Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

Norėčiau paklausti kodėl kartais keliant nuotrauką iš fotki ją įkelia į žinutę labai didelę,net išdidina mano darbalaukį,o pati nuotrauka būna tiesiog milžiniška.O kartais viskas gerai įsikelia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritka68: 23 rugsėjo 2007 - 17:18
QUOTE(ritka68 @ 2007 09 23, 18:09)
Norėčiau paklausti kodėl kartais keliant nuotrauką iš fotki ją įkelia į žinutę labai didelę,net išdidina mano darbalaukį,o pati nuotrauka būna tiesiog milžiniška.O kartais viskas gerai įsikelia g.gif

Apie tai prašom klausti skyrelyje "Mamos kompiuteris", temoje:
http://www.supermama...?showtopic=6669
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 07 24, 09:41)
Kad atsirastų galimybė prisegti ("browse"), tau pirmiausia reikia surinkti 100+ žinučių. Maksimalus paveikslėlio dydis 30 KB.

user posted image

Yra kita galimybė įkelti į savo skelbimą paveikslėlį - susikūrti internete fotoalbumą, jame patalpinti savo nuotrauką/paveikslėlį. O jau iš ten ikelti per kodą "img" wink.gif
Daugiau apie fotoalbumus gali pasiskaityti čia Internetinis fotoalbumas.

Kaip įkelti paveikslėlį per kodą "img" pasiskaityk čia  mirksiukas.gif

"Browse" padaryta tik tam tikruose skyreliuose:

**Skelbimų lenta -> Vaikiška "technika",  Besilaukiančioms ir maitinančioms, Drabužiai ir avalynė (tik vaikų poskyryje)

**Štai mes kokie!

**Kelionės ir atostogos

**Šventės -> Kalėdų karštligė

**Vestuvės - visi poskyriai, išskyrus "Įvairios smulkmenos" ir "Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms"

**Sportas ir dietos -> abiejuose lieknėjimo istorijų poskyriuose

**Flora ir Fauna

**Kulinarinės idėjos

**Namai -> "Statome namą nuo A iki Z"

**Dėdės Miego pasakos

**Konkursai


***********

Kaip įkelt paveikslėlį/nuotrauką per browse?
Paspaudi browse, pasirenki kompe paveikslėlį/nuuotraukėlę. Tada spaudi klavišą įkelti šį priedą. Jei nori, gali dar kelias nuotraukas taip įkelti per browse vienu metu.

user posted image
Kai jau baigi įkelinėt visus paveiksliukus, spaudi apačioj atsakyti wink.gif.
Jei nebenori to paveiksliuko įkelt, bet kada gali jį pašalinti, paspaudus klavišą pašalinti.

user posted image


kokio dydzio leidzia nuotraukas deti?man raso kad netinka formatas, (kazkas panasaus),ir is kur tokiu gauti?gal yra mazinimas? fotika jau nustacius ant maziausio formato ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salamandra72: 29 rugsėjo 2007 - 12:57
QUOTE(salamandra72 @ 2007 09 29, 13:56)
kokio dydzio leidzia nuotraukas deti?man raso kad netinka formatas, (kazkas panasaus),ir is kur tokiu gauti?gal yra mazinimas? fotika jau nustacius ant maziausio formato ax.gif

Antram šios žinutės sakinyje parašyta rolleyes.gif Net raudonai! Kaip mažint fotkes pasiieškok skyrelyje "Mamos kompiuteris".
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 07 24, 09:41)
Kad atsirastų galimybė prisegti ("browse"), tau pirmiausia reikia surinkti 100+ žinučių. Maksimalus paveikslėlio dydis 30 KB.

user posted image

Yra kita galimybė įkelti į savo skelbimą paveikslėlį - susikūrti internete fotoalbumą, jame patalpinti savo nuotrauką/paveikslėlį. O jau iš ten ikelti per kodą "img" wink.gif
Daugiau apie fotoalbumus gali pasiskaityti čia Internetinis fotoalbumas.

Kaip įkelti paveikslėlį per kodą "img" pasiskaityk čia  mirksiukas.gif

"Browse" padaryta tik tam tikruose skyreliuose:

**Skelbimų lenta -> Vaikiška "technika",  Besilaukiančioms ir maitinančioms, Drabužiai ir avalynė (tik vaikų poskyryje)

**Štai mes kokie!

**Kelionės ir atostogos

**Šventės -> Kalėdų karštligė

**Vestuvės - visi poskyriai, išskyrus "Įvairios smulkmenos" ir "Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms"

**Sportas ir dietos -> abiejuose lieknėjimo istorijų poskyriuose

**Flora ir Fauna

**Kulinarinės idėjos

**Namai -> "Statome namą nuo A iki Z"

**Dėdės Miego pasakos

**Konkursai


***********

Kaip įkelt paveikslėlį/nuotrauką per browse?
Paspaudi browse, pasirenki kompe paveikslėlį/nuuotraukėlę. Tada spaudi klavišą įkelti šį priedą. Jei nori, gali dar kelias nuotraukas taip įkelti per browse vienu metu.

user posted image
Kai jau baigi įkelinėt visus paveiksliukus, spaudi apačioj atsakyti wink.gif.
Jei nebenori to paveiksliuko įkelt, bet kada gali jį pašalinti, paspaudus klavišą pašalinti.

user posted image



LABAS, O IS KUR ZINOT, KIEK AS ZINUCIU JAU SURINKAU? KUR TOS ZINUTES RASOMOS?
AS IR NORIU, KAD BUTU MANO PROFILYJE MANO SUNAUS FOTO
Atsakyti
Po tavo nicu yra visa informacija apie tave ax.gif Nicas:simulka,atkaklus dalyvis,grupė:nariai,žinutės 48 ir t.t viskas kaip ant delno rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2007 10 22, 13:25)
AS IR NORIU, KAD BUTU MANO PROFILYJE MANO SUNAUS FOTO

tai čia jau į avatarą turi kelti, o ne kaip paviekslėlį į forumą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Valetka @ 2007 10 22, 13:39)
Po tavo nicu yra visa informacija apie tave  ax.gif Nicas:simulka,atkaklus dalyvis,grupė:nariai,žinutės 48 ir t.t viskas kaip ant delno  rolleyes.gif

ACIU TAU GERA MAMYTE:) KT.KARTA BUSIU AKYLESNE
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2007 10 22, 18:24)
ACIU TAU GERA MAMYTE:) KT.KARTA BUSIU AKYLESNE

Pirma, nebūtina cituot visos didelės žinutės, kad paklaustum.
Ir antra, nerašyk didžiosiomis raidėmis unsure.gif
Atsakyti
unsure.gif neisivaizduoju,kada ir kaip as ikelsiu savo tapybos darbelius.Cia tiek parasyta,kaip ikelti nuotraukyte,bet man jau viskas susimaise doh.gif
Prasome ,mamytes patarti,nuo ko man pirmiausia pradeti? Turiu berods 100 zinuciu... ir turiu nemazai darbeliu.Tai pirma turiu uzsiregistruoti fotke.com,kad darbus sudeciau,o kas tada? Per kur ieiti i ta fotke.com?
Dekui,dar vienai neismanelei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaite777 @ 2007 10 27, 12:34)
unsure.gif neisivaizduoju,kada ir kaip as ikelsiu savo tapybos darbelius.Cia tiek parasyta,kaip ikelti  nuotraukyte,bet man jau viskas susimaise  doh.gif 
    Prasome ,mamytes patarti,nuo ko man pirmiausia pradeti? Turiu berods 100 zinuciu... ir turiu nemazai darbeliu.Tai pirma turiu uzsiregistruoti fotke.com,kad darbus sudeciau,o kas tada? Per kur ieiti i ta fotke.com?
                      Dekui,dar vienai neismanelei  blush2.gif

Visų pirmiausia susimažini nutoraukėles. Tada susikuri internete fotoalbumą ir ten susikeli nuotraukėles. Tada per kodą img įkeli tas nuotraukėles rašant žinutę.
Kai kurie fotoalbumai iškart uždeda kodą img, todėl keliant į SM forumą nebereik spaust to kodo.

Plačiau apie internetinius fotoalbumus.
Atsakyti
Nustebinta, kodėl nepadaryta, kad galima būtų paveiksliuką įkelti Rankdarbiuose? Ar visi ten matomi paveiksliukai yra iš fotoalbumų? O kaip merginos įkelia paveiksliukus plepalų temoje "Ohoho koks avataras"?
Atsakyti