą galėčiau nuotraukas įdėt. Kol aš jas susrinksiu nebus ką ir pardavinėt

Yra ir kitų galimybių, nėr čia ko iškart pykt smile.gif
Atsakyti