Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(VestaKub @ 2016 03 12, 20:00)
Tai taip zinoma, butent tai dabar ir pradejau daryti, kadangi netyciukas butu man dziaugsmas, kadangi planuose vaikelio nera.
O kalbant apie gleives, beveik visa cikla pas mane ju netruksta...ir deja visa laika tokios pat: baltos, tirstos. Kiausinio baltymo pvz vaisinguju gleiviu ne su ziburiu neraasciau...

Na, ir pas mane jų nėra (matomų), bet tai nereiškia, kad jų nėra visai. Savęs pažinimo procesas, ypač, turint tikslą, - gali būti ilgas ir nelengvas, betgi ne dėl ko kito aiškinamės - tik savo pačios labui. Linkiu domėtis, rasti tinkamus gydytojus, ir, svarbiausia, pačiai dėti kuo daugiau pastangų aiškinantis priežastis ir pasekmes. Tikrai verta porą ciklų pasikankinti tiek su matavimais, tiek su OT, bent O susekti.
Yra moterų, pastojusių su ciklu 50-60 dienų, jei pastojo, vadinasi, O įvyko, tiesiog norom-nenorom pataikė tinkamomis dienomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 13 kovo 2016 - 14:19
Sveikos smile.gif
Gal žinot ar yra skirtumas kurią dieną daryti lyt.hormono tyrimą Dehidroepiandrosteronas (DHEA-SO4) ?


Atsakyti
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2016 03 13, 18:23)
Sveikos smile.gif
Gal žinot ar yra skirtumas kurią dieną daryti lyt.hormono tyrimą  Dehidroepiandrosteronas (DHEA-SO4) ?

Tikrai bet kurią ciklo dieną.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 03 13, 19:00)
Tikrai bet kurią ciklo dieną.

rytas/vakaras, valgius/nevalgius - turbūt irgi nesvarbu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BaltosSnaigės: 13 kovo 2016 - 19:47
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2016 03 13, 19:47)
rytas/vakaras, valgius/nevalgius - turbūt irgi nesvarbu?

Dėl šito negaliu atsakyti, aš visus tyrimus darausi ryte, tuščiu skrandžiu. Tiesiog kad visada galėčiau atsakyti, kokiom aplinkybėm dariau vieną ar kitą tyrimą.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 03 13, 15:17)
Na, ir pas mane jų nėra (matomų), bet tai nereiškia, kad jų nėra visai. Savęs pažinimo procesas, ypač, turint tikslą, - gali būti ilgas ir nelengvas, betgi ne dėl ko kito aiškinamės - tik savo pačios labui. Linkiu domėtis, rasti tinkamus gydytojus, ir, svarbiausia, pačiai dėti kuo daugiau pastangų aiškinantis priežastis ir pasekmes. Tikrai verta porą ciklų pasikankinti tiek su matavimais, tiek su OT, bent O susekti.
Yra moterų, pastojusių su ciklu 50-60 dienų, jei pastojo, vadinasi, O įvyko, tiesiog norom-nenorom pataikė tinkamomis dienomis.


Labai aciu uz palinkejimus ir informacija..
Butent ta ir darau, strngiuosi kuo daugiau suzinoti. Kvailai pasielgiau, jog nesekiau bt iki galo, sekanti cikla matuosiu iki galo...
O del ot, ar verta? Kiek zinau jie daznai rodo teigiama del pks..
Tai mano atveju lieka bt matavimas.. kadangi gleiviu nematau kitokiu nei minejau pries tai..
Zodziu , aciu dar karta, jei kas- butinai vel kreipsiuosi pas jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2016 03 13, 23:56)
Labai aciu uz palinkejimus ir informacija..
Butent ta ir darau, strngiuosi kuo daugiau suzinoti. Kvailai pasielgiau, jog nesekiau bt iki galo, sekanti cikla matuosiu iki galo...
O del ot, ar verta? Kiek zinau jie daznai rodo teigiama del pks..
Tai  mano atveju lieka bt matavimas.. kadangi gleiviu nematau kitokiu nei minejau pries tai..
Zodziu , aciu dar karta, jei kas- butinai vel kreipsiuosi pas jus  4u.gif

Labas vakaras 4u.gif
Merginos, mano tth yra 2,8 ir mes bandom susilaukti leliuko. Siuo metu ruosiames IUI. Norejau pasiteirauti, ar yra kokia nors tikimybe,kad su tokiu tth mums pasiseks...?
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2016 03 14, 21:55)
Labas vakaras  4u.gif
Merginos, mano tth yra 2,8 ir mes bandom susilaukti leliuko. Siuo metu ruosiames IUI. Norejau pasiteirauti, ar yra kokia nors tikimybe,kad su tokiu tth mums pasiseks...?



Sveika. Tai kad tavo tth normos ribose.ohmy.gif nieko nesumaisei?

Papildyta:
QUOTE(VestaKub @ 2016 03 15, 13:37)
Sveika. Tai kad tavo tth normos ribose.ohmy.gif nieko nesumaisei?


Man.paciai vasara issityrus buvo virs 5, tai jau buvo per daug todel skyre tiroksina. Tai geriu kiekviena ryta ir iki gyvenimo galo. Dabar neseniai kartojausi tyrimus- 2 su kazkiek, susitvarke viskas, bet zinoma turiu gerti toliau. Tai pas tave viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2016 03 15, 12:37)
Sveika. Tai kad tavo tth normos ribose.ohmy.gif nieko nesumaisei?

Čia yra daug teorijų su tuo tth, viena kryptis endokrinologų teigia, kad pastojimui geriausias tth yra iki 2.

smile4theworld, sakyčiau, kad stresas ir abejonės labiau pakenkt galit, pasitikėkit savo gydytojais, procedūra, savo organizmu, o dabar į tokias detales stenkitės nesikoncentruot, kurių negalit eliminuot čia ir dabar. Nebent abejojat apskritai dėl pačios procedūros, gydymo plano, tuomet verta būtų apsilankyt pas daugiau gydytojų, išgirst, kokia jų pozicija, ką jie rekomenduotų jūsų atveju.

Tai jei klausimas, ar apskritai yra tikimybė - neabejotinai taip, tikrai yra, pastoja ir su didesniu TTH.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 15 kovo 2016 - 12:48
QUOTE(Ten @ 2016 03 15, 13:43)
Čia yra daug teorijų su tuo tth, viena kryptis endokrinologų teigia, kad pastojimui geriausias tth yra iki 2.

smile4theworld, sakyčiau, kad stresas ir abejonės labiau pakenkt galit, pasitikėkit savo gydytojais, procedūra, savo organizmu, o dabar į tokias detales stenkitės nesikoncentruot, kurių negalit eliminuot čia ir dabar. Nebent abejojat apskritai dėl pačios procedūros, gydymo plano, tuomet verta būtų apsilankyt pas daugiau gydytojų, išgirst, kokia jų pozicija, ką jie rekomenduotų jūsų atveju.

Tai jei klausimas, ar apskritai yra tikimybė - neabejotinai taip, tikrai yra, pastoja ir su didesniu TTH.

Ačiū labai Jums už atsakymus. Až būtent tai ir turėjau galvoje,kad planuojant pastoti tth turėtų būti mažesnis. Mums nepavyksta jau daugiau negu 2 m. ir jokių problemų neranda,todėl jau einame pagalbinių procedūrų keliu. Gydytoja tarsi pasitikiu,bet tyrimų ji kažkaip nedaug skiria,todėl kai kuriuos darausi savo iniciatyva. Vat ir pasimatė,kad mano tth šiek tiek didokas,atsižvelgiant į situaciją. Gal ir per daug nervuojuosi dėl tokių dalykų,bet norisi padaryti viską dėl to stebuklo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2016 03 15, 14:09)
Vat ir pasimatė,kad mano tth šiek tiek didokas,atsižvelgiant į situaciją. Gal ir per daug nervuojuosi dėl tokių dalykų,bet norisi padaryti viską dėl to stebuklo...  smile.gif

Bet jis per mažai viršija tą kažkieno sugalvotą "normą" pastojimui, kiti sako iki 2,5, realybėj visko būna ir su daug didesniais. Dėl tiek kaži ar norėtumėt kasdien gerti vaistus, jie juk irgi ne saldainiai organizmui, tuolab, kai tikrai neaišku, ar čia priežastis. Bet čia šiaip minčių srautas, visa tai geriau aptart su geru endokrinologu, kuris dirba vaisingumo klausimais, gal keliais, pasidalint tom abejonėm. Nuramintų, kad tikrai nesuktumėt galvos arba ką galima daryt. Šiaip ką visad galima daryt ir bendrai organizmo būklei, ir tiems patiems hormonams, tai žiūrėt bendrą gyvenseną, skirti pakankamai laiko poilsiui, vengti streso, valgyti kokybišką maistą ir nepamiršti fizinio aktyvumo.
O visi kiti hormonai geri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 15 kovo 2016 - 14:17
QUOTE(Ten @ 2016 03 15, 15:16)
Bet jis per mažai viršija tą kažkieno sugalvotą "normą" pastojimui, kiti sako iki 2,5, realybėj visko būna ir su daug didesniais. Dėl tiek kaži ar norėtumėt kasdien gerti vaistus, jie juk irgi ne saldainiai organizmui, tuolab, kai tikrai neaišku, ar čia priežastis. Bet čia šiaip minčių srautas,  visa tai geriau aptart su geru endokrinologu, kuris dirba vaisingumo klausimais, gal keliais, pasidalint tom abejonėm. Nuramintų, kad tikrai nesuktumėt galvos arba ką galima daryt. Šiaip ką visad galima daryt ir bendrai organizmo būklei, ir tiems patiems hormonams, tai žiūrėt bendrą gyvenseną, skirti pakankamai laiko poilsiui, vengti streso, valgyti kokybišką maistą ir nepamiršti fizinio aktyvumo.
O visi kiti hormonai geri?

Mano skydliaukės hormonai:
TTH - 2,814 (0,55-4,7 [8)]
FT4 - 13,1 (11,5-22,7)
FT3 - 5,1 (3,1-6,5)
anti-TPO - 32,8 (mažiau negu 60)

Mano lytiniai hormonai (3 c.d.):
E2 - 138,3 (48-571)
FSH - 9,04 (3,5-12,5)
LH - 5,06 (2,4-12,6)
SHGB - 87,49 (25-122)
Testo - 0,937 (0,29-1,67)
LAI - 1,1

Nežinau kiek jie geri... Kiek suprantu, FSH irgi didokas. Bet nesu labai įsigilinusi į tai, nes nebespėju dar ir medicininiais dalykais domėtis biggrin.gif doh.gif Eisiu šiandien pas endokrinologę konsultuotis. Gal Jūs matote į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį...? 4u.gif
Atsakyti