Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos apie skiepus

QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 17, 14:13)
Neprašau manimi tikėti,man to nereikia 4u.gif Jumis taip pat netikiu,nei vienu žodžiu,skaitau ir matau norą viską neigti,nepagarbą kitai nuomonei,reikalavimą visų iš eilės Jums pateikti asmeninius dokumentus,nors kaip jau minėjau esate niekas,o forumas viešas,kur ne Jūs sprendžiate kam ką rašyti,o ko ne ir kam kokius dokumentus rodyti,tam yra moderatoriai.Nei viena sveiko proto mama,net jei ji medikė neįžeidinės kitų ir šitaip nedraskys turint tik savo nuomonę ir bandant,kad kiti jos klausytų,taip nebus,nieko neįtikinsite,kad ir kiek besistengsite,žmonės ne kvaili,patys daro sprendimus ar skiepija ar neskiepija kiekvieno asmeninis reikalas. 4u.gif

Asmeninių dokumentų niekam nereikia. Čia vyksta nuasmeninta diskusija. O kad žmonės yra ne kvaili ir mato situaciją sveiku protu - tik tai mane ir guodžia bei skatina likti čia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 17, 14:18)
Asmeninių dokumentų niekam nereikia. Čia vyksta nuasmeninta diskusija. O kad žmonės yra ne kvaili ir mato situaciją sveiku protu - tik tai mane ir guodžia bei skatina likti čia. 4u.gif

Niekas ir nesako,kad turite išeiti,bet daugiau pagarbos kito nuomonei neatsakinėjant į visus komentarus iš eilės,reikalaujant įrodymų,nes ne Jums asmeniškai žmonės rašo 4u.gif
Imkite pavyzdį iš kolegės Dange.
Tie kurie nusprendė neskiepyti,jau niekaip neperkalbėsite ir neįrodysite,kad vakcinos saugios ir vaikams ne nuo skiepų būna reakcijos.Gerbiu žmones,kurie mąsto ir turi savo tvirtą nuomonę,kurios jokie gąsdinimai nepakeis,tai stiprūs žmonės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 17, 14:23)
Niekas ir nesako,kad turite išeiti,bet daugiau pagarbos kito nuomonei neatsakinėjant į visus komentarus iš eilės,reikalaujant įrodymų,nes ne Jums asmeniškai žmonės rašo 4u.gif
Imkite pavyzdį iš kolegės Dange.
Tie kurie nusprendė neskiepyti,jau niekaip neperkalbėsite ir neįrodysite,kad vakcinos saugios ir vaikams ne nuo skiepų būna reakcijos.Gerbiu žmones,kurie mąsto ir turi savo tvirtą nuomonę,kurios jokie gąsdinimai nepakeis,tai stiprūs žmonės 4u.gif

Oho, kas čia prabilo apie pagarbą? bigsmile.gif Ir apie rekomendacijas, kiek ir kokiu dažniu man atsakinėti į komentarus. lotuliukas.gif

Kartoju n-tąjį kartą su viltimi, kad pagaliau mane išgirsi. biggrin.gif Esu čia ne dėl apsisprendusių (tikiuosi su visa atsakomybe) neskiepyti, o dėl tų, kurie dvejoja ir dabar priima sprendimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 17, 14:29)
Oho, kas čia prabilo apie pagarbą? bigsmile.gif  Ir apie rekomendacijas, kiek ir kokiu dažniu man atsakinėti į komentarus. lotuliukas.gif

Kartoju n-tąjį kartą su viltimi, kad pagaliau mane išgirsi. biggrin.gif Esu čia ne dėl apsisprendusių  (tikiuosi su visa atsakomybe) neskiepyti, o dėl tų, kurie dvejoja ir dabar priima sprendimus. 4u.gif

O kuri tema yra apsisprendusiams neskiepyti?Nes į kur benueitum visur kackac prašo įrodymų?Kvailina jau senai atsisakiusius skiepų tėvus.Tai gal gerbkite atsisakiusius skiepų ir nelyskite į jų temas,neauklėdama?Kokią klaidą jie daro,kišdama savo straipsniukus,kurie net neįdomus.
Nemanote,kad tam yra medikai,kurie bendrauja su tėvais dėl skiepų?Jūsų paklausys kažkas nutiks taigi neatsakysite už tuos vaikus,kurių tėvus čia gąsdinote ?
Norite,kad tėvai nežinotų apie reakcijas į skiepus?Kad jos yra ir gana dažnos tik nurašomos sutapimais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 17 sausio 2016 - 14:42
QUOTE(EXTRAA @ 2016 01 17, 14:36)
Idomu, kokios diagnozes dar reikia, pasireiske anotacijoje aprasytas poveikis nepageidaujamas ir toliau skiepyti nebegalima, patys gamintojai vakcinos taip raso. Tai ir nebeskiepijom Pentaximu. Kitos vakcinos MMR as pati atsisakiau ir nezadu skiepyti dukros daugiau JOKIAIS daugiavalenciais skiepais, lygiai taip pat ir jaunesnio sunaus neskiepyjau daugiavalenciais. Jei kada ir pamastysiu, tai nebent apie vienvalente polio vakcina ir nuo erkinio encefalito (nors dar abejoju).

Tai vis tik pati taip nusprendėte, o ne gydytoja nurodė skiepyti pagal koreguotą planą?
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 17, 15:50)
Tai vis tik pati taip nusprendėte, o ne gydytoja nurodė skiepyti pagal koreguotą planą?


Pentaximu gydytoja nusprende visai nebeskiepyti. Kitu vakcinu atsisakiau as, gi lyg lietuviskai rasau.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 17, 14:40)
Nemanote,kad tam yra medikai,kurie bendrauja su tėvais dėl skiepų?Jūsų paklausys kažkas nutiks taigi neatsakysite už tuos vaikus,kurių tėvus čia gąsdinote ?
Norite,kad tėvai nežinotų apie reakcijas į skiepus?Kad jos yra ir gana dažnos tik nurašomos sutapimais?

Va čia yra esminis momentas, kuris labai tinka antivaxeriams? Paklausys žmogus jūsų pasakų, neskiepys vaiko, susirgs, neduokdie, komplikuosis, numirs. Kas atsakys? Tu asmeniškai, nes žmogus sakys, kad va paklausiau, patikėjau tokia kažkokia Erikauzas iš SM istorija, turiu va jos žinučių kopijas ir dabar turiu ant rankų negyvą vaiką. Čia viskas ok? Atsakysi už tų tėvų apsisprendimą ir prarastą vaiką?
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 17, 14:56)
Va čia yra esminis momentas, kuris labai tinka antivaxeriams? Paklausys žmogus jūsų pasakų, neskiepys vaiko, susirgs, neduokdie, komplikuosis, numirs. Kas atsakys? Tu asmeniškai, nes žmogus sakys, kad va paklausiau, patikėjau tokia kažkokia Erikauzas iš SM istorija, turiu va jos žinučių kopijas ir dabar turiu ant rankų negyvą vaiką. Čia viskas ok? Atsakysi už tų tėvų apsisprendimą ir prarastą vaiką?

O jei...Labai gailiuosi,kad nepaskaičiau tokių istorijų iki pradėjau skiepyti vaiką,džiaugiuosi laiku nutraukus vakcinaciją.Pagarba,kurios netyli ir viešina savo istorijas.
Jei po Jūsų čia gąsdinimų vaikams nutiks paskiepijus rimtos reakcijos net neabejoju,kad iš tų tėvų šaipysitės ir kvailinsite,tą garantuoju 100proc. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 17, 15:13)
O jei...Labai gailiuosi,kad nepaskaičiau tokių istorijų iki pradėjau skiepyti vaiką,džiaugiuosi laiku nutraukus vakcinaciją.Pagarba,kurios netyli ir viešina savo istorijas.
Jei po Jūsų čia gąsdinimų vaikams nutiks paskiepijus rimtos reakcijos net neabejoju,kad iš tų tėvų šaipysitės ir kvailinsite,tą garantuoju 100proc. 4u.gif

Na taip, viešina savo istorijas, kurios yra apipintos krūva nežinomųjų ir remiasi tik pačių mamų spėjimais ir prielaidomis. Koks sveiko proto žmogus tuo patikės? Jis norės faktų, neginčijamų argumentų, o ne kavinukės lygio filosofijų, tuo labiau, kad kalba eina apie vaiko sveikatą ir gal net gyvybę. Tad bijau, kad be reikalo stengiatės su tom savo istorijom - jomis paraktiškai joks atsakingas žmogus nepatikės, o sau pakenkti galite.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 17, 15:20)
Na taip, viešina savo istorijas, kurios yra apipintos krūva nežinomųjų ir remiasi tik pačių mamų spėjimais ir prielaidomis. Koks sveiko proto žmogus tuo patikės? Jis norės faktų, neginčijamų argumentų, o ne kavinukės lygio filosofijų, tuo labiau, kad kalba eina apie vaiko sveikatą ir gal net gyvybę. Tad bijau, kad be reikalo stengiatės su tom savo istorijom - jomis paraktiškai joks atsakingas žmogus nepatikės, o sau pakenkti galite.

Tai ir nekreipkite dėmesio į tokias istorijas,kaip sakote niekas netiki,bet jei nutiks taip,žinos,kad ne vieniems taip nutiko yra ir daugiau.Radau ir aš identiškus nutikimus nuo Pentaxim kaip ir mano vaikui,kitiems tik liūdniau baigėsi.Skaitai supranti,kad tai ne pirma ir ne paskutiniam taip nutiko.Ir būtent po skiepo.
Jūs juk ne Dievas,kad žinotumėte kam tinka kam netinka vakcinos?Medikai ir nesiaiškina galima vaiką skiepyti ar negalima,vos gimsta ir bado visus iš eilės.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 17, 15:25)
Tai ir nekreipkite dėmesio į tokias istorijas,kaip sakote niekas netiki,bet jei nutiks taip,žinos,kad ne vieniems taip nutiko yra ir daugiau.Radau ir aš identiškus nutikimus nuo Pentaxim kaip ir mano vaikui,kitiems tik liūdniau baigėsi.Skaitai supranti,kad tai ne pirma ir ne paskutiniam taip nutiko.Ir būtent po skiepo.
Jūs juk ne Dievas,kad žinotumėte kam tinka kam netinka vakcinos?Medikai ir nesiaiškina galima vaiką skiepyti ar negalima,vos gimsta ir bado visus iš eilės.

Teigi, kad būtent po skiepo, nors įrodymų neturi. Nesibaimini ir jauti atsakomybę už tokius pareiškimus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 17 sausio 2016 - 15:41
QUOTE(kackac @ 2016 01 17, 15:29)
Teigi, kad būtent po skiepo, nors įrodymų neturi. Nesibaimini tokių pareiškimų?

Tikrai ne,neturiu ko baimintis.Yra ligos istorija,turiu išrašų kopijų,taip,kad...O turėčiau bijoti,ko?
Atsakyti