Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

Ką reiškia šis užrašas:
Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą.
Ar tai, kad toje temoje esu sudėjusi pernelyg daug nuotraukų (anksčiau jas dėdavau be kliūčių, sumažintas ir tvarkingas) ir man draudžiama dėti daugiau nuotraukas ar ką nors kita... blush2.gif (kalbu apie temą "šunys")
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2008 01 08, 21:21)
Ką reiškia šis užrašas:
Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą.
Ar tai, kad toje temoje esu sudėjusi pernelyg daug nuotraukų (anksčiau jas dėdavau be kliūčių, sumažintas ir tvarkingas)  ir man draudžiama dėti daugiau nuotraukas ar ką nors kita... blush2.gif (kalbu apie temą "šunys")

O tu vienas ištrink,kitas įdėk bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 01 09, 00:36)
O tu vienas ištrink,kitas įdėk bigsmile.gif

ot ačiū už gerą patarimą biggrin.gif taip ir padariau (beje, iki šiol nežinojau, kad tai įmanoma)
Atsakyti
ikeliau nuptrauka is photobucket bet ji isejo labai didele. Kaip ja sumazinti g.gif
Atsakyti
Pas mane netgi ne visada galima įkelti foto per BROWSE, nes nerodo kartais išvis tokio laukelio. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenny;) @ 2008 01 10, 18:02)
Pas mane netgi ne visada galima įkelti foto per BROWSE, nes nerodo kartais išvis tokio laukelio.  g.gif

Gėda blush-anim-cl.gif ,senbuvė,o nežino,kad ne visose temose browse yra. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 01 10, 21:18)
Gėda  blush-anim-cl.gif ,senbuvė,o nežino,kad ne visose temose browse yra. mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Tai kad man visose nerodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jenny;): 11 sausio 2008 - 17:09
Laba,
prasau padeti,kaip ikelti nuotraukyte per browse,kad po ja galima butu dar rasyti.Nes paprastai,tai tik gale isikelia.Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenny;) @ 2008 01 11, 17:09)
Tai kad man visose nerodo  mirksiukas.gif

Kelionėse tikrai turi rodyt, dar prie naminių gyvūnų... Surašyta visa tai kažkur wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 01 11, 22:45)
Kelionėse tikrai turi rodyt, dar prie naminių gyvūnų... Surašyta visa tai kažkur wink.gif

Žinok prie gyvūnų tikrai nerodo. Seniau rodydavo, o dabar nebe. Kiti prisega nuotraukas o aš negaliu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(pachira @ 2008 01 09, 21:48)
ikeliau nuptrauka is photobucket bet ji isejo labai didele. Kaip ja sumazinti  g.gif


ar kas nors atsakys i mano klausima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenny;) @ 2008 01 12, 09:35)
Žinok prie gyvūnų tikrai nerodo. Seniau rodydavo, o dabar nebe. Kiti prisega nuotraukas o aš negaliu.  g.gif

Ką tik buvau nulėkus į fauną pas kates ir katinus, viską man rodo g.gif Kaip keista, kad nerodo :h, iš kitos pusės, daug paprasčiau įsimest nuotraukas iš foto albumų, tad gal ir nėra baisiai reikalinga ši funkcija. Bent jau man ax.gif
Papildyta:
QUOTE(pachira @ 2008 01 13, 15:30)
ar kas nors atsakys i mano klausima?  g.gif

Čia tema apie nuotraukų kėlimą per BROWSE. Gal greičiau atsakymą surasi ar gausi čia:
Internetiniai fotoalbumai
Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba
dėl nuotaukyčių
Jei atsakymo nerasi, klausk tose temose, nes abejoju ar kas tau čia atsakys 4u.gif
Atsakyti