Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos apie skiepus

QUOTE(kackac @ 2016 01 17, 21:26)
Priminsiu - mirusių turime, suluošintų ir kitaip pakenktų - nesimato. Bakstelkit, gal kur pražiūrėjau. bigsmile.gif Kalbu apie LT.

tai vat as ir stebiuosi,- visam pasaulyje yra ir pakenktu, ir numirusiu nuo vakcinu, o LT- ne. Niekas mums nekenkia. Must be something in the water....
Dziugina, aisku. Bet kadangi mano vaikai abu gime ir augo ne LT,- nerizikavau ph34r.gif pas tuos padlas supuvusius kapitalistus niekuo negali pasitiket.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 17 sausio 2016 - 22:34
QUOTE(uups @ 2016 01 17, 22:33)
tai vat as ir stebiuosi,- visam pasaulyje yra ir pakenktu, ir numirusiu nuo vakcinu, o LT- ne. Niekas mums nekenkia. Must be something in the water....
Dziugina, aisku. Bet kadangi mano vaikai abu gime ir augo ne LT,- nerizikavau ph34r.gif pas tuos padlas supuvusius kapitalistus niekuo negali pasitiket.... lotuliukas.gif

Daryk išvadas. Tie pakenkimai tiek reti, kad mūsų Lietuvėlė su savais "milijonais" biesas žino kada sulauks kokio išskirtinio atvejo. Kai tuo tarpu, milijardinės šalys tokių vos porą atvejų sukrapšto.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 17, 22:38)
Daryk išvadas. Tie pakenkimai tiek reti, kad mūsų Lietuvėlė su savais "milijonais" biesas žino kada sulauks kokio išskirtinio atvejo. Kai tuo tarpu, milijardinės šalys tokių vos porą atvejų sukrapšto.

O iš kur tokios žinios,kai daugybė tėvų neregistruoja šalutinių reakcijų?Kaip minėjau kai mano vaikui buvo reakcija dar nebuvo galimybės pranešti internetu kažkur.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 17, 22:43)
O iš kur tokios žinios,kai daugybė tėvų neregistruoja šalutinių reakcijų?Kaip minėjau kai mano vaikui buvo reakcija dar nebuvo galimybės pranešti internetu kažkur.

O tai ko neregistruoja? Matyt, nėra ką. mirksiukas.gif Dabartinė sistema veikia treji metai, ryt pasidomėsiu, kaip veikė iki tol.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 17, 22:47)
O tai ko neregistruoja? Matyt, nėra ką. mirksiukas.gif Dabartinė sistema veikia treji metai, ryt pasidomėsiu, kaip veikė iki tol.

Treji metai,aš vaiko neskiepiju jau aštuonis metus,devinti eina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2016 01 17, 22:15)
beje, taip geriau pagalvojus, yra visai vertu paskaitymo ir smegenu pakrutinimo straipsniai, pvz:
http://www.ncbi.nlm....ubmed/21058170/
aisku, cia 'senos' vakcinos. Bet kazkada ir siandienines bus 'senos' mirksiukas.gif

dar ir sita, geriau pagalvojus vertetu paskaityt:
http://www.ncbi.nlm....ubmed/22099159/

Aha, "parental report" biggrin.gif

Jau antrą kartą čia kiši tą patį abstraktą. Su statistine analize ir jokių klinikinių tyrimų.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 01 17, 21:55)
Man va dar šitai interesna susirodė: http://edition.cnn.c...e-autism-study/ (nuoroda į publikacijos abstraktą: http://jama.jamanetw...icleid=2275444). Nesakyčiau, kad piktdžiugiški nenusišypsojau, škia.

nu? jama neatsidaro, jeika.
pirmasis nepaneigia mano idetuju, nematau ko piktdziugiskai sypsotis smile.gif

bet jus skiepykit tuos savo vaikus, ginkdie nesakau kad jusikiams kas pakenks 4u.gif
Maniskiams, manau, jau irgi nepakenktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2016 01 18, 00:08)
nu? jama neatsidaro, jeika.
pirmasis nepaneigia mano idetuju, nematau ko piktdziugiskai sypsotis smile.gif 

bet jus skiepykit tuos savo vaikus, ginkdie nesakau kad jusikiams kas pakenks  4u.gif
Maniskiams, manau, jau irgi nepakenktu  mirksiukas.gif

Čia nuorodos į tą patį: pirma - į pranešimą, antra - tiesiai į abstraktą. Man atidaro.
Šiaip ir daugiau buvo pranešimų žiniasklaidoje, kaip anti-vaxxeriai patys pafinansavo tyrimą, kuris parodė kad tarp MMR vakcinos ir autizmo nėra jokios priklausomybės. Čia "aiškinamasis raštas" dėl mano lengvos piktdžiugos. Ir naujiena jau tokia kelių mėnesių šviežumo.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 18, 11:50)

Šis straipsnis yra mokslo populiarinimo konkurso darbas..
Atsakyti
QUOTE(Mantė' @ 2016 01 18, 10:57)
Šis straipsnis yra mokslo populiarinimo konkurso darbas..

biggrin.gif Ar dėl to į jį turėtume žvelgti kažkaip specifiškai?
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 18, 11:59)
biggrin.gif Ar dėl to į jį turėtume žvelgti kažkaip specifiškai?

Žiūrint kas jo autorius, apie jį radau tik tiek, kad yra Vilniaus kolegijos dėstytojas, dirbantis informacinių technologijų katedroje. Ar jo kompetencija rašyti straipsnius apie skiepų naudą tinkama?
Atsakyti
QUOTE(Mantė' @ 2016 01 18, 11:10)
Žiūrint kas jo autorius, apie jį radau tik tiek, kad yra Vilniaus kolegijos dėstytojas, dirbantis informacinių technologijų katedroje. Ar jo kompetencija rašyti straipsnius apie skiepų naudą tinkama?

Jei jau vietinių supermamyčių kompetencija leidžia postringauti apie skiepų žalą, tai kodėl ne? 4u.gif
Atsakyti