Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Sveikos. gal galetu kuri pakomentuoti? Ar prie tokiu rezultatu galejo uzkibti?
7dpo:
PGN Progesteronas (nmol/l) 37,7
Mot. folikulinė fazė <0,95;
liuteininė fazė 3,82-50,56 ;
po menopauzės <0,64;
nėčiosios: I trim. 8,90-468,4;
II trim. 71,6-303,1; III trim. 88,7-771,2


PRL Prolaktinas (mU/l) 377,8
Mot. 108,7-557,1

Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 04 15, 12:10)
Pasidarykit dar FT3, FT4 ir ATPO. Patys pagrindiniai skydliaukes tyrimai. Gydytojai bus aiskesnis vaizdas. 4u.gif

Bet ir is TTH jau aisku, kad turetu skirti tiroksina. 4u.gif



O FT3, FT4 ir ATPO nesvarbu cd?
Ir gal zinote, kaip del TTH, labai cia prasti reikalai pas mane su juo? ar E2 per zemas del padidejusio TTH, ar cia visai kita problema? Atsiprasau, jei kvaili klausimai, bet visiskai nebuvau su tuo susidurusi, o dabar iki vizito pas endokrinologe labai jau neramu... Norisi gauti kuo daugiau informacijos smile.gif
Ar visa tai gali buti pagrindine nepastojimo priezastis, kuri geriant vaistus turetu isnykti? blink.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos 4u.gif buvau pas ginekologe pasitikrinti,kartu ji man apziurejo ir krutine,is desinio spenelio isiverze skystis,ji patare pasitiktinti krutis,taigi nuejau pas seimos gydytoja,nes isigandau,kad duotu siuntima pasitikrinti krutis,na zodziu ji ta siuntima dave bet kartu liepe pasidaryti prolaktino tyrima,todel apsvieskit mane kas tas prolaktinas?ar lb blogai jei jis bus padidejes?siek tiek skaiciau,kad jei padidejes reiks gerti vaistus...na zodziu,esu siek tiek isigandusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(blonde0328 @ 2016 04 18, 15:32)
Sveikos,merginos  4u.gif buvau pas ginekologe pasitikrinti,kartu ji man apziurejo ir krutine,is desinio spenelio isiverze skystis,ji patare pasitiktinti krutis,taigi nuejau pas seimos gydytoja,nes isigandau,kad duotu siuntima pasitikrinti krutis,na zodziu ji ta siuntima dave bet kartu liepe pasidaryti prolaktino tyrima,todel apsvieskit mane kas tas prolaktinas?ar lb blogai jei jis bus padidejes?siek tiek skaiciau,kad jei padidejes reiks gerti vaistus...na zodziu,esu siek tiek isigandusi unsure.gif

Prolaktinas yra hormonas, kurį išskiria smegenų dalis - hipofizė. Esant nėštumui, jo koncentracija didėja, nes logiška - moteris ruošiasi žindymui. Jei prolaktinas padidėjęs ne nėštumo metu (gali būti pakitimai smegenyse, pienas iš krūtų ir pan.), jis gali trikdyti moteriai pastoti, slopindamas ovuliaciją arba dėl kitų priežasčių. Internete apie prolaktiną išties labai daug informacijos.
Atsakyti
Sveiki, merginos,
Gal galite pakomentuoti, ar labai blogi atsakymai? Ar prie tokio prolaktino išrašytų bromokriptiną?

PRL Prolaktinas (mIU/l) 809.5
(59-619 Moterims,
206-4420 nesciosioms,
38-4303 postmenpauze)

PRG Progesteronas (nmol/l) 33.15

(10.62-81.28 - liuteinine faze)

smile.gif

Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 04 19, 10:08)
Prolaktinas yra hormonas, kurį išskiria smegenų dalis - hipofizė. Esant nėštumui, jo koncentracija didėja, nes logiška -  moteris ruošiasi žindymui. Jei prolaktinas padidėjęs ne nėštumo metu (gali būti pakitimai smegenyse, pienas iš krūtų ir pan.), jis gali trikdyti moteriai pastoti, slopindamas ovuliaciją arba dėl kitų priežasčių. Internete apie prolaktiną išties labai daug informacijos.

Na taip sita as skaiciau,reikalas tame,kad as turiu probelmu su pastojimu,su vaisingumu,geriu vaistus,kad butu mm,bet jei prie situ problemu prisides dar viena,tai isvis bus didele puokste bedu...jau ir taip ju uztenka,nes norint susilaukti vaikelio tureciau praeiti kryziaus kelia su ivf,bet jei dar viena prisides....na zodziu reikia laukti penkatadienio,tada priduosiu krauja,sulauksiu atsakymo ir bus matyt...lb tikiuosi,kad atsakymai nebus blogi...
Atsakyti
sveikos. gandrų kol kas tikrai nelaukiu, bet gal galėtumėt patarti? jaučiuosi tragiškai: dažni pilvo skausmai (visad antroj dienos pusėj), labai prasta psichologinė savijauta (be žymios priežasties) ir karščio mušimai. buvau ginekologės nusiųsta išsitirti hormonų, bet viskas baisiai ilgai trunka (teko palaukti nuolat prapuolinėjančių mėnesinių), o simptomų ignoruoti jau nebegaliu. sulaukus mėnesinių išsityriau dalį hormonų, bet be likusių (progesterono ir prolaktino, iki kurių dar 2 savaitės) lyg ir nėra prasmės grįžti pas ginekologę? T.y. ar galima daryti išvadas pažiūrėjus į estradiolio kiekį, nežinant prolaktino (ar kokie ryšiai tarp kitų hormonų bebūtų)? prisigūglinau, kad sumažėjęs estrogenų kiekis kraujyje gali sukelti simptomus, kuriuos jaučiu, tad kuo greičiau norėtųsi išsiaiškinti, ar hormonų disbalansas ir yra šitos košmariškos savijautos priežastis. taip pat, gal šitie skaičiai nėra tokie nenormalūs, turint omenyje, kad esu nedidelio ūgio ir smulki? ar kūno sudėjimas rodikliam nedaro didelės įtakos? ačiū.

E2 <5,0 pg/ml (norma: 12-166)
FSH 3,67 mIU/ml (norma: 4-13)
LH 2,34 mIU/ml (norma: 2-12)
TESTO 0,294 ng/ml (norma: 0,1-0,8)
Atsakyti
Sveikos gal kas zinosite.ka reiskia padidėjęs estradiolis liuteininej fazej ?koks gydymas ?
Atsakyti
Sveikos, damos..gal galite pakomentuoti mano hormonus.su vyru 5metus laukiam gandru.issityrem plaukikus.geri.dare laparoskopija-viskas ok. Niekas man konkreciai nepasako, kur gandras sad.gif matydavo O. Vykstant, gleivine ok. Vienintelis kabliukas kur pati randu prie ko prikibt tai tth.jis siuo metu 4.57-norma iki 4.2. Bet skydliauke vizualiai ok.anksciau geriau tyroxina 5dienas po 50, 2 ilsetis.po 3men buvo tth 2.5 endo pasake kad nebereikia gert.ateik po 3men.atejau po 2 men su 4.57 sad.gif geriu vel po 50 kasdiena.


antitg-33.42 norma<4.11.
atpo 3.6 norma <5.61.
5men tyre 2 cd.:
Liutropinas 6.06 norma iki 12.6.
E2 214.20 norma iki 571
Folitropinas 7.44 norma iki 12.5.
Progesteronas tirtas 19 c.d. is 25 buvo 37.35
Progesteronas tirtas 19 c.d is 26 buvo 37.2 norma iki 86
Aciu kas pakomentuosite.
Atsakyti
QUOTE(cherrytomato @ 2016 04 26, 18:01)
Sveikos, damos..

na anti TG jau parodo, kad skydliaukej vyksta tai, ko neturetu buti. imanomas variantas, kad autoimuniniai procesai. TTH normalu, kad vel pakilo, kai nustojot gerti tiroksina. Kas per gyd., kad liepe nutraukti. g.gif jusu vietoj tikrai gerciau vaistus. 4u.gif na, o kiti tai geri atsakymai.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 04 26, 18:21)
na anti TG jau parodo, kad skydliaukej vyksta tai, ko neturetu buti. imanomas variantas, kad autoimuniniai procesai. TTH normalu, kad vel pakilo, kai nustojot gerti tiroksina. Kas per gyd., kad liepe nutraukti. g.gif jusu vietoj tikrai gerciau vaistus. 4u.gif  na, o kiti tai geri atsakymai.


Ar yra sansu, kad geriant tiroxina ir tas antitg normalizuosis?ir ar tai gali buti nepastojimo priezastim?
Atsakyti
QUOTE(cherrytomato @ 2016 04 26, 18:25)
Ar yra sansu, kad geriant tiroxina ir tas antitg normalizuosis?ir ar tai gali buti nepastojimo priezastim?

skydliaukes problemos daznai buna nepastojimo priezastis. Pirmoj vietoj butina TTH sutvarkyti. Na, o autoimuniniai dalykai yra sunkiau suvaldomi, vienoms padeda kazkiek tiroksinas, kitoms nelabai. dar pagerkit seleno, prie skydliaukes ligu rekomenduojama. Ir siulyciau vit. D issitirt jei nedarytas. 4u.gif
Atsakyti