Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(tobula audra @ 2016 02 24, 10:37)
Aš dariausi Santariškėse mokamų tyrimų kab. vienas tyrimas apie 8eur.man patiko. eilė trumpa, atsakymai tą pačią dieną po kelių val (darydavaus tyrimus per pietus)  4u.gif


Ačiū. 4u.gif O užtenka sulaukus mmm paskambinti ir kitą ar dar kitą dieną priima? Ar ten eilės ir reikia iš anksto užsirašyti? (nes nežinau konkrečiai kurią dieną sulauksiu mm, jos +- 3 dienos pas mane ax.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Moxe @ 2016 02 24, 11:52)
Ačiū.  4u.gif O užtenka sulaukus mmm paskambinti ir kitą ar dar kitą dieną priima? Ar ten eilės ir reikia iš anksto užsirašyti? (nes nežinau konkrečiai kurią dieną sulauksiu mm, jos +- 3 dienos pas mane  ax.gif ).

Man rodos, kad nereik registruotis.

Aš daraus hormonus Nacionalinėj visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoj Gėlių g. Ten pigiausia - vienas standartinis hormonas kainuoja 5,97 Eur. + vienkartinis mokestis už kraujo paėmimą 1,33 Eur.
Jie sako, kad atsakymai tik per 2-3 d.d., bet kiek dariau, jei ryte priduodi, tai vakare jau būna atsakymai. Ten tikrai nereik registruotis, nuvažiuoji kada nori ir paima.
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2016 02 24, 12:00)
Man rodos, kad nereik registruotis.

Aš daraus hormonus Nacionalinėj visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoj Gėlių g. Ten pigiausia - vienas standartinis hormonas kainuoja 5,97 Eur. + vienkartinis mokestis už kraujo paėmimą 1,33 Eur.
Jie sako, kad atsakymai tik per 2-3 d.d., bet kiek dariau, jei ryte priduodi, tai vakare jau būna atsakymai. Ten tikrai nereik registruotis, nuvažiuoji kada nori ir paima.



Ačiū 4u.gif Bet dar galvoju gal Eugenijos ginekologijos klinikoje darytis, tada ir pakomentuos gal man, nes lankausi ten.. Kiek ten kainuoja gal kuri darėtės? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moxe @ 2016 02 24, 12:04)
Ačiū  4u.gif Bet dar galvoju gal Eugenijos ginekologijos klinikoje darytis, tada ir pakomentuos gal man, nes lankausi ten.. Kiek ten kainuoja gal kuri darėtės?  4u.gif

Negirdėjus tokios. Bet tai bet kas gali pakomentuot, kur lankotės, nebūtina būtent pas juos daryt, nusinešit įprasto vizito metu hormonų tyrimų rezultatus ir paaiškintų.
Atsakyti
QUOTE(tobula audra @ 2016 02 22, 08:35)
o šito negaliu suprasti. kodėl? kaip gali neduoti išrašo su rezultatais?

aš irgi negaliu suprasti.... verysad.gif
Atsakyti
Mergaitės, pakomentuoti prašau mano tyrimus, atlikti 2 c.d. (nes pas ginę tik kitą savaitę ax.gif ):
FSH 11,4
LH 4,47

Kiek suprantu FSH per didelis (ką tai reiškia?) 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Moxe @ 2016 03 08, 11:25)
Mergaitės, pakomentuoti prašau mano tyrimus, atlikti 2 c.d. (nes pas ginę tik kitą savaitę  ax.gif ):
FSH 11,4
LH 4,47

Kiek suprantu FSH per didelis (ką tai reiškia?)  4u.gif

Tikrai antrą ciklo dieną? Nes šie tyrimai daromi 3-5 c.d. Nežinau, ar vertinami kitu laiku padaryti ir ar tikslu išvis tą daryt.
Bet kokiu atveju, neparašėte normų.
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2016 03 08, 11:29)
Tikrai antrą ciklo dieną? Nes šie tyrimai daromi 3-5 c.d. Nežinau, ar vertinami kitu laiku padaryti ir ar tikslu išvis tą daryt.
Bet kokiu atveju, neparašėte normų.

Galima ir 2d. darytis wink.gif

Moxe, kiek jums metų? Koks estradiolis ir ar tyrėtės AMH?
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 03 08, 11:36)
Galima ir 2d. darytis wink.gif

Moxe, kiek jums metų? Koks estradiolis ir ar tyrėtės AMH?


Man 35 m. Nedariau kitų tyrimų, nes man liepė tik šitus pasidaryti ir vyrui spermogramą pakartoti (dar turiu 21 c.d. pasidariusi PRL ir PROG).. Ginė apie laparoskopiją kalbėjo (planuojam IUI) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moxe @ 2016 03 08, 11:44)
Man 35 m. Nedariau kitų tyrimų, nes man liepė tik šitus pasidaryti ir vyrui spermogramą pakartoti (dar turiu 21 c.d. pasidariusi PRL ir PROG).. Ginė apie laparoskopiją kalbėjo (planuojam IUI)  4u.gif

Aš turiu labai panašų santykį LH/FSH - jūsiškis nesiekia net 0.4. Tiesa, savanoriškai atlikau ir AMH (tiesioginis kiaušidžių rezervo tyrimas) - jis labai žemas. Mano prognozės liūdnos- tik IVF.
Nežinau, ką jums gydytoja pasakys nematydama E2, bet man panašu, kad jūsų kiaušidės stipriai pavargusios. Paklauskite gydytojos įdomumo dėlei, ką ji mano apie AMH. Ir parašykite čia, jei nesunku wink.gif
O koks prg buvo?
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 03 08, 11:51)
Aš turiu labai panašų santykį LH/FSH - jūsiškis nesiekia net 0.4.  Tiesa, savanoriškai atlikau ir AMH (tiesioginis kiaušidžių rezervo tyrimas) - jis labai žemas. Mano prognozės liūdnos- tik IVF.
Nežinau, ką jums gydytoja pasakys nematydama E2, bet man panašu, kad jūsų kiaušidės stipriai pavargusios. Paklauskite gydytojos įdomumo dėlei, ką ji mano apie AMH. Ir parašykite čia, jei nesunku wink.gif
O koks prg buvo?


verysad.gif AMH galiu pasidaryti jei reikia (ką ginė liepė, tą ir dariau ax.gif ) Kelintą ciklo dieną daromas šis tyrimas? O mano PROG 64,31. Panašu, kad laparoskopijos neprireiks, tai ir vyrui gal to spermogramos pilno tyrimo nebedaryti (nepilną kažkodėl buvo padarę, iš to tyrimo buvo viskas gerai, bet jau čia ne į temą aš 4u.gif ) Vadinasi, bėda manyje unsure.gif
P.S. Peržiūrėjau darytus tyrimus, tai dar tik TESTO (mano 0,799 nmol/l) radau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moxe: 08 kovo 2016 - 12:05
QUOTE(Moxe @ 2016 03 08, 11:58)
verysad.gif AMH galiu pasidaryti jei reikia (ką ginė liepė, tą ir dariau  ax.gif ) Kelintą ciklo dieną daromas šis tyrimas? O mano PROG 64,31. Panašu, kad laparoskopijos neprireiks, tai ir vyrui gal to spermogramos pilno tyrimo nebedaryti (nepilną kažkodėl buvo padarę, iš to tyrimo buvo viskas gerai, bet jau čia ne į temą aš  4u.gif ) Vadinasi, bėda manyje unsure.gif
P.S. Peržiūrėjau darytus tyrimus, tai dar tik TESTO (mano 0,799 nmol/l) radau  ax.gif

Puikus progesteronas, jums vyksta ovuliacija, tik su kiaušialąstėm gali būti problemų. Nieko neprognozuoju ir neteigiu, gal jūsų AMH būtų geras. Tikrai įdomi bus jūsų gyd. nuomonė. Lauksime ir čia žinių wink.gif
Atsakyti