Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

sveika smile.gif kaip ikelti nuoroda, jei nuotrauku albuma padariau www.fotki.com
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2008 05 16, 14:28)
sveika smile.gif kaip ikelti nuoroda, jei nuotrauku albuma padariau www.fotki.com

Šitoj temoj rasi atsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena. Norėjau nuotrauką įkelti į Bendraamžių kampelį, ttai ten irgi reikia turėti 100 žinučių parašius?
Atsakyti
QUOTE(indreu @ 2008 05 17, 15:28)
Laba diena. Norėjau nuotrauką įkelti į Bendraamžių kampelį, ttai ten irgi reikia turėti 100 žinučių parašius?

Galima buvo pasiskaityt pirmam temos psl, kur tas browse atsiranda, surinkus 100+ žinučių


QUOTE(Ambrozija @ 2006 07 24, 09:41)
"Browse" padaryta tik tam tikruose skyreliuose:

**Skelbimų lenta -> Vaikiška "technika",  Besilaukiančioms ir maitinančioms, Drabužiai ir avalynė (tik vaikų poskyryje)

**Štai mes kokie!

**Kelionės ir atostogos

**Šventės -> Kalėdų karštligė

**Vestuvės - visi poskyriai, išskyrus "Įvairios smulkmenos" ir "Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms"

**Sportas ir dietos -> abiejuose lieknėjimo istorijų poskyriuose

**Flora ir Fauna

**Kulinarinės idėjos

**Namai -> "Statome namą nuo A iki Z"

**Dėdės Miego pasakos

**Konkursai


Atsakyti
sveikos 4u.gif
bandau prie skelbimo prikabinti nuotrauka is savo kompiuterio, nuotrauka 87kb dydzio, prikabinti neleidzia, raso, jog virsytas dydzio limitas, taciau prie ikelimo laukelio yra uzrasas "Maksimalus failo dydis: 2.93mb"
sios temos pirmame puslapyje matau, kad t.b. ne daugiau 30kb, ar sita info vis dar tebegalioja? tuomet ka reiskia uzrasas apie 2,93mb? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minlina @ 2008 06 19, 10:22)
sveikos  4u.gif
bandau prie skelbimo prikabinti nuotrauka is savo kompiuterio, nuotrauka 87kb dydzio, prikabinti neleidzia, raso, jog virsytas dydzio limitas, taciau prie ikelimo laukelio yra uzrasas "Maksimalus failo dydis: 2.93mb"
sios temos pirmame puslapyje matau, kad t.b. ne daugiau 30kb, ar sita info vis dar tebegalioja? tuomet ka reiskia uzrasas apie 2,93mb? smile.gif

Tai reiškia,kad gali kelt ne didesnes nei 30kb,o 2.93 mb reiškia,kad tiek turi atminties.Kai ją užpildysi nebegalėsi kelt nuotraukų visai,ir turėsi pratrint nereikalingas. mirksiukas.gif
Atsakyti
aciuks 4u.gif
bet vistiek smalsu tuomet, kaip merginos ikelia po kelias fantastisko dydzio netelpancias i ekrana nuotraukas su puikia kokybe g.gif
su 30kb nei su viena programke nepavyko tokiu variantu isgaut
Atsakyti
QUOTE(Minlina @ 2008 06 19, 11:03)
aciuks  4u.gif
bet vistiek smalsu tuomet, kaip merginos ikelia po kelias fantastisko dydzio netelpancias i ekrana nuotraukas su puikia kokybe  g.gif 
su 30kb nei su viena programke nepavyko tokiu variantu isgaut

Jos kelia per internetinius albumus mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena,

Na kažkaip čia man keistai doh.gif , keliu nuotrauką iš photobucket, viska nukopijuoju kaip nurodyta, tačiau, kai gryžtu į mūsų fotumą ir paspaudžiu IMG man rašo ERORR! privalote įvesti nuorodą, bet juk turėtų atsirasti lentelė ir ten reikėtų nukopijuoti nuorodą g.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguliukas.s @ 2008 06 24, 08:31)
laba diena,

Na kažkaip čia man keistai  doh.gif , keliu nuotrauką iš photobucket, viska nukopijuoju kaip nurodyta, tačiau, kai gryžtu į mūsų fotumą ir paspaudžiu IMG man rašo ERORR! privalote įvesti nuorodą, bet juk turėtų atsirasti lentelė ir ten reikėtų nukopijuoti nuorodą g.gif

Ačiū 4u.gif

Keliant iš photobucket kelti per img nebereikia, nuotraukos yra iš kart su img kodu 4u.gif
Atsakyti
O aš vis stebiuosi, negi sunku paskaityti kelis puslapius atgal. Vis tie patys klausimai. Suprantu, kad naujokai, neaišku. Bet visi jais buvom. Pvz., jei man kas buvo neaišku, tai skaičiau temą ir bandžiau, kaip tai veikia, o ne atsidariusi temą klausdavau, nors toks pats klausimas buvo prieš puslapį. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2008 06 24, 20:11)
Ačiū už atsakymą  smile.gif  Aš jau esu ten prisiregistravusi,ir taip dariau kol nebuvau surinkus reikiamo kiekio žinučių.Surinkus,taip ir laukiu kada pasirodys tas langelis.Šiaip visada dar ir sumažinu jas.
O kaip galima įdėti per http:// kad nerodytų nuorodos o paveikslėlį?  unsure.gif

Dėk ne per http, o per IMG.

Browse" padaryta tik tam tikruose skyreliuose:

**Skelbimų lenta -> Vaikiška "technika", Besilaukiančioms ir maitinančioms, Drabužiai ir avalynė (tik vaikų poskyryje)

**Štai mes kokie!

**Kelionės ir atostogos

**Šventės -> Kalėdų karštligė

**Vestuvės - visi poskyriai, išskyrus "Įvairios smulkmenos" ir "Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms"

**Sportas ir dietos -> abiejuose lieknėjimo istorijų poskyriuose

**Flora ir Fauna

**Kulinarinės idėjos

**Namai -> "Statome namą nuo A iki Z"

**Dėdės Miego pasakos

**Konkursai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 24 birželio 2008 - 19:15