Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 11, 00:34)
pas mane dabartineje virtuveje yra taip, kai cia papiesta - virsus istrizai, o apacia staciu kampu. Man tas skritumas niekad netrukde ir nekrito i akis kaip koks minusas g.gif

Žinot, kai turi tai ir dėmesio į tai nekreipi. Naujai darant virtuvę stengčiausi išvengti to, norėčiau kažkokio vienodumo, nes man taip gražiau - tai grynai subjektyvi mano nuomonė, nenorėjau, kad tai nuskambėtų kaip taisyklė. Čia man taip aišku biggrin.gif .
O sakykit, ar ta pakabinama spintelė su įstrižom durelėm padoriai išnaudomjama?
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 02 10, 22:58)
Tai jei nereikia indaujos, gal tada tiesiog ūkinę spinta, bet 30 cm gylio. g.gif
Nežinau, man nesižiūri dabar ta vieta su spintelėm. Juolabiau, kad iš svetainės turbūt matysis ta vieta.
Na, jūsų reikalas, jums gyventi.

Gal nereikia mažinti stalčių bloko. Na svarbu, kad tik ant durų apvado jis neliptų. Jau matau patraukėt šaldytuvą link lango. Tai gal ir pakaks.
O virš orkaitės kas? Ne kavos virimo aparatas?
Virdulį man atrodo patogiausia bus laikyti tam kampe prie kaitlentės. Dabar prieskoninė ten įdėta. Pagalvokit kur stovės arbata, kur bus puodukai...  g.gif

Suvienodinkit visur rankenėlių padėtį.

Buvau įkėlusi variantą su siaura ūkine spinta, bet kažkaip nesulaukė jis ovacijų biggrin.gif o ir man pačiai kažkaip gal keistokai žiūrisi... Ši vieta matysis tik iš valgomojo, svetainė kitame namo gale mirksiukas.gif
user posted image
Stalčių bloką sumažinau prie lango, prieš tai buvo du stalčių blokai (60+50), dabar padariau 50+50. Todėl ir ūkinės spintos pasislinko, liko daugiau praėjimo į rūsį.
Virš orkaitės mikrobangė, bet manau jos čia nebus o jei ir bus, tai bus už durelių. To stalviršio prie kaitlentės nenoriu apgriosti, kad liktų kuo daugiau vietos gaminimui. Ta prieskoninė tik dėl vaizdo čia padėta. Todėl galvoju tą mažiuką stalviršį prie lango naudoti kavos aparatui, virduliui. Ten pat galėčiau į pakabinamą spintelę sudėti arbatas, į stalčių puodelius... Na čia tik apmąstymai.
Rankenėles tikrai suvienodinsiu, programa neleidžia rinktis visko ko norisi, yra tiesiog standartiniai baldai ir tiek smile.gif
4u.gif ačiū už tiek daug pastabų, labai jos padeda 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(laumzirge @ 2016 02 10, 23:15)
na kriauklė prie pat krašto turbūt ne pats geriausias sprendimas. Patogiau kai iš visų pusių yra bent šiek tiek vietos pasidėjimui, juolab, kad ir stalviršio pas Jus pakankamai.

Teisingai supratau - kasdienius indus išplovus kaskart kažkur nešiosite g.gif pagailėkit savęs, nusilakstysit pirmyn atgal - išplautus nešite į vieną galą, o paskui gamindama lakstysit atsinešti tai lėkštutės, tai salotinės, tai puodelio... Kasdienius indus ir įrankius susidėkit netoli kriauklės ir indaplovės, kad būtų po ranka. 4u.gif

Stalviršio pakankamai, bet kriauklės dešinėje - indaplovė, tad į tą pusę kriauklės jau nepastumsiu. Noriu, kad šalia indaplovės būtų stalčius indams. Jų nešioti niekur nereikės. Apie indų nešiojimą rašiau, kad valgomajame indaujoje gal būt laikysiu proginius indus, taures. Tų gražiųjų lėkščių prireikia kokį kartą per mėn.
Žodžiu norių, kad ten kur kriauklė man tilptų: kriauklė su stalčiumi šiukšlėms, indaplovė, stalčiai indams. Tada jau sukasi spintelė kampinė, ji bus su durelėmis ir už jos visas tas išdėstymas užsibaigtų stalčių bloku (jame susidėčiau puodus, skardas).
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 10, 23:48)
O sakykit, ar ta pakabinama spintelė su įstrižom durelėm padoriai išnaudomjama?



Nu kaip čia pasakyt.... apatine lentyną pasiekiu iki pat kampo. Ten mano kruopų ir makaronų spintelė smile.gif tai aišku sudėta keliom eilėm, tai per laiką tikrai prisiverčia, nes reikia pastumdyt norit paimt ko reikia

antra lentyna jau iki pačio kampo nepasiekiu, tai ten irgi birūs produktai, bet po susitvarkymo labai greit tie indeliai atsiduria arčiau durelių ior nekišu jų iki pačio kampo. Toliau kampe kartaisn sudedu didesne spvz miltu atsargas.
Na o pati auksciausa lentyna, tai ten jau reikia su kede palipt, tai ten mano net ne virtuviniai rakandai....siulai visokie, zvakes...... Nes namie kitur mazia vietos blush2.gif

Siaop[ be abejo kad kampine virsuj ir apacioj prisivercia daugiausiai , ir kad ner pats patogiausias naudojimasis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 11, 01:34)
pas mane dabartineje virtuveje yra taip, kai cia papiesta - virsus istrizai, o apacia staciu kampu. Man tas skritumas niekad netrukde ir nekrito i akis kaip koks minusas g.gif



Pas mane tas pats. Viršutine spintele džiaugiuosi man ji ir talpi (aktualu, kai virtuvė nedidelė) ir visai patogi naudotis, o apatinę vis pakeiksnoju. Joje sunkesnis priėjimas.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 11, 00:34)
pas mane dabartineje virtuveje yra taip, kai cia papiesta - virsus istrizai, o apacia staciu kampu. Man tas skritumas niekad netrukde ir nekrito i akis kaip koks minusas g.gif

Mano tevai turi apatine istrizu kampu spintele kriaukles, na tai ten aisku daug labai neisnaudjamos erdves, nors laiko bulviu deze, siuksliu kibira, bet daug lieka ir tos tuscios vietos.

Senoje virtuveje turejau ir virsu, ir apacia istriziniu kampu, ten buvo kriaukle, apacioje buvo siuksline, krepsys su bulvem, krepselis svogunu ir nemazai buitines chemijos, man neblogai ten viskas issinaudojo, turiu omenyje erdve. Virsuje buvo ideta leksciu dziovykle ir puodeliams, lekstes man buvo labai patogu, sone susidedavau sriubos indelius, puodeliu lentynos nepasiekdavau, tai slovikelius tuscius dedavau, virs sriubos indeliu erdve liko neisnaudota.
Papildyta:
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 11, 00:59)

As taip nedaryciau, per viena bloka bent noretusi stalvirsio, nes man atrodo butu patogu is orkaites isemus kepini, ji padeti ant ten esancio stalvirsio, o nenesti per virtuve. Suprantu, kad netoli, bet jei skarda karsta ir sunki, patogiau nenesioti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegale23: 11 vasario 2016 - 10:54
QUOTE(Juodai @ 2016 02 11, 00:48)
O sakykit, ar ta pakabinama spintelė su įstrižom durelėm padoriai išnaudomjama?

Ne, nes viskas arčiau durelių susikoncentruoja. Turi ir tėvai, ir draugai. Tai užmetus akį matau tokį bardakėlį antroj ir aukščiausioj lentynoj, nes realiai jų iki galo nepasieki. Viršutinę tik su kėde. Pas tėvus apatinė lentyna visu perimetru (L forma) užpildyta TW aukštais indeliais su įvairiom kruopom, makaronais. Čia ideali vieta, nes viskas pasiekima iš karto, nieko nestumdant, bet vidurys lieka tuščias, nes bet kas trukdytų ištrauktį reikiamą dežutę. Vidurinė lentyna- arbata, kava, kakava, cukrus. Bet viskas stovi priekyje, palei nugarinę sieną aguonos, sezamai, kokosas. Kadangi aš aukšta, pasiekiu, prasibrovusi per arbatas. Mama turi lipt ant kėdės. O vat viršutinė lentyna...dubuo tešlai su silikoninėmis formomis bei kampe sukrauti TW šaldymo indeliai. Čia jei reikia indelių, iškrauni dubenį ir visas silikonines formas doh.gif ir taip kas kart.
Reziumė- spintelė pagal savas charakteristikas labai talpi, bet praktiniu požiūriu- šiaip sau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 02 11, 10:52)

As taip nedaryciau, per viena bloka bent noretusi stalvirsio, nes man atrodo butu patogu is orkaites isemus kepini, ji padeti ant ten esancio stalvirsio, o nenesti per virtuve. Suprantu, kad netoli, bet jei skarda karsta ir sunki, patogiau nenesioti.

Pritariu. Gaila stalviršį naikinti, nes tada viskas ant to vienintelio susikraus. O ir argumentas dėl patogesnio naudojimosi orkaite labai logiškas
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 11, 00:59)
...Virš orkaitės mikrobangė, bet manau jos čia nebus o jei ir bus, tai bus už durelių...

Ne vien pas Jus kliūna aukštai įrengta mirobangė. Kas ja naudosis? Turite vaikų? Nes jei ji skirta vaikams po mokyklos maistui patiems pasišildyti, tai atsiprašau, bet man mažų mažiausiai tai atrodo pavojinga. Vaikas, kėdė, 1.6 m aukštis ir jo rankose garuojanti sriubos lėkštė. Tikriausiai ne akrobatas, nes aplinkui net nėr stalviršio, kur tą sriubą galėtų pasidėti prieš lipant nuo kėdės. O ir suaugusiam nesaugus tas aukštis, jei moteriškės ūgis ~1.6-1.8 m. Sutinku, bulvių košė, kotletas, bet skysčiai...
Atsakyti
sveikos virtuviu kurejos,

susiduriau su tokia situacija.. delioju virtuve ir yra pageidavimas,kad indaplove butu pakelta auksciau( na kaip orkaite) Del praktiskumo tai net neabejoju,kad tai idealus variantas, teoriskai irgi viskas aisku, bet su meistrais niekaip nesusisnekame- jie sako,kad techniskai neimanoma, nes matysis tas tarpas (na kur daro cokolyje, kad kai atsidaro durys netrukdytu), bet manau,kad jie tingi sukti galvas ir eksperimentuoti, nes ir taip turi darbu smile.gif Gal kas esate taip pasidare ir kaip isprendete ta dureliu klausima? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 02 11, 10:52)
As taip nedaryciau, per viena bloka bent noretusi stalvirsio, nes man atrodo butu patogu is orkaites isemus kepini, ji padeti ant ten esancio stalvirsio, o nenesti per virtuve. Suprantu, kad netoli, bet jei skarda karsta ir sunki, patogiau nenesioti.

drinks_cheers.gif man irgi ten prie lango norisi stalviršio smile.gif

QUOTE(rarity @ 2016 02 11, 11:34)
Pritariu. Gaila stalviršį naikinti, nes tada viskas ant to vienintelio susikraus. O ir argumentas dėl patogesnio naudojimosi orkaite labai logiškas

drinks_cheers.gif būtent, stalviršis tas mažesnis ir bus "apkrovimui", kad kuo laisvesnis liktų anas, pagrindinis.

QUOTE(yerena @ 2016 02 11, 11:44)
Ne vien pas Jus kliūna aukštai įrengta mirobangė.

doh.gif logiška 4u.gif dabar esam du suaugę žmonės, tai kažkaip apie ateitį ir nepagalvojau doh.gif šiuo metu mikrobangė įmontuota nuo grindų 47 cm, o naujam projekte sugalvojau į palubes nukelt lotuliukas.gif pagal dabartinę mano virtuvę, jei taip daryčiau ir naujojoje, tai mikrobangė būtų po orkaite... Labai kažko kito ir neišmąstysiu, kiek žiūriu projektą, niekur man ji neįsipaišo...
Atsakyti
Reiktų ją montuoti tinkamame aukštyje ir bent jau aš slėpčiau už durelių, tada ji nekristų į akis ir patogiame aukštyje sumontuota gerai atliktų savo darbą. Šiandien kaip tik kalbėjomės apie mikrobanges, tai kolegė turi įsirengusi virš orkaitės (1.5 m aukštyje). Ji, suaugusi, šildė sultinį puodelyje, bet sugebėjo jį traukiant užkabinti už mikrobangės lėkštės kantelio ir nusiplikė kaklą, pilvą bei ranką. O vaikai, argi jie atidūs tokiuose reikaluose?
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 11, 13:33)
Reiktų ją montuoti tinkamame aukštyje ir bent jau aš slėpčiau už durelių, tada ji nekristų į akis ir patogiame aukštyje sumontuota gerai atliktų savo darbą. Šiandien kaip tik kalbėjomės apie mikrobanges, tai kolegė turi įsirengusi virš orkaitės (1.5 m aukštyje). Ji, suaugusi, šildė sultinį puodelyje, bet sugebėjo jį traukiant užkabinti už mikrobangės lėkštės kantelio ir nusiplikė kaklą, pilvą bei ranką. O vaikai, argi jie atidūs tokiuose reikaluose?

Na jei mikrobangę daryti po orkaite, tai ji tiek suaugusiam gerai, tiek vaikui manau nekiltų problemų. Jei ir išsilietų, tai ant žemės, ne ant kūno. Kadangi turiu neįmontuojamą, tai ją tik už durelių ir dėčiau. Nes grožio ji nepriduos, neina jos gražiai įsprausti į lentyną, turi likti tarpas, nes viršuje yra grotelės.
Atsakyti