Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

user posted image

Išmedituotas variantas smile.gif kelia nerimo, ar nebus per ilga lakstyt nuo krašto iki krašto (4,28 m.). Dabar turiu dviejų eilių virtuvę kompaktišką, nu bais patogu.

QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 02 10, 17:12)
Dar pagalvociau apie kampine virtuve, jei galima butu kriaukle ant mazosios sienos talpinti. Man patinka kai kriaule uzstoja saldytuvas smile.gif tada netvarkos buna maziau. O link lango, galima butu deti indauja su stiklais. Kad graziai ir baro reikmenis ir sventinius indus, kavos puodelius  ir kt. galima butu graziai sudeti.


Niekaip nepavyksta kampinės gudriai susidėliot unsure.gif lieka mažai vientiso stalviršio, kampinė spinta, kurios taip baidausi ir nu man taip nesižiūri viruvė užsibaigianti ties pusę sienos. Bet šios minties dar visai nenurašau, ieškau įkvėpimo interneto platybėse.

QUOTE(LORIJURA @ 2016 02 12, 07:15)
Mes taip sprendėm šitą dilemą- nusipirkom orkaitę su mikrobange 2in1  4u.gif


Oba, toks variantas ir man labai praverstų, reiks pasidomėt!
Atsakyti
gal kam pasirodys naudinga - turbūt visi įmanomi matmenys virtuvėje, kas patogu ir pan.:

http://starcraftcust...tm#.Vr3XG-b9amI
Atsakyti
QUOTE(agnutia @ 2016 02 11, 15:28)
Ir as jungiuosi i geriausio virtuves projekto paieskas, dabar ikeliu man kolkas atrodo priimtiniausia varianta, kas turite kokiu pastabu, lauksiu visu nuomoniu.
Kadangi paveikslelis smulkus, vardinu is eiles nuo saldytuvo, taigi: neimontuojamas saldytuvas, 45cm plocio spintele(ateity galbut indaplove), kampine spintele, krastines po 80 cm i kiekviena stalvirsio puse, kriaukle su stalciumi siukslem ir mazu vidiniu stalciuku, apie 60cm, stalciu blokas 60, spintute 40 cm(reika priejimo prie kolektoriaus), kampine vel po 80 cm i si ir i kita stalvirsi, virykle imontuojama, siauras, 20-30cm stalciukas, pusiasalis, kampine dalis atsidaro i valgomojo stalo, vidine( stalciai) i virtuves puse, plotis 60, ilgis 140cm, be stalvirsio praplatinimu( nezinau ar reikia)
Virsuj lyg ir aisku , noreciau tik iki lubu, bet programa tokiu neduoda:)
My Webpageuser posted image

Griztu su prasymu pakomentuoti virtuve:)
Ir pridedu foto user posted image

Gal dar turit ideju del spalvos, turim smelines plyteles ir baltas medines smulkiu lentuciu lubas, noriu meinio stalvirsio, o fasau spalva svarstau geriau balta ar ciut gelsva, sampanine, ir kokias plyteles tarpe klijuoti, baltas?smile.gif

Aciu uz nuomones:)
Atsakyti
QUOTE(agnutia @ 2016 02 13, 01:13)
Griztu su prasymu pakomentuoti virtuve:)

Gal dar turit ideju del spalvos, turim smelines plyteles ir baltas medines smulkiu lentuciu lubas, noriu meinio stalvirsio, o fasau spalva svarstau geriau balta ar ciut gelsva, sampanine, ir kokias plyteles tarpe klijuoti, baltas?smile.gif

Aciu uz nuomones:)


Dėl spalvų siūlyčiau nuvažiuoti į termopalą, ar kitą vietą, kur prekiauja plokštėmis ir padėlioti. Termopale yra vežimėliai, kur gali sudėti stalviršius, fasadus ir žiūrėti, kaip atrodo. Nes rinktis iš baldininkų miniatiūrinių gabaliukų itin sudėtinga.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 09, 21:56)


Nu ka, grindininis šildymas jau išvedžiotas, pirmadienį betonuoja, tai sekantis žingsnis - apšvietimas doh.gif
Nenusprendžiu ar virš virtuvės nuleist gipso karkas iki pakabinamu viršaus ar ne g.gif kažkaip kiek žiūrinėju , tai daugiau variatu kai to gispo kakaso nenuleista.
Aš lygtai galvojau nuleisti, nes:
1. nebeliktu tarpo tarp pakabinamu ir lubu, ty isvengciau bereikalingo spinteliu virsaus valymo
2. ladangi yra langas, kur pakabinamus nebus, apsvietimas gausis tik nuo lubu, tai zemiau nuleistos, reiskia arciau darbinio paviršiaus ir sviesiau g.gif
Vizaulizacijoe matyti variantas, kai gipso konstrukcoja nuleista iki spinteliu

kas man gražiau.... net nežinau doh.gif Daugiau visoje valgomojo ir svetaines ardvėje jokių nuleidmų, formų, išraitymų iš gipso neplanuoju. Kitje erdvėje bus lygios lubos, tik galvoju palėpta apšvietimą svetainės zonoje tarp lubų ir sienos. bet šiaip iš gipso jokiu kitų konstrucijų nebus.
neapsiprendžiu, o vyras liepia nuspręsyt ir pasakyt kaip jam daryt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 13 vasario 2016 - 14:36
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 13, 15:35)
Nu ka, grindininis šildymas jau išvedžiotas, pirmadienį betonuoja, tai sekantis žingsnis - apšvietimas doh.gif
Nenusprendžiu ar virš virtuvės  nuleist gipso karkas iki pakabinamu viršaus ar ne g.gif  kažkaip kiek žiūrinėju , tai daugiau variatu kai to gispo kakaso nenuleista.
Aš lygtai galvojau nuleisti, nes:
1. nebeliktu tarpo tarp pakabinamu ir lubu, ty isvengciau bereikalingo spinteliu virsaus valymo
2. ladangi yra langas, kur pakabinamus nebus, apsvietimas gausis tik nuo lubu, tai zemiau nuleistos, reiskia arciau darbinio paviršiaus ir sviesiau g.gif
Vizaulizacijoe matyti variantas, kai gipso konstrukcoja  nuleista iki spinteliu

kas man gražiau.... net nežinau doh.gif Daugiau visoje valgomojo ir svetaines ardvėje jokių nuleidmų, formų, išraitymų iš gipso neplanuoju. Kitje erdvėje bus lygios lubos, tik galvoju palėpta apšvietimą svetainės zonoje tarp lubų ir sienos. bet šiaip iš gipso jokiu kitų konstrucijų  nebus.
neapsiprendžiu, o vyras liepia nuspręsyt ir pasakyt kaip jam daryt doh.gif

Manau kad gipsas, kuris yra daugiau nei 20-25 cm nulestas, labai slegia, nes jis storas, mazina erdve ir tuo paciu slegia.. Tai pas jus kiek mautu jis gaunas koki 30 cm tikrai?
Jei tik 20 cm - darykit drasiai.
Tik is sono sunku suprasti iki kur jus ta gipsa nuleista planuojat? Tik palei spinteles ar visoj virtuvej? Negraziau butu visoj virtuvej apimant ir sala?
Tarsi atskirtu zonas. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, turiu prasyma, neturiu kada perskaityt visu temu, nes sprendima turim priimt greitai g.gif
gal galite patarti is patirties, del siuksliu dezes - ar stalciuje, ar spinteleje? Kas patogiau? Bus dvi siuksliu dezes.
Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sol_brillante @ 2016 02 13, 18:56)
Sveikos, merginos, turiu prasyma, neturiu kada perskaityt visu temu, nes sprendima turim priimt greitai  g.gif
gal galite patarti is patirties, del siuksliu dezes - ar stalciuje, ar spinteleje? Kas patogiau? Bus dvi siuksliu dezes.
Dekoju  4u.gif

visų temų skaityt nereikia, kiekvienoj temoj turbūt min 10 kartų rašoma tai - tik stalčius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2016 02 13, 20:26)
visų temų skaityt nereikia, kiekvienoj temoj turbūt min 10 kartų rašoma tai - tik stalčius  biggrin.gif


O patogu ta dideli stalciu kiekvienakart atidarinet, ir stumdyt? O kaip tie pedalai? Ar verta?

Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sol_brillante @ 2016 02 13, 19:56)
Sveikos, merginos, turiu prasyma, neturiu kada perskaityt visu temu, nes sprendima turim priimt greitai  g.gif
gal galite patarti is patirties, del siuksliu dezes - ar stalciuje, ar spinteleje? Kas patogiau? Bus dvi siuksliu dezes.
Dekoju  4u.gif

As tikriausiai busiu vienintele, kuri dar nenusprende ar patinka siuksliadeze stalciuje. Pas mane du stalciai, apatiniame siuksliadeze. Labai nepatinka, kad siukslines negali pripildyti iki virsaus, nes tada blogai darinejas stalcius arba siuksles siuozia i stalciu, daug kas pasakytu, kad dazniau reikia nesti siuksles, bet man nepatinka, kad tada sunaudoju, daug daugiau maiseliu ir taip tersiu smarkiau gamta. Todel dabar rinkciaus arba spintele, arba viena dideli stalciu su vidiniu stalciuku. Pedalo neturiu, bet man jis atrodo labai patogus sumanymas.
Atsakyti
QUOTE(sol_brillante @ 2016 02 13, 20:14)
O patogu ta dideli stalciu kiekvienakart atidarinet, ir stumdyt? O kaip tie pedalai? Ar verta?

Dekoju 4u.gif

Man patogu, net ir su sunkia pilna siuksliadeze jokiu problemu atidaryt ar uzdaryt.
Apie pedalus nieko negaliu pasakyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 02 13, 23:13)
As tikriausiai busiu vienintele, kuri dar nenusprende ar patinka siuksliadeze stalciuje. Pas mane du stalciai, apatiniame siuksliadeze. Labai nepatinka, kad siukslines negali pripildyti iki virsaus, nes tada blogai darinejas stalcius arba siuksles siuozia i stalciu, daug kas pasakytu, kad dazniau reikia nesti siuksles, bet man nepatinka, kad tada sunaudoju, daug daugiau maiseliu ir taip tersiu smarkiau gamta. Todel dabar rinkciaus arba spintele, arba viena dideli stalciu su vidiniu stalciuku. Pedalo neturiu,  bet man jis atrodo labai patogus sumanymas.


Dekoju, uz issamu pasidalinima informacija. Kazkaip man ir atrodo, kad virtuvej didele reiksme reikia teikti siukslines patogumui. Nes tai bene irgi dazniausiai naudojamas reikalas. Dabar pas mane senoviskai, spinteleje, pastatoma. Bet gyvename nauju namu kurimo, labai intensyviam etape biggrin.gif reikia dabar jau viska galutinai susideliot ir uzsakinet baldus, nes nera laiko. Pas meistrus eiles 2-3 men blink.gif
Kazkaip apsistojau ties tuo pedalu, tik gal reikia nulekt iki Furnitano, gal vietoj jie turi kazka ekspozicijoj, kad pasibandyt butu galima. Gal esate, kuri buvusi? Ar verta ten vaziuot?

Dekoju Jums uz pagalba drinks_cheers.gif
Atsakyti