Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos apie skiepus

QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 16:45)
Kodėl reikia gydytojos leidimo prašyti,juk knygelės man neduos,tai manau turėtų padaryti registratūroje,ir joms susimokėčiau,bet atsisako daryti kopijas.
Kažkokia nesąmonė,kad negali gauti info apie save,reikia registruotis pas gydytoja,prašyti,be to nauja gydytoja,nelabai ir tos situacijos žino.
Reikės dar kartą pamėginti.
Čia kaip buvo rašyta,kad gali ir gydytojas užregistruoti,pacientui nežinant,jei registravo yra ligos istorijoje įrašas?

Kiekviena įstaiga turi pasitvirtinusi savo dokumentų išdavimo pacientams tvarką, tad jei numatytas išdavimas su gydytojo vizavimu - reiškia jie gali to reikalauti.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2016 01 18, 16:49)
Gali. Jei gydytojas stebėjo/įtarė pašalinę vaistinio preparato reakciją, turėjo tai pažymėti ambulatorinėje kortelėje. Nepriklausomai nuo to, siuntė pranešimą, ar ne.

Ačiū,bandysiu išsiaiškinti ir gauti kopijas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 18, 17:50)
Kiekviena įstaiga turi pasitvirtinusi savo dokumentų išdavimo pacientams tvarką, tad jei numatytas išdavimas su gydytojo vizavimu - reiškia jie gali to reikalauti.

Tikrai taip. Paprastai kiekvienos įstaigos internetiniame puslapyje galite susipažinti su informacijos teikimo tvarka, reikalavimais ir terminais.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 13:31)
To registro ataskaita bendra,man reikia pamatyti konkrečiai kas kam kada ir nuo ko nutiko,skaičiukais aš nepasitikiu. 4u.gif

Aš labai laukiu statistikos apie neskiepytų vaikų sveikatą,ne sergamumą kokliušo,vėjaraupių,tymų,bet bendrai apie jų sveikatą,alergijos,astmos,epilepsijos,diabetai ir daug k.t.ligų.

Na tai, po velnių, apsispręskit jūs. Kaip jūs įsivaizduojat - gausit nenuasmenintą informaciją su individą identifikuojančiais duomenimis? blink.gif
Erikauzai, su visa pagarba ir rizikuodama, kad moderatorė vėl ne moderuos, o cenzūruos - bėda yra ne jūsų nuostatos, o nenuoseklumas ir rezistavimas bet kokiai informacijai ar netgi mokslo žinioms, kurios yra priešingos jūsų asmeninėms nuostatoms.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 01 18, 17:37)
Na tai, po velnių, apsispręskit jūs. Kaip jūs įsivaizduojat - gausit nenuasmenintą informaciją su individą identifikuojančiais duomenimis? blink.gif
Erikauzai, su visa pagarba ir rizikuodama, kad moderatorė vėl ne moderuos, o cenzūruos - bėda yra ne jūsų nuostatos, o nenuoseklumas ir rezistavimas bet kokiai informacijai ar netgi mokslo žinioms, kurios yra priešingos jūsų asmeninėms nuostatoms.

Aš žinau,kad vakcinose yra kenksmingų medžiagų man to visiškai pakanka.nesiruošiu vaiko nei skiepyti,nei kažką įrodinėti,yra rizika skiepyti yra rizika gyventi.
Man žmonių patirtis svarbesnė,nei kokių mokslininkų straipsniukai taikomi visiems,lyg visi būtų vienodi.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 17:45)
Aš žinau,kad vakcinose yra kenksmingų medžiagų man to visiškai pakanka.nesiruošiu vaiko nei skiepyti,nei kažką įrodinėti,yra rizika skiepyti yra rizika gyventi.
Man žmonių patirtis svarbesnė,nei kokių mokslininkų straipsniukai taikomi visiems,lyg visi būtų vienodi.

O teko girdėti, kad žmonės turi ir visai priešingą nei tavo skiepijimosi patirtį? Ir tokių gerokai daugiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 18 sausio 2016 - 17:53
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 16:52)
Matyt ir darbo negauna,stovi darbo biržoje,o kol gauna pašalpą čia linksminasi,nei kabineto,nei chalato su didelėmis kišenėmis neturi kur ten susitiks su jumis gyvai biggrin.gif

O jums neatrodo, kad pernelyg daug būtent jūs sau leidžiate? Savo neraštingumu, "įžvalgumu" ir agitbrigadiniu humoru.
Nesuprantu, kodėl kas nors privalo norėti susitikti su kažkuo iš kažkokio forumo ar kitokio diskusijų klubelio virtualioje erdvėje?
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 18, 17:52)
O teko girdėti, kad žmonės turi ir visai priešingą nei tavo skiepijimosi patirtį? Ir tokių gerokai daugiau. mirksiukas.gif

Tegul turi ir ką?Daugėja atsisakančių vien dėl šalutinių poveikių,kuriuos patyria ant savo vaikų ir jų daugėja smile.gif
Mano darbdavių dukra atsisakė skiepų,kai vaiką reikėjo operuoti po TBC skiepo.Pasakė daugiau jokių vakcinų,o iš pradžių man aiškino,kad vis tik skiepyti reikėtų kaip galima neskiepyti,nutiko kaip nutiko ir skiepams sakė NE smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2016 01 18, 17:08)
na iš kur eiliniam žmogeliui žinoti serijos numerį ir kt vakcinos duomenis.

Nu tai gal iš lipduko skiepų pase? Žiūrėjot kada? Ten tikri serijos numeris ir pavadinimas yra.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 01 18, 17:56)
O jums neatrodo, kad pernelyg daug būtent jūs sau leidžiate? Savo neraštingumu, "įžvalgumu" ir agitbrigadiniu humoru.
Nesuprantu, kodėl kas nors privalo norėti susitikti su kažkuo iš kažkokio forumo ar kitokio diskusijų klubelio virtualioje erdvėje?

Tai tegul ir asmeninių dokumentų neprašo rodyti kažkokia neaiški persona,o jei nori pamatyti tegul tą daro realiame gyvenime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2016 01 18, 17:14)
Su savo biomedicinos laipsniais nesugalvociau gydytoja pasivadint g.gif  mazdaug aiski jusu persona biggrin.gif  daugiau jau ir nebeidomi irnesakyk.gif

O Kackac kur nors pasivadino gydytoja? Rimtai ar kažkas suinterpretavo, ir nuvilnijo gandas per klaviatūras?..
Papildyta:
QUOTE(dange @ 2016 01 18, 17:19)
Moterys mielos, su visa pagarba: apie vakcinų koservantus/adjuvantus, poveikį organų sistemoms ir ilgalaikes beigi trumpalaikes pasekmes kalbamės kaip profesionalai ir manome, kad turime visišką teisę priimti adekvatų ir pagrįstą sprendimą nevakcinuoti vaikų, bet ties serijiniu numeriu tampam "eiliniais žmogeliais"? cool.gif

Būtent drinks_cheers.gif

Jau rašiau Erikauzui, kad man baisiau atrodo ne pozicija, o nenuoseklumas, situacijos pritempimas pagal poreikį ir rezistavimas iš principo.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 18:02)
Tegul turi ir ką?Daugėja atsisakančių vien dėl šalutinių poveikių,kuriuos patyria ant savo vaikų ir jų daugėja smile.gif
Mano darbdavių dukra atsisakė skiepų,kai vaiką reikėjo operuoti po TBC skiepo.Pasakė daugiau jokių vakcinų,o iš pradžių man aiškino,kad vis tik skiepyti reikėtų kaip galima neskiepyti,nutiko kaip nutiko ir skiepams sakė NE smile.gif

Kad nelabai tų šalutinių poveikių daugėja.biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Neverk @ mama,2016 01 18, 18:08)
O Kackac kur nors pasivadino gydytoja? Rimtai ar kažkas suinterpretavo, ir nuvilnijo gandas per klaviatūras?..
Jau rašiau Erikauzui, kad man baisiau atrodo ne pozicija, o nenuoseklumas, situacijos pritempimas pagal poreikį ir rezistavimas iš principo.

Nu va laukiu, kur ten aš gydytoja užsivadinau. biggrin.gif

Man tei nesuvokiama, kaip galima vaiko skiepų pasą švystelt šiukšliadėžėn. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 18 sausio 2016 - 18:11