Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos apie skiepus

QUOTE(Neverk @ mama,2016 01 18, 23:22)
Dange, klausimas. Ar imtis trys atvejai yra pakankama pilnaverčiam tyrimui ir reikšmingoms išvadoms gauti?
Kaip apskritai vertinti tokią tyrimo išvadą: "We documented here the evidence of the potential of the HPV vaccine to trigger a life-disabling autoimmune condition." (nuoroda: http://www.ncbi.nlm....ubmed/23902317)
Aš ne medikė, ne biomedikė, ne tyrėja, ir man tokia išvada atrodo panašesnė į legendinę A.Šleževičiaus frazę "kas galėtų paneigti galimybę, kad...".

Tūsinasi uups. Tik panašaus kalibro nuorodomis čia vis paviduriuoja ir tiek. Taip reguliariai ir vis pro šalį. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 18, 22:28)
Tūsinasi uups. Tik panašaus kalibro nuorodomis čia vis paviduriuoja ir tiek. Taip reguliariai ir vis pro šalį. biggrin.gif

nu smile.gif va nuejot visos, perskaitet biggrin.gif susinervinot.
Ryt dar ka imesiu. Gi ne is kokiu natural healing saitu, nieko neatsitiks kad paskaitysit mirksiukas.gif



btw, gal man galetumete imesti nors viena double blind, placebo, randomized controlled studija apie privalomasias vakcinas? Mielai paskaityciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 18 sausio 2016 - 23:40
QUOTE(dange @ 2016 01 18, 22:51)
Sakyčiau, kad atsisakančių daugėja ne dėl didėjančio šalutinių reakcijų skaičiaus, o dėl to, kad gyvename laikmečiu, kai informacijos(pačios įvairiausios) sklaida didžiulė, o štai analizuoti, tikrinti ir vertinti noro daugelis turi mažai. mirksiukas.gif Realiam, ne foruminiam, gyvenime dažniausia teko sutikti neskiepyjančius ne tuos, kuriems realiai kažkas nutiko, bet tuos, kurie "kažkur perskaitė", "kažkurioj laidoj pamatė" ar apie "kažkokių draugų giminių vaikus girdėjo". Labai dažnai tas žinojimas užpildytas dideliu kiekiu "baubukiškų" istorijų ir labai mažai tiesiog gilesnių žinių apie pačias vakcinas, ką jos gali, ir ko ne  mirksiukas.gif


As asmeniskai gimus pirmam vaikui sventai tikejau skiepu nauda ir pasitikejau gydytojais - sako reikia skiepyti, tai ir sventai tikejau, kad reikia, skiepijau. Ir dauguma tokiu pasitikinciu aklai gydytojais ir skiepijanciu savo vaikus lygiai taip pat analizuoti, tikrinti ir vertinti noro daugelis turi mažai . As tikrai nei analizavau ka, nei tikrinau, nei vertinau... KOL mano vaikui asmeniskai nepasireiske salutinis skiepu poveikis, bet ir tada nieko as apie skiepus daugiau nesidomejau, tada as jau domejausi, kaip padeti vaikui, ir tikejau gydytoja, kai ji pasake, kad jusu vaiko daugiau neskiepysim. Labiau skiepais dometis pradejau, kai atejo laikas skiepyti antra vaika. Tada pradejau dometis del to, kad suzinociau ar cia mano pirmas vaikas vienintelis toks, kuriam pasireiske salutinis poveikis, galvojau, o gal kita vaika skiepyti, gal nieko blogo nenutiks, bet BAIME, kad bus kaip pirmajai priverte mane daugiau pasidometi. Beje antam vaikui alergija, kaip jau minejo kita mama, islindo irgi tik gerokai virs metuku

Atsakyti
QUOTE(uups @ 2016 01 18, 23:35)
btw, gal man galetumete imesti nors viena double blind, placebo, randomized controlled studija apie privalomasias vakcinas? Mielai paskaityciau.

A tai jau pati, kaip ten kažkada tamsta vaizdingai išsireiškei, "subinės" nebepajudini? mirksiukas.gif

Labas rytas.4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kiskius @ 2016 01 19, 06:50)
Labiau skiepais dometis pradejau, kai atejo laikas skiepyti antra vaika. Tada pradejau dometis del to, kad suzinociau ar cia mano pirmas vaikas vienintelis toks, kuriam pasireiske salutinis poveikis, galvojau, o gal kita vaika skiepyti, gal nieko blogo nenutiks, bet BAIME, kad bus kaip pirmajai priverte mane daugiau pasidometi. Beje antam vaikui alergija, kaip jau minejo kita mama, islindo irgi tik gerokai virs metuku

Vieni žmonės informacijos ieško geltonojoje spaudoje, draugių kavagėriuose ar visokių guru bloguose, kiti gi kiek rimtesniuose šaltiniuose. Tad domėjimas iš esmės dar nieko nereiškia. Galima taip nusidomėti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 19, 09:03)
Vieni žmonės informacijos ieško geltonojoje spaudoje, draugių kavagėriuose ar visokių guru bloguose, kiti gi kiek rimtesniuose šaltiniuose. Tad domėjimas iš esmės dar nieko nereiškia. Galima taip nusidomėti... biggrin.gif

skaityti mokytis pradejome irgi ne nuo enciklopediju 4u.gif svarbu pradeti dometis, o paskui jau saltinius ir informacija automatiskai atsirinksime - pagal tai kam kas aktualu: jei jums aktualu skleisti skiepu nauda, jus vadovausites vienais saltiniais, jei kitiems aktualu suprasti, kas vis tik gali atsitikti pasireiskus skiepu salutiniam poveikui - bus aktualus kiti saltiniai. Ir as net neteigiu (priesingai nei jus), kad vieni saltiniai visiska nesamone, o kiti jau stebuklas ir ju patikimumas 200 proc.

Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2016 01 19, 08:40)
skaityti mokytis pradejome irgi ne nuo enciklopediju  4u.gif svarbu pradeti dometis, o paskui jau saltinius ir informacija automatiskai atsirinksime - pagal tai kam kas aktualu: jei jums aktualu skleisti skiepu nauda, jus vadovausites vienais saltiniais, jei kitiems aktualu suprasti, kas vis tik gali atsitikti pasireiskus skiepu salutiniam poveikui - bus aktualus kiti saltiniai. Ir as net neteigiu (priesingai nei jus), kad vieni saltiniai visiska nesamone, o kiti jau stebuklas ir ju patikimumas 200 proc.

Kolei kas tas "automatinis" informacijos atsirinkimas stipriai užstrigęs ties vienu šonu. Gebėti tai pakeisti - ne silpnųjų darbas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 01 18, 18:03)
Nu tai gal iš lipduko skiepų pase? Žiūrėjot kada? Ten tikri serijos numeris ir pavadinimas yra.


Jau rašiau, kad nei ligoninėje nei poliklinikoje skiepų paso niekas neišdavė.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 19, 06:03)
A tai jau pati, kaip ten kažkada tamsta vaizdingai išsireiškei, "subinės" nebepajudini? mirksiukas.gif


nu judinau, judinau,- nera, nera nei vienos tokios , sakyciau, standartines bet kokiam medikamentui studijos irodancios vakcinos nekenksminguma/ sauguma/ teigiama poveiki arba zala/kenksminguma/neveiksminguma. Sakau, gal jus zinote g.gif


QUOTE(kackac @ 2016 01 19, 07:01)
uups rytinei kavai pagardinti. Pradžiai. 4u.gif
http://www.hepb.org/...ical_trials.htm


gal galit paaiskint man kam cia tai ikisot? g.gif as netrokstu dalyvauti jokiuose hepatito B bandymuose g.gif O . Taip, vakcinos bus bandomos taip pat. Palaukim tada penketa meteliu, perzvelgsim rezultatus g.gif


diskutuojant didzioji dauguma antivax'eriu bijo vakcinu, man regis, didziausia indeli inesa mediju paskelbiami faktai apie didziasias vakcinines 'kliurkas', kurios is esmes yra gamintoju klaidos,- kalbu apie mirtis/suzalojimus po gardasil vakcinos, kudikiu mirtis nepale, vakcinos baninimus japonijoj ir garsias bylas kai tevai prisiteisia pinigus uz vaiko suzalojimus vakcinomis.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2016 01 19, 10:28)
nu judinau, judinau,- nera, nera nei vienos tokios , sakyciau, standartines bet kokiam medikamentui studijos irodancios vakcinos nekenksminguma/ sauguma/ teigiama poveiki arba zala/kenksminguma/neveiksminguma. Sakau, gal jus zinote  g.gif

Tai bent minčių viražai? biggrin.gif Kaži, ar yra prasmė toliau su tamsta knebinėtisdoh.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 19, 09:39)
Tai bent minčių viražai? biggrin.gif Kaži, ar yra prasmė toliau su tamsta knebinėtisdoh.gif

nesiknebinekit, pailsekit biggrin.gif eikit FB paveiksliukus pavartyt biggrin.gif
o as einu tos kavos gert, kur pasiuntet, nespejau dar:/
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2016 01 19, 10:46)
o as einu tos kavos gert, kur pasiuntet, nespejau dar:/

Skanaus 4u.gif
http://annals.org/ar...rticleid=695864
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2016 01 19, 00:19)
nu va, kaip ramu bigsmile.gif  ponios medikes ir biomedicinos mokslu atstoves is SM nusprende, kad visi tyrimai shudo verti, imtys niekines ir tolimesnes studijos nereikalingos. Tikiuosi, i jusu rezenzijas bus atkreiptas deramas demesys.
Papildyta:
siaip galima kreiptis tiesiai i studijos autoriu,- gal net ir pilna straipsni gausite. Tai praktikuojama.

blink.gif Na čia dabar? Blogas rytas? mirksiukas.gif Nes pačiai tikrai nebūdingos tokio tipo reakcijos į paprastą kritišką klausimą apie imtis. mirksiukas.gif Tiesą sakant studijas tik permečiau akimis, bet paskyriau daugiau laiko pačiam ASIA panagrinėti. Kaip ir rašiau be jokios ironijos: koncepcija įdomi, kaip ir tolimesnės studijos ta tema. Tačiau netikiu, kad nepastebėjot ir silpnųjų pusių: po sindromo kriterijais suguldoma labai daug nespecifinių klinikinių požymių, leistina trukmė iki simptomų pasireiškimo išilginta iki dešimtmečių(kas šiek tiek skiriasi nuo iki šiol šiam imuninio atsako mechanizmui būdingo laiko), aptariami adjuvantai- nuo vakcinos komponentų iki silikono iš krūtų implantų, o taip pat ir infekcijų sukėlėjai(??).
Atsakyti