Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

QUOTE(wetta @ 2007 11 19, 19:29)
sorry.o kaip ji viesa pasidaryt?
ten jis pas mane public,tai cia turbut ir yra viesas?

Mano paraše yra nuoroda į tą temą, pasiskaityk.
Atsakyti
noreciau paklaust ka daryt kad jos tokios dideles nebutu,kai ikeliu is FOTKI tai forume gaunasi per visa psl. ?
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2007 11 21, 10:52)
noreciau paklaust ka daryt kad jos tokios dideles nebutu,kai ikeliu is FOTKI tai forume gaunasi per visa psl. ?

Pirma susimažini savo kompe, apie tai skaityk skyrelyje "Mamos kompiuteris" wink.gif
Atsakyti
4u.gif neleidzia prisegti paveiksliuko,kodel g.gif ?raso,kad reikia tureti daugiau nei 100 zinuciu,manau kad manuju uztenka.kodel taip yra? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara2: 25 lapkričio 2007 - 19:22
O gal temą paskaičius - bent pirmą puslapį? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo off topic: 25 lapkričio 2007 - 20:17
aha paskaicius smile.gif ,uztai kad man puslapi atvercia ir nera browse,tai ir uzklausiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2007 11 26, 17:47)
aha paskaicius smile.gif ,uztai kad man puslapi atvercia ir nera browse,tai ir uzklausiau ax.gif

Pasinaudojus paieška, sužinotum, kodėl ne visur yra Browse ir kaip galima be jo įkelt į forumą paveikslėlius.
Atsakyti
man niekaip neiseina ikelt nuotrauku is foto albumo, sukurto kodakgallery.com, taip, kad ir kiti matytu g.gif kai ikeliu as matau, bet man pranesa, kad nuotraukos nesimato. As net nezinau, ka reiskia nesimato- blogai ikelta ar isvis neikelta, nes as kuo puikiausiai jas matau. Atrodo darau viska pagal instrukcijas, ikelimo procesas vyksta sklandziai, bet ...
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2007 11 27, 00:08)
man niekaip neiseina ikelt nuotrauku is foto albumo, sukurto kodakgallery.com, taip, kad ir kiti matytu g.gif  kai ikeliu as matau, bet man pranesa, kad nuotraukos nesimato. As net nezinau, ka reiskia nesimato- blogai ikelta ar isvis neikelta, nes as kuo puikiausiai jas matau.  Atrodo darau viska pagal instrukcijas, ikelimo procesas vyksta sklandziai, bet ...

Kadangi čia klausi apie internetinį fotoalbumą, nerodo nuotraukų, tai paklausk šioje temoje. Pati nesu šioje svetainėje susikūrusi, todėl negaliu tiksliai atsakyt rolleyes.gif Gal tereikia padaryt jį viešu ir rodys, matys visi wink.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte pasakyti kodėl mano tėmelėje skelbimų lentoje neberodo nuotraukų. Nors iki šiol jas visas rodė?
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2007 12 13, 18:21)
Gal galėtumėte pasakyti kodėl mano tėmelėje skelbimų lentoje neberodo nuotraukų. Nors iki šiol jas visas rodė?

Gali būti, kad tas fotofabrikas neleidžia kelt į kitas svetaines g.gif Susikūrk kitą internetinį fotoalbumą.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noanoa: 20 gruodžio 2007 - 19:20