Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Aš taip pat nespėju aprėpt visų galų ir nesu tiek įsigilinusi į niuansus, tik kiek čia bendrai paskaitinėju ir kas man buvo aktualiau (kitas variantas), tai gal daugiau kas atsilieps. Nes plika akim irgi per daug nekliūna, išskyrus tą aukštą fsh.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 15 kovo 2016 - 15:08
QUOTE(smile4theworld @ 2016 03 15, 15:00)
Nežinau kiek jie geri... Kiek suprantu, FSH irgi didokas. Bet nesu labai įsigilinusi į tai, nes nebespėju dar ir medicininiais dalykais domėtis  biggrin.gif  doh.gif Eisiu šiandien pas endokrinologę konsultuotis. Gal Jūs matote į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį...?  4u.gif

Aš manau, kad reikia atkreipti dėmesį į FSH, ir, kaip jau pati susidūriau, į LH/FSH santykį 0,55. Man matyt iš patirties kažkokia paranoja išsivysčius dėl panašių turimų rodiklių ir automatiškai norisi skatinti kitas pasidaryti AMH.
Atsakyti
Merginos, nuomonės Jūsų reikia. Kitą savaitę trauksim į PL aptarti su gydytoju IVF. Turiu PKS, ciklas nereguliarus, todėl pasinaudojau progą, kad jis buvo pasidariau 3-5cd skirtus lytinius hormonus. Prolaktinas padidėjęs, pamenu prieš tai man gydytoją skirė Bromkriptiną jam samažinti. Ir dabar nežinau, ar pradėti jį gerti ar luktelti gydytojo nuomonės? Noriu kuo greičiau startuoti su IVF..
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 03 16, 12:43)
Merginos, nuomonės Jūsų reikia. Kitą savaitę trauksim į PL aptarti su gydytoju IVF. Turiu PKS, ciklas nereguliarus, todėl pasinaudojau progą, kad jis buvo pasidariau 3-5cd skirtus lytinius hormonus. Prolaktinas padidėjęs, pamenu prieš tai man gydytoją skirė Bromkriptiną jam samažinti. Ir dabar nežinau, ar pradėti jį gerti ar luktelti gydytojo nuomonės? Noriu kuo greičiau startuoti su IVF..

Žiūrint koks padidėjimas. Bet kokiu atveju prieš IVF'ą numušinėja PRL.
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2016 03 16, 12:43)
Merginos, nuomonės Jūsų reikia. Kitą savaitę trauksim į PL aptarti su gydytoju IVF. Turiu PKS, ciklas nereguliarus, todėl pasinaudojau progą, kad jis buvo pasidariau 3-5cd skirtus lytinius hormonus. Prolaktinas padidėjęs, pamenu prieš tai man gydytoją skirė Bromkriptiną jam samažinti. Ir dabar nežinau, ar pradėti jį gerti ar luktelti gydytojo nuomonės? Noriu kuo greičiau startuoti su IVF..

Koks dabar jūsų PRL?
Ir koks buvo prieš tai kai gydytojas skyrė vaistus? Kodėl buvot nustojusi juos gerti?
Atsakyti
Prolaktinas 534.5 mIU/l [102-496] tai buvo darytas tyrimas 2014.07, po šio tyrimo gydytoją išrašė bromkriptiną ir stimialiavomės. Vėliau stimuliacijas ir vaistus nutraukėm (ilsėjomės).
Prieš IVF pasidariau tyrimus kitoje laboratorijoje:
prolaktinas 46.72 mg/ml [4,79 - 23,2] doh.gif verysad.gif

Gal kitoje klinikoje pakartoti tyrimą? g.gif ar PRL svarbi 3-5CD?


QUOTE(BaltosSnaigės @ 2016 03 16, 19:11)
Koks dabar jūsų PRL?
Ir koks buvo prieš tai kai gydytojas skyrė vaistus? Kodėl buvot nustojusi juos gerti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 17 kovo 2016 - 10:53
QUOTE(Famili @ 2016 03 17, 10:32)
Prolaktinas  534.5 mIU/l [102-496] tai buvo darytas tyrimas 2014.07, po šio tyrimo gydytoją išrašė bromkriptiną ir stimialiavomės. Vėliau stimuliacijas ir vaistus nutraukėm (ilsėjomės).
Prieš IVF pasidariau tyrimus kitoje laboratorijoje:
prolaktinas 46.72 mg/ml [4,79 - 23,2]  doh.gif  verysad.gif

Gal kitoje klinikoje pakartoti tyrimą? g.gif ar PRL svarbi 3-5CD?

Realiai tai nutraukus bromą PRL linkęs vėl didėti.
Man pačiai taip buvo, kad savo nuožiūra nustojau gerti kai susinormalizavo, pakartojus po kiek daugiau nei pusmečio tyrimą, PRL buvo vėl padidėjęs.

Manau, kad gydytojas tau skirs gerti bromkriptiną, na bet kad pati sau vaistų nepasiskirtum užsirašyčiau gydytojo konsultacijai. Bent jau kad suderintų kiek to bromo reikia gerti tavo atveju.

PRL patariama daryti 7DPO kartu su PRG, tam kad patikrintum ar vyksta ovuliacija, ar padidėjęs PRL neslopina PRG.

Bet kiek žinau PRL gali darytis ir 3-5 CD, jei darysi kaip vieną patį rodiklį, nevertinant kartu su PRG.
Kai kurioms, o tarp jų ir man, PRL didėja per ciklą, ir ciklo gale būna didesnis nei pradžioje.
Atsakyti
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2016 03 17, 21:08)
Bet kiek žinau PRL gali darytis ir 3-5 CD, jei darysi kaip vieną patį rodiklį, nevertinant kartu su PRG.
Kai kurioms, o tarp jų ir man, PRL didėja per ciklą, ir ciklo gale būna didesnis nei pradžioje.

PRL galima darytis bet kurią ciklo dieną,nepriklausomai nuo to nori sužinoti įtaką ovuliacijai ar ne. Ir prl sumažėjimas/padidėjimas ciklo eigoje nėra taisyklė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 03 17, 21:48)
PRL galima darytis bet kurią ciklo dieną,nepriklausomai nuo to nori sužinoti įtaką ovuliacijai ar ne. Ir prl sumažėjimas/padidėjimas ciklo eigoje nėra taisyklė smile.gif

Be abejo nėra taisyklė mirksiukas.gif Minėjau, kad kai kurioms tap būna, bet tikrai ne visoms
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal kuri nors pakomentuos mano rezultatus darytus 7DPO:

PROG 70,44 nmol/l (folikul. f. 0.6-4.7; ovuliac. f. 2.4-9.4; liutein. f. 5.3-86)
PROL 542,1 mIU/l (102-496)

Prolaktino nukrypimas kaip ir nedidelis..
Atsakyti
Nedidelis "normalioms" moterims smile.gif 4u.gif Norinčioms pastoti prl rekomenduoja, dabar bijau pameluot, iki 300 ar iki 200? Na, apie viduriuką normos...
Bet iš vieno prl nieko negalima spręsti, nes jis labai jautrus - jei buvo krūtinės stipresnis pamaigymas (besimylint, duše stipriau kempine patrynėt ar pan.), stresas prieš tyrimus ar dar kokie nepalankūs veiksniai, jie galėjo lemti.
Jei kartosit ir bus vis dar per didelis, tai pasikonsultuokit su endokrinologu. Kartot jį galima bet kada, nebūtina laukt 7DPO.

Su prg viskas ok, pakankamas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 24 kovo 2016 - 15:07
QUOTE(Ten @ 2016 03 24, 17:06)
Nedidelis "normalioms" moterims smile.gif 4u.gif  Norinčioms pastoti prl rekomenduoja, dabar bijau pameluot, iki 300 ar iki 200? Na, apie viduriuką normos...
Bet iš vieno prl nieko negalima spręsti, nes jis labai jautrus - jei buvo krūtinės stipresnis pamaigymas (besimylint, duše stipriau kempine patrynėt ar pan.), stresas prieš tyrimus ar dar kokie nepalankūs veiksniai, jie galėjo lemti.
Jei kartosit ir bus vis dar per didelis, tai pasikonsultuokit su endokrinologu. Kartot jį galima bet kada, nebūtina laukt 7DPO.

Su prg viskas ok, pakankamas smile.gif


Laba dėkui už atsakymą smile.gif dar dabar pasiskaičiau, kad reiktų jį atlikti ryte nieko nevalgius ir negėrus, o aš dariausi vakare po darbo. Na, bet kuriuo atveju rezultato vis tiek neturim ir toliau ieškom sliekų g.gif
Atsakyti