Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos apie skiepus

QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 18:45)
Aš žinau,kad vakcinose yra kenksmingų medžiagų man to visiškai pakanka.nesiruošiu vaiko nei skiepyti,nei kažką įrodinėti,yra rizika skiepyti yra rizika gyventi.
Man žmonių patirtis svarbesnė,nei kokių mokslininkų straipsniukai taikomi visiems,lyg visi būtų vienodi.

Puiku, nuostabu, žavinga, turėkit savo žinojimą, niekas jo nesirengia iš jūsų atimti. Bet aš replikavau dar ir dėl kitko. Ar matėte?
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 18, 18:11)
Kad nelabai tų šalutinių poveikių daugėja.biggrin.gif

Man tei nesuvokiama, kaip galima vaiko skiepų pasą švystelt šiukšliadėžėn. doh.gif


Jei neregistruoja nereiškia,kad nedaugėja. 4u.gif

O kam ta šiukšlė reikalinga?Ji daugiau nebus naudojama,ten viso labo keli skiepai.Laikyti namuose,kam?
Papildyta:
QUOTE(Neverk @ mama,2016 01 18, 18:13)
Puiku, nuostabu, žavinga, turėkit savo žinojimą, niekas jo nesirengia iš jūsų atimti. Bet aš replikavau dar ir dėl kitko. Ar matėte?

Tiesa pasakius,man neįdomi esate.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 19:14)
O kam ta šiukšlė reikalinga?Ji daugiau nebus naudojama,ten viso labo keli skiepai.Laikyti namuose,kam?

Daug vietos užima? Va, keliat bangas kone po desėtkos metų ir neturit nič nieko, tik savo prisiminimus ir emocijas. Pasidėjai tą "niekam nereikalingą šiukšlę" prie dokumentų ir tiek žinių. O imtumėt ir nuveiktumėt kokį visuomenei naudingą darbą.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 18:15)
O kam ta šiukšlė reikalinga?Ji daugiau nebus naudojama,ten viso labo keli skiepai.Laikyti namuose,kam?

Ot gražiausiai, skleidžiasi čia puokštės su "pašalinių reakcijų" istorijomis, o įrodymo, kad buvo skiepijama - nėra. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 19:15)
Tiesa pasakius,man neįdomi esate.

Ginkdie, neprašau ir netgi nenoriu, kad jūs manimi pradėtumėte domėtis unsure.gif Jūs manęs, beje, irgi nedominate. Bet vis pabandote paintriguoti savo istorija ir nieko - pavirpinate orą ir tiek žinių. Dar kažkokios statistikos periodiškai pareikalaujate, nepamiršdama pareikšti, kad jau skaičiais tai jūs nepasitikite (o kuo pasitikite, beje?).
O visai įdomu, kas ten atsitiko, kokiomis aplinkybėmis, kaip tęsėsi, koks rezultatas etc. Tema tokia. Nereikia asmens duomenų.
Aš, kaip rašiau, savo vaikus skiepiju pagal skiepų kalendorių, jokių neįprastų reakcijų nepasitaikė, tai mano tiesa (tikėjimas? smile.gif) yra skiepų naudai. Dovanokit, kad nieko pikantiško parašyti negaliu. Galiu, žinoma, patrolint, bet nenoriu.
Papildyta:
QUOTE(kackac @ 2016 01 18, 19:22)
Ot gražiausiai, skleidžiasi čia puokštės su "pašalinių reakcijų" istorijomis, o įrodymo, kad buvo skiepijama - nėra. bigsmile.gif

Tai nei įrodymo, kad skiepijama, nei ko nors apčiuopiamesnio apie tas realias pašalines reakcijas. Bijau, kad tai ir liks tikėjimo paslaptimi.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 01 18, 18:18)
Daug vietos užima? Va, keliat bangas kone po desėtkos metų ir neturit nič nieko, tik savo prisiminimus ir emocijas. Pasidėjai tą "niekam nereikalingą šiukšlę" prie dokumentų ir tiek žinių. O imtumėt ir nuveiktumėt kokį visuomenei naudingą darbą.


Kam nereikalingus daiktus kaupti namuose?Tokie dalykai nepamirštami ir po 50m.
Prašyčiau tik neaiškinti,kur kokius darbus ir kieno labui man nuveikti,pati mažiau sėdėkite plepalų temose,kaip Bronė pletkins,eikite šviesti visuomenės apie skiepų naudą.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 19:30)
eikite šviesti visuomenės apie skiepų naudą.

Būtinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 19:02)
Tegul turi ir ką?Daugėja atsisakančių vien dėl šalutinių poveikių,kuriuos patyria ant savo vaikų ir jų daugėja smile.gif
Mano darbdavių dukra atsisakė skiepų,kai vaiką reikėjo operuoti po TBC skiepo.Pasakė daugiau jokių vakcinų,o iš pradžių man aiškino,kad vis tik skiepyti reikėtų kaip galima neskiepyti,nutiko kaip nutiko ir skiepams sakė NE smile.gif

Sakyčiau, kad atsisakančių daugėja ne dėl didėjančio šalutinių reakcijų skaičiaus, o dėl to, kad gyvename laikmečiu, kai informacijos(pačios įvairiausios) sklaida didžiulė, o štai analizuoti, tikrinti ir vertinti noro daugelis turi mažai. mirksiukas.gif Realiam, ne foruminiam, gyvenime dažniausia teko sutikti neskiepyjančius ne tuos, kuriems realiai kažkas nutiko, bet tuos, kurie "kažkur perskaitė", "kažkurioj laidoj pamatė" ar apie "kažkokių draugų giminių vaikus girdėjo". Labai dažnai tas žinojimas užpildytas dideliu kiekiu "baubukiškų" istorijų ir labai mažai tiesiog gilesnių žinių apie pačias vakcinas, ką jos gali, ir ko ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2016 01 18, 20:51)
Sakyčiau, kad atsisakančių daugėja ne dėl didėjančio šalutinių reakcijų skaičiaus, o dėl to, kad gyvename laikmečiu, kai informacijos(pačios įvairiausios) sklaida didžiulė, o štai analizuoti, tikrinti ir vertinti noro daugelis turi mažai. mirksiukas.gif Realiam, ne foruminiam, gyvenime dažniausia teko sutikti neskiepyjančius ne tuos, kuriems realiai kažkas nutiko, bet tuos, kurie "kažkur perskaitė", "kažkurioj laidoj pamatė" ar apie "kažkokių draugų giminių vaikus girdėjo". Labai dažnai tas žinojimas užpildytas dideliu kiekiu "baubukiškų" istorijų ir labai mažai tiesiog gilesnių žinių apie pačias vakcinas, ką jos gali, ir ko ne  mirksiukas.gif

O aš labai gailiuosi,kad neperskaičiau viso to anksčiau,nebūčiau nei už ką gyvenime skiepijusi,pažįstamų rate daugiau skiepijančių nei neskiepijančių,tie kurie atsisakė visi dėl šalutinių poveikių,net dėl bėrimų ir kelias dienas besilaikančios temperatūros.Kiekvienas renkamės kuo pasitikėti,aš skiepais netikiu,o sudėtys paskaičius apie kiekvieną medžiagą atskirai,supranti kodėl taip nutinka paskiepijus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 21:03)
O aš labai gailiuosi,kad neperskaičiau viso to anksčiau,nebūčiau nei už ką gyvenime skiepijusi,pažįstamų rate daugiau skiepijančių nei neskiepijančių,tie kurie atsisakė visi dėl šalutinių poveikių,net dėl bėrimų ir kelias dienas besilaikančios temperatūros.Kiekvienas  renkamės kuo pasitikėti,aš skiepais netikiu,o sudėtys paskaičius apie kiekvieną medžiagą atskirai,supranti kodėl taip nutinka paskiepijus smile.gif

Esi tipiškas antivaxeriškai išplautų smegenų egzempliorius. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 18 sausio 2016 - 22:00
QUOTE(kackac @ 2016 01 18, 21:55)
Esi tipiškas antivaxeriškai išplautų smegenų egzempliorius. biggrin.gif

O tamstelė užliuliuota farmacininkų,tas skiepų kišimas jau skamba kaip Tėve mūsų,skiepų davatkėlė,jaučiu ir neužmiegate iki nesukalbate poterių skiepams,amen biggrin.gif
Atsakyti
nu va, kaip ramu bigsmile.gif ponios medikes ir biomedicinos mokslu atstoves is SM nusprende, kad visi tyrimai shudo verti, imtys niekines ir tolimesnes studijos nereikalingos. Tikiuosi, i jusu rezenzijas bus atkreiptas deramas demesys.
Papildyta:
QUOTE(Neverk @ mama,2016 01 18, 21:42)
O imtis, jūsų manymu, pakankama? Kaip, pvz., vertinti tiriamųjų požymį "The mean age of patients was 28.6 ± 11 years"? Kada skiepyti? Kokia konkrečiai vakcina?
Iš anksto dėkoju už išsamius atsakymus 4u.gif


siaip galima kreiptis tiesiai i studijos autoriu,- gal net ir pilna straipsni gausite. Tai praktikuojama.
Atsakyti