Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

Ir as jungiuosi i geriausio virtuves projekto paieskas, dabar ikeliu man kolkas atrodo priimtiniausia varianta, kas turite kokiu pastabu, lauksiu visu nuomoniu.
Kadangi paveikslelis smulkus, vardinu is eiles nuo saldytuvo, taigi: neimontuojamas saldytuvas, 45cm plocio spintele(ateity galbut indaplove), kampine spintele, krastines po 80 cm i kiekviena stalvirsio puse, kriaukle su stalciumi siukslem ir mazu vidiniu stalciuku, apie 60cm, stalciu blokas 60, spintute 40 cm(reika priejimo prie kolektoriaus), kampine vel po 80 cm i si ir i kita stalvirsi, virykle imontuojama, siauras, 20-30cm stalciukas, pusiasalis, kampine dalis atsidaro i valgomojo stalo, vidine( stalciai) i virtuves puse, plotis 60, ilgis 140cm, be stalvirsio praplatinimu( nezinau ar reikia)
Virsuj lyg ir aisku , noreciau tik iki lubu, bet programa tokiu neduoda:)
My Webpageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 10, 23:59)
Buvau įkėlusi variantą su siaura ūkine spinta, bet kažkaip nesulaukė jis ovacijų  biggrin.gif  o ir man pačiai kažkaip gal keistokai žiūrisi... Ši vieta matysis tik iš valgomojo, svetainė kitame namo gale  mirksiukas.gif

Stalčių bloką sumažinau prie lango, prieš tai buvo du stalčių blokai (60+50), dabar padariau 50+50. Todėl ir ūkinės spintos pasislinko, liko daugiau praėjimo į rūsį.
Virš orkaitės mikrobangė, bet manau jos čia nebus o jei ir bus, tai bus už durelių. To stalviršio prie kaitlentės nenoriu apgriosti, kad liktų kuo daugiau vietos gaminimui. Ta prieskoninė tik dėl vaizdo čia padėta. Todėl galvoju tą mažiuką stalviršį prie lango naudoti kavos aparatui, virduliui. Ten pat galėčiau į pakabinamą spintelę sudėti arbatas, į stalčių puodelius... Na čia tik apmąstymai.
Rankenėles tikrai suvienodinsiu, programa neleidžia rinktis visko ko norisi, yra tiesiog standartiniai baldai ir tiek  smile.gif
4u.gif ačiū už tiek daug pastabų, labai jos padeda  4u.gif




Kiek žmonių, tiek nuomonių.
Sau daryčiau būtent tokį variantą. Bet jūsų teisė rinktis. mirksiukas.gif

Negalvojot orkaitę kiek žemiau nuleisti?
pavyzdžiui taip žemai arba štai taip aukščiau


Jei į tuos stalčius prie lango dėsit puodelius, tai gan toloka puodeliai bus nuo indaplovės. g.gif Pagal mane atstumas gaunasi apie 155-165 cm
Atsakyti
QUOTE(agnutia @ 2016 02 11, 15:28)
Ir as jungiuosi i geriausio virtuves projekto paieskas, dabar ikeliu man kolkas atrodo priimtiniausia varianta, kas turite kokiu pastabu, lauksiu visu nuomoniu.

pirma mintis, tai kam tas baras, jei visai šalia stalas. prie stalo visad smagiau sėdėt nei prie baro smile.gif
Atsakyti
Na cia ne baras, tos kedes klaidina, cia vadinamas pusiasalis, tiesiog noriu daugiau darbastalio tureti, kad dukrytes galetu piragu kepime dalyvauti, be to po apacia vieta susidejimui indu ir kt, aukstis kaip viso darbastalio:)
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 02 11, 15:38)
Kiek žmonių, tiek nuomonių.
Sau daryčiau būtent tokį variantą. Bet jūsų teisė rinktis. mirksiukas.gif
Negalvojot orkaitę kiek žemiau nuleisti?
pavyzdžiui taip žemai arba štai taip aukščiau
Jei į tuos stalčius prie lango dėsit puodelius, tai gan toloka puodeliai bus nuo indaplovės. g.gif Pagal mane atstumas gaunasi apie 155-165 cm

9 kv. m virtuvėje žodis "gan tolokai" bent man skambai netinkamai, juk tai vos pora žingsnių smile.gif 4u.gif manau ne visi puodeliai bus ten, kiti bus šalia indaplovės su kitais indais. Čia padėsiu gal tik keletą, kad pvz. vyrui būtų kava ir puodelis po ranka mirksiukas.gif
Dėl orkaitės aukščio dar svarstau, nes turiu kažkaip sugrupuoti ją su mikrobange smile.gif
Dėl siaurų spintų vietoj stalviršio su stalčiais - gal vaizdas ir man gražus, bet kavos aparatas, virdulys, vandens filtras... Kur visa tai sukišti? Darbinio ploto tarp kriauklės ir kaitlentės ir taip nėra įspūdingai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 11, 20:03)

Dėl orkaitės aukščio dar svarstau, nes turiu kažkaip sugrupuoti ją su mikrobange  smile.gif



dėl orkaites tai man irgi reiks spresti auksti, tai man atrodo kelti iki stalvirsio aukscio - siek tiek per aukstai, man optimaliausias atrodo toks per viena stalciu zemau nuo stalvirsio. O mikrobange virs orkaites man isvis atrodo kazkoks kosmosas..... del grozio neent.

Realiai tikrai vaikai daznai naudojasi tai tokiam aukstyje naudpti nesaugu. Suaugusiam irg jei sildyti skysto kazka g.gif Atrodo gal graziai, bet pagal mano naudojimo ypatumus man arodo vsai nepraktiska. A
As tai zadu kisti i uzdaroma spintele, nes man per didele prabanga imonuojamai mikrobangei, ji neverta tokiu investiciju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 11, 20:07)
dėl orkaites tai man irgi reiks spresti auksti, tai man atrodo kelti iki stalvirsio aukscio - siek tiek per aukstai, man optimaliausias atrodo toks per viena stalciu zemau nuo stalvirsio. O mikrobange virs orkaites man isvis atrodo kazkoks kosmosas..... del grozio neent.

Realiai tikrai vaikai  daznai naudojasi tai tokiam aukstyje naudpti nesaugu. Suaugusiam irg jei sildyti skysto kazka g.gif  Atrodo gal graziai, bet pagal mano naudojimo ypatumus man arodo vsai nepraktiska. A
As tai zadu kisti i uzdaroma spintele, nes man per didele prabanga imonuojamai mikrobangei, ji neverta tokiu investiciju blush2.gif

drinks_cheers.gif pas mane, kaip jau ir rašiau, šiuo metu mikrobangė 47 cm aukštyje, tai manau jau čia žemiausiai kol dar patogu, jei leisti dar žemiau - jau nepatogu. Dar man svarbu lygiavimas, todėl reikia žiu
žiūrėti, kad gražiai su šalia esančiais stalčiais susieitų viskas. Na yra ką veikti doh.gif biggrin.gif
Dar ir viršutinių spintelių noriu iki lubų... Dar čia skaičiavimai doh.gif Įsirengti virtuvę tikrai yra reikalų blink.gif biggrin.gif be matematikos niekaip smile.gif nors žinau žmonių, kurie nesuka galvos visiškai doh.gif ir net nesupranta ką čia reikia tiek planuoti.
Atsakyti
Va mano paskutinis pirkinys virtuvei - kaip tik valentindieniui romantiškai nuotaikai sukurti... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(agnutia @ 2016 02 11, 16:28)
Kadangi paveikslelis smulkus...

Nesimato dabar nė to smulkaus lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 11, 21:09)
Va mano paskutinis pirkinys virtuvei - kaip tik valentindieniui romantiškai nuotaikai sukurti...  biggrin.gif

swoon.gif wub.gif nerealiai gražu thumbup.gif puikus pirkinys!
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 11, 22:57)
swoon.gif  wub.gif nerealiai gražu  thumbup.gif puikus pirkinys!

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 11, 21:09)
Va mano paskutinis pirkinys virtuvei - kaip tik valentindieniui romantiškai nuotaikai sukurti...  biggrin.gif


Puikumėlis wub.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 02 11, 23:15)
Puikumėlis  wub.gif  4u.gif  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif .
Atsakyti