Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

Norėjau paklausti: O kaip padaryti,kad žinutėje parašius pvz. GĖLĖSir paspaudus ant šio žodžio su pele atsidarytų norima nuotrauka (nuotraukas talpinu Photobucket), t.y. įkelti tik nuorodas, o ne nuotraukas.
Iš anksto ačiū už atsakymą .
Papildyta:
Tiesa, dar vienas klausimėlis: kaip įkelti sumažintas nuotraukas iš photobucket, kad tame albume liktų nuotraukos tokios,kokios buvo (aš sumažinu, įkeliu į SM puslapį, o photobuckete taip ir lieka sumažintos, ir dingsta galimybė padidint).
Dėkui dar kartą aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2006 10 31, 09:50)
Norėjau paklausti: O kaip padaryti,kad žinutėje parašius pvz. GĖLĖSir paspaudus ant šio žodžio su pele atsidarytų norima nuotrauka (nuotraukas talpinu Photobucket), t.y. įkelti tik nuorodas, o ne nuotraukas.


Kaip įkelti nuorodą, pasiskaityk šioje temoje wink.gif

CODE
[URL=nuoroda, adresas internete]Gėlės[/URL]




QUOTE
Tiesa, dar vienas klausimėlis: kaip įkelti sumažintas nuotraukas iš photobucket, kad tame albume liktų nuotraukos tokios,kokios buvo (aš sumažinu, įkeliu į SM puslapį, o photobuckete taip ir lieka sumažintos, ir dingsta galimybė padidint).



Kai kopijuoji adresą šioje eilutėje, tau rodys nuotrauką normaliu dydžiu, kokiu įkėlei į photobucket svetainę rolleyes.gif

user posted image


Jei nori įkelt mažesniu dydžiu, spausk ant nuotraukos deš. pelės klavišą ir nukopijuok paveikslėlio internetinį adresą (neišdidinus pačios nuotraukos!).
Galūnė bus su th_.
Atsakyti
norint idet nuotrauka rasho kad virshija dydzio limita, bet nuotraukos dydis 48.9 KB, o rezoliucija 800x600. Kaip tada ikelti nuotrauka? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2006 11 02, 22:41)
norint idet nuotrauka rasho kad virshija dydzio limita, bet nuotraukos dydis 48.9 KB, o rezoliucija 800x600. Kaip tada ikelti nuotrauka? doh.gif

Max galima segti 30 KB rolleyes.gif O kodėl tokią didelė rezoliucija? blink.gif Aš keliu 200*300 ir puikiai viskas matosi smile.gif


P.s. galima didesniu dydžiu kelt iš internetinio fotoalbumo.
Atsakyti
galetu dar rankdarbiuose but kad galetume ikelt nuotraukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laimike @ 2006 11 03, 09:18)
galetu dar rankdarbiuose but kad galetume ikelt nuotraukas  thumbup.gif

O ne patogiau susikurt internetinį fotoalbumą ir ten kelt. Nes:

** Galėsi kelt kiek norėsi (na beveik, vietos ten daaaauug smile.gif)

** Galėsi kelt kokybiškesnes nuotraukas, didesnes ir didesnio "svorio". Nes SM galima kelt tik iki 30 KB.
Atsakyti
Na ir aš nusprendžiau pasimokyt...
mūsų šuo Parašykit kaip matosi...
Papildyta:
Aš tai iškart nematau paspaudus ant nuorodos. Reikia dar kartą spausti pasirodžiusioj lentelėj. Čia kaži kodėl taip g.gif g.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau, jeigu ne cia rasau, taciau bandziau rasti tema, kurioje butu paaiskinta kaip sumazinti nuotraukas iki reikiamo dydzio, kad butu galima ikelti.
Mano visos nuotraukos nuo 700, o kad dalyvauti forokonkursuose reikia iki 500.

Buciau dekinga, jeigu nukreiptumete kur reikia, nes as net uzdavusi paieska raktiniais zodziais "nuotrauku mazinimas" nieko neradau sad.gif.

Aciu labai.
Atsakyti
Rasote, kad skelbimai-drabuziai - tevams negalima ideti nuotraiku, ir tikrai neduodama. Bet kaip tada suprasti, kad ten prikelta pilna nuotrauku?
Atsakyti
QUOTE(Almera @ 2006 11 11, 08:44)
Rasote, kad skelbimai-drabuziai - tevams negalima ideti nuotraiku, ir tikrai neduodama. Bet kaip tada suprasti, kad ten prikelta pilna nuotrauku?

Ten nuotraukos keliamos iš susikurtų internetinių albumų smile.gif, o ne iš asmeninio kompiuterio. Taip kaip keliami ir paveikslėliai.
Jos ne "prisegamos", o įkeliamos.

Štai kaip tik apie tai tema
http://www.supermama...p;#entry2714752
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 11 11, 13:55)
Ten nuotraukos keliamos iš susikurtų internetinių albumų  smile.gif, o ne iš asmeninio kompiuterio. Taip kaip keliami ir paveikslėliai.
Jos ne "prisegamos", o įkeliamos.

Štai kaip tik apie tai tema
http://www.supermama...p;#entry2714752

gal kas pamokysit kai nuoroda cia ykelti? sukuriau albuma photobucket ir nemoku kaip nurodyti.
Atsakyti
QUOTE(saulutes mama @ 2006 11 11, 13:22)
gal kas pamokysit kai nuoroda cia ykelti? sukuriau albuma photobucket  ir nemoku kaip nurodyti.

Nukopijuoji paveikslėlio-nuotraukos adresą tame puslapyje. O forume jau keli per kodų mygtuką "img" wink.gif
Atsakyti