Įkraunama...
Įkraunama...

Diskusijos apie skiepus

QUOTE(kiskius @ 2016 01 18, 16:11)
Forma galbut ir nera labia sudetinga, bet reikalauja specifiniu ir gana tiksliu duomenu, o Kackac mums ja siule uzpildyti po 8 metu

Vietoj to, kad čia skėryčiojies, seniai galėjai susisiekti su VVKT ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2016 01 18, 16:14)
bent man tai nusispjaut biggrin.gif
Su savo biomedicinos laipsniais nesugalvociau gydytoja pasivadint g.gif  mazdaug aiski jusu persona biggrin.gif  daugiau jau ir nebeidomi irnesakyk.gif

lotuliukas.gif Dar viena. lotuliukas.gif Žinok, jei kiskius necituoja - meluoja pilnu tempu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 17:07)
Visai norėčiau užpildyti,bet man reikia visos info atsišvietimui,kodėl poliklinikoje neduoda atsišviesti ?Reikia vaisto serijos,sudėties,na visko ko prašo užpildymui.
Kur ir kaip reikia prašyti pasidaryti visas iki vienos kopijos?

Vaisto serijos numeris- ant pakuotės. Jei kalbam konkrečiai apie vakciną: vakcinavimo žurnale, skiepų pase ir arba asmens ambulatorinėje kortelėje.

QUOTE(bevardė @ 2016 01 18, 17:08)
Manau niekas prie jokių santykių čia netempia diskusijos.

O forma man sudėtinga toje vietoje, kurioje prašomas surašyti duomenis susijusius su vaistu, na iš kur eiliniam žmogeliui žinoti serijos numerį ir kt vakcinos duomenis.

Moterys mielos, su visa pagarba: apie vakcinų koservantus/adjuvantus, poveikį organų sistemoms ir ilgalaikes beigi trumpalaikes pasekmes kalbamės kaip profesionalai ir manome, kad turime visišką teisę priimti adekvatų ir pagrįstą sprendimą nevakcinuoti vaikų, bet ties serijiniu numeriu tampam "eiliniais žmogeliais"? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 18, 18:17)
Vietoj to, kad čia skėryčiojies, seniai galėjai susisiekti su VVKT ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus.  biggrin.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif Dar viena. lotuliukas.gif Žinok, jei kiskius necituoja - meluoja pilnu tempu biggrin.gif

Nemeluoju, kai turesiu laik otikrai pacituosiu 4u.gif beje zinot kas yra nekaltumo prezumpcijos principas??? taigi pati ir irodykite, kad as meluoju - neirodysite, reiskia nemeluoju biggrin.gif tik pacituokite viska, kaip buvo kalbeta, o ne ta dali, kuri tik jums naudinga ir iskreipia informacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2016 01 18, 16:21)
Nemeluoju, kai turesiu laik otikrai pacituosiu  4u.gif beje zinot kas yra nekaltumo prezumpcijos principas??? taigi pati ir irodykite, kad as meluoju - neirodysite, reiskia nemeluoju biggrin.gif tik pacituokite viska, kaip buvo kalbeta, o ne ta dali, kuri tik jums naudinga ir iskreipia informacija biggrin.gif

Pacituok mane - laukiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2016 01 18, 16:19)
Vaisto serijos numeris- ant pakuotės. Jei kalbam konkrečiai apie vakciną: vakcinavimo žurnale, skiepų pase ir arba asmens ambulatorinėje kortelėje.


Skiepų paso neturiu,išmečiau,o poliklinikoje neleidžia pasidaryti kopijų.Tad kur reikia kreiptis pas poliklinikos direktorių?
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2016 01 18, 16:19)
Vaisto serijos numeris- ant pakuotės. Jei kalbam konkrečiai apie vakciną: vakcinavimo žurnale, skiepų pase ir arba asmens ambulatorinėje kortelėje.


Pakuotės niekada neturėjau, skiepų paso 2002 m gimusiam vaikui neišdavė nei ligoninėje nei poliklinikoje (kodėl nežinau), ambulatorinė kortelė pasikeitė pakeitus gyvenamąją vietą ir polikliniką. Taip, senoji poliklinika turėjo persiusti kortelę naujajai poliklinikai, bet dėl neaiškių priežasčių kortelė dingo pakeliui. Taigi, mano vaiko naujojoje dabartinėje kortelėje vakcinavimo istorija surašyta tik remiantis mano žodžiais.
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 17:29)
Skiepų paso neturiu,išmečiau,o poliklinikoje neleidžia pasidaryti kopijų.Tad kur reikia kreiptis pas poliklinikos direktorių?

Kodėl? Kreipiatės į gydytoją, jei nepadės- į adminstraciją, sumokate nustatytą mokestį už kopijavimą ir turite.
Papildyta:
QUOTE(bevardė @ 2016 01 18, 17:32)
Pakuotės niekada neturėjau, skiepų paso 2002 m gimusiam vaikui neišdavė nei ligoninėje nei poliklinikoje (kodėl nežinau), ambulatorinė kortelė pasikeitė pakeitus gyvenamąją vietą ir polikliniką. Taip, senoji poliklinika turėjo persiusti kortelę naujajai poliklinikai, bet dėl neaiškių priežasčių kortelė dingo pakeliui. Taigi, mano vaiko naujojoje dabartinėje kortelėje vakcinavimo istorija surašyta tik remiantis mano žodžiais.

Skiepų kabineto vakcinavimo žurnalas mirksiukas.gif Gali užtrukti kažkiek dienų, kol iškels iš archyvo, taip pat gali neleisti atsišviesti viso puslapio dėl kitų pacientų duomenų apsaugos, tačiau po kreipimosi turėtų pateikti reikiamą išrašą.
Atsakyti
O vakcinavimo žurnale yra surašyti vaiko duomenys? Klausiu, nes tikrai to nežinojau, maniau, kad tik į vaiko ambulatorinę kortelę ir į skiepų knygelę surašomi duomenys apie konkretaus vaiko vakcinavimą ir pačią vakciną.
Dabar dar ir kažkokie lipdukai klijuojami. Tikrai kai skiepijo pirmą vaiką jokių lipdukų niekas niekur neklijavo. Be to dar ir mokama vakcina skiepytas buvo, beje, ta kuri dabar nebetiekiama Lietuvai. Kodėl neaišku.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2016 01 18, 16:41)
O vakcinavimo žurnale yra surašyti vaiko duomenys? Klausiu, nes tikrai to nežinojau, maniau, kad tik į vaiko ambulatorinę kortelę ir į skiepų knygelę surašomi duomenys apie konkretaus vaiko vakcinavimą ir pačią vakciną.
Dabar dar ir kažkokie lipdukai klijuojami. Tikrai kai skiepijo pirmą vaiką jokių lipdukų niekas niekur neklijavo. Be to dar ir mokama vakcina skiepytas buvo, beje, ta kuri dabar nebetiekiama Lietuvai. Kodėl neaišku.

Žurnale yra ir vaiko duomenys (pavardė, vardas, gim. m.).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 18 sausio 2016 - 16:43
QUOTE(dange @ 2016 01 18, 16:35)
Kodėl? Kreipiatės į gydytoją, jei nepadės- į adminstraciją, sumokate nustatytą mokestį už kopijavimą ir turite.

Kodėl reikia gydytojos leidimo prašyti,juk knygelės man neduos,tai manau turėtų padaryti registratūroje,ir joms susimokėčiau,bet atsisako daryti kopijas.
Kažkokia nesąmonė,kad negali gauti info apie save,reikia registruotis pas gydytoja,prašyti,be to nauja gydytoja,nelabai ir tos situacijos žino.
Reikės dar kartą pamėginti.
Čia kaip buvo rašyta,kad gali ir gydytojas užregistruoti,pacientui nežinant,jei registravo yra ligos istorijoje įrašas?
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2016 01 18, 17:41)
O vakcinavimo žurnale yra surašyti vaiko duomenys? Klausiu, nes tikrai to nežinojau, maniau, kad tik į vaiko ambulatorinę kortelę ir į skiepų knygelę surašomi duomenys apie konkretaus vaiko vakcinavimą ir pačią vakciną.
Dabar dar ir kažkokie lipdukai klijuojami. Tikrai kai skiepijo pirmą vaiką jokių lipdukų niekas niekur neklijavo. Be to dar ir mokama vakcina skiepytas buvo, beje, ta kuri dabar nebetiekiama Lietuvai. Kodėl neaišku.

Surašyti. Lipdukai- nuo švirkšto su serijos numeriu, sutaupo laiko ir nereikia perrašinėt ranka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Erikauzas @ 2016 01 18, 17:45)

Čia kaip buvo rašyta,kad gali ir gydytojas užregistruoti,pacientui nežinant,jei registravo yra ligos istorijoje įrašas?

Gali. Jei gydytojas stebėjo/įtarė pašalinę vaistinio preparato reakciją, turėjo tai pažymėti ambulatorinėje kortelėje. Nepriklausomai nuo to, siuntė pranešimą, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2016 01 18, 16:41)
O vakcinavimo žurnale yra surašyti vaiko duomenys? Klausiu, nes tikrai to nežinojau, maniau, kad tik į vaiko ambulatorinę kortelę ir į skiepų knygelę surašomi duomenys apie konkretaus vaiko vakcinavimą ir pačią vakciną.
Dabar dar ir kažkokie lipdukai klijuojami. Tikrai kai skiepijo pirmą vaiką jokių lipdukų niekas niekur neklijavo. Be to dar ir mokama vakcina skiepytas buvo, beje, ta kuri dabar nebetiekiama Lietuvai. Kodėl neaišku.

Man kai reikėjo pasirašyti,kad atsisakau skiepų iki 18m.ant kartoninės kortelės pasirašiau,Įdėjo į stalčių,dar į kompiuterį kažką suvedinėjo.Neteko matyti jokių lipdukų.Nors iki 4mėn.gavo skiepus,skiepų knygelėje buvo štampas ir vakcinos pavadinimas,jokių lipdukų.
Atsakyti