Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

QUOTE(Niutella @ 2016 02 10, 19:22)
Sveikos.
Jau senokai seku pokalbius ir ne viena tema perskaiciau,todel ir as noriu sulaukti patarimu.

Iš pirmo žvilgsnio labai daug spintelių, daryčiau daugiau stalčių, pvz., po orkaite ir tarp kriauklės su kaitlente. Ištraukiamos šiukšlinės nenorite? Indaplovės nebus? rolleyes.gif Kokia programa kuriate virtuvę? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2016 02 10, 20:18)
Iš pirmo žvilgsnio labai daug spintelių, daryčiau  daugiau stalčių, pvz., po orkaite ir tarp kriauklės su kaitlente. Ištraukiamos šiukšlinės nenorite? Indaplovės nebus? rolleyes.gif  Kokia programa kuriate virtuvę? blush2.gif

Del programos mezinau,man baldininkas atsiunte.
Stalciu ir man norisi daugiau. Po orkaite man irgi truksta stalciu. Del istraukiamo stalciaus siukslem negalvojau, bet visai gera mintis.
Dar galvojau plautuve patraukt labiau i kampa ir daryt ne kampine spintele,o kaip virsuje.
Ir truksta man uzbaigimo. Kazkokia nupjauta virtuve. Galvojau gal padaryt apvalia spintele paskutine. Arba pabaigai daryti dar viena auksta spinya?
Indaplove galvijau gal saloj montuot. Saloj noreciau irgi labiau stalciu ir kad is 2 sonu butu stalvirsis islindes ir tilptu kedes.
Atsakyti
QUOTE(Niutella @ 2016 02 10, 19:32)
Del programos mezinau,man baldininkas atsiunte.
Stalciu ir man norisi daugiau. Po orkaite man irgi truksta stalciu. Del istraukiamo stalciaus siukslem negalvojau, bet visai gera mintis.
Dar galvojau plautuve patraukt labiau i kampa ir daryt ne kampine spintele,o kaip virsuje.
Ir truksta man uzbaigimo. Kazkokia nupjauta virtuve. Galvojau gal padaryt apvalia spintele paskutine. Arba pabaigai daryti dar viena auksta spinya?
Indaplove galvijau gal saloj montuot. Saloj noreciau irgi labiau stalciu ir kad is 2 sonu butu stalvirsis islindes ir tilptu kedes.


O kur valgysit?
Patalpa atrodo didelė, galima patogiai viską išdėstyti, bet jau matau kriauklę nepatogiausioj vietoj. doh.gif
Ar negalima baldų daugiau dėstyti toje sienoj kur kaitlentę? Kodėl būtent iki tos vietos? Toliau kažkas stovi nejudinama?
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 02 10, 20:56)
O kur valgysit?
Patalpa atrodo didelė, galima patogiai viską išdėstyti, bet jau matau kriauklę nepatogiausioj vietoj. doh.gif
Ar negalima baldų daugiau dėstyti toje sienoj kur kaitlentę? Kodėl būtent iki tos vietos? Toliau kažkas stovi nejudinama?

Toliau nuo virtuves tame kampe link lango bus valgomasis,o likusi didele erdve svetaine. Valgyt galesime prie salos (uztat ir noriu,kad butu atsikises stalvirsis ir tilptu 4 kedes)arba valgomajame.
As sename bute turejau kriaukle kampe ir man buvo visai patogu.
O ka Jus man siulytume pakeisti? Kur kriaukle perkelti?
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 02 10, 20:56)
O kur valgysit? jau matau kriauklę nepatogiausioj vietoj. doh.gif

Kodėl nepatogiausioj? manau, nepatogiau būtų kaitlentės dešinėj mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal patarsit . Kuria programa lengviausia padidaryti maketuka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 02 10, 14:07)
Man čia geriausias variantas atrodo.
O nenorit tame gale prie lango vietoj pakabinamų ir pastatomų spintelių daryti tiesiog indauja, tokio gylio, kad neužstotų lango. Berods bus 30 cm. Galima pilnai su stiklais, galima pusiau su stiklais.
Ir turbūt patraukti reikėtų šaldytuvo spintą su viskuo link lango.
Dabar su tokiais matmenimis 44 ir 50 išeina, kad tarp aštrių kampų bus apie 67 cm. Tai gali būti per mažai, vaikščiosite ir daužysite užpakalį į tą kampą kur kaitlentė. Beto, ką laikote rusyje? Ar pakaks vietos kokiam didesniam daiktui išnešti iš ten? Žinau, rašėt kažkur, kad buvot sužymėjusi ant grindų tokius atstumus ir atrodo normalu. Kad galutinai įsitikinti paimkit ir padėliokit ant pažymėtų vietų dėžės į aukštį - vienur iki stalviršio aukščio, kitur iki šaldytuvo aukščio. Pagal mane vietoj matmens 44 reikia daryti 52, tuomet praėjimas gaunasi 72 cm kaip normali durų varčia.

Tos indaujos, net kelios skirtingų dydžių, bet vienodo modelio, bus šalia virtuvės valgomajame, tad ten "gyvens" visos taurės, pietų servizas, kažkokios gražesnės serviravimo lėkštės ir pan. Todėl virtuvėje indaujos kaip ir nereikia, kažkaip kitaip naudingai tą plotą noriu išnaudoti g.gif Sakau gal dėčiau ten kavos virimo aparatą, virdulį, vandens filtrą, na būtų tokia vieta gėrimų pasidarymui smile.gif
Dėl praėjimo į rūsį, bandysiu dar mažinti tada stalviršio plotą, mažinsiu stalčių bloko ilgį. Į patį rūsį nieko didelio per šias duris nenešim, visiems rimties reikalams yra įėjimas per lauką, čia bus tik nuėjimas prie katilo, pasiimti kažką iš uogienių, iš šaldiklio...

QUOTE(agnutia @ 2016 02 10, 17:27)
Del patogesnio naudojimosi orkaite, buciau z pirmaji varianta, be to vientisas didelis darbastalis iseina, kai antruoju var 2 maziukai, o jei kokia tesla minkysit, vietos noresis daugiau:)

Aš irgi manau, kad darbastalis pirmame variante yra geresnis, iš vienos pusės kriauklė, iš kitos kaitlentė smile.gif ir orkaitė faktas, kad patogiau.

Žodžiu, šiandien dar aiškinausi dėl gartraukio, tai geresnė vieta dėl traukos jam yra prie rūsio durų, apmąsčiau viską ir žinoma tik Jūsų pagalba nusprendžiau rinktis šį variantą:
user posted image
user posted image
user posted image
Aišku, dar kampas man ten ne iki galo aiškus, bet tai manau jau spręsiu ir su baldininkų pagalba.
Papildyta:
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 10, 14:40)
Elze7, ra64t, kad jau 5vald4t home by me program4l3. Kod4l man neleid=ia pakeisti virtuv4s spinteli7 fasado spalvos? arba sienos u= virtuv4s spinteli7. Visa skitas galiu keisti, o ten negaliu. Gal žinot kq darau ne taip?
ačiū

Na spaudžiu ant spintelės, tada išmeta tokią mažą lentelę, joje renkuosi pieštuką. Tada kairėje pusėje renkuosi STYLE. Spaudžiu ant MODEL ir renkuosi iš daugybės modelių ir spalvų 4u.gif
Su sienom viskas tas pats, net nežinau kodėl Jums vienas sienas leidžia keisti, o kitų ne g.gif unsure.gif Man kažkaip leidžia visas... Arba kai rinksitės keisti sieną, kurią leis pakeisti, tada apačioje paspauskit APPLY ON EVERY WALL. Tada turėtų iškart visoms sienoms uždėti vienodai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elze7: 10 vasario 2016 - 22:31
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 10, 22:40)
Tos indaujos, net kelios skirtingų dydžių, bet vienodo modelio, bus šalia virtuvės valgomajame, tad ten "gyvens" visos taurės, pietų servizas, kažkokios gražesnės serviravimo lėkštės ir pan. Todėl virtuvėje indaujos kaip ir nereikia, kažkaip kitaip naudingai tą plotą noriu išnaudoti  g.gif  Sakau gal dėčiau ten kavos virimo aparatą, virdulį, vandens filtrą, na būtų tokia vieta gėrimų pasidarymui  smile.gif
Dėl praėjimo į rūsį, bandysiu dar mažinti tada stalviršio plotą, mažinsiu stalčių bloko ilgį. Į patį rūsį nieko didelio per šias duris nenešim, visiems rimties reikalams yra įėjimas per lauką, čia bus tik nuėjimas prie katilo, pasiimti kažką iš uogienių, iš šaldiklio...
Aš irgi manau, kad darbastalis pirmame variante yra geresnis, iš vienos pusės kriauklė, iš kitos kaitlentė  smile.gif ir orkaitė faktas, kad patogiau.

Žodžiu, šiandien dar aiškinausi dėl gartraukio, tai geresnė vieta dėl traukos jam yra prie rūsio durų, apmąsčiau viską ir žinoma tik Jūsų pagalba nusprendžiau rinktis šį variantą:

Aišku, dar kampas man ten ne iki galo aiškus, bet tai manau jau spręsiu ir su baldininkų pagalba.



Tai jei nereikia indaujos, gal tada tiesiog ūkinę spinta, bet 30 cm gylio. g.gif
Nežinau, man nesižiūri dabar ta vieta su spintelėm. Juolabiau, kad iš svetainės turbūt matysis ta vieta.
Na, jūsų reikalas, jums gyventi.

Gal nereikia mažinti stalčių bloko. Na svarbu, kad tik ant durų apvado jis neliptų. Jau matau patraukėt šaldytuvą link lango. Tai gal ir pakaks.
O virš orkaitės kas? Ne kavos virimo aparatas?
Virdulį man atrodo patogiausia bus laikyti tam kampe prie kaitlentės. Dabar prieskoninė ten įdėta. Pagalvokit kur stovės arbata, kur bus puodukai... g.gif

Suvienodinkit visur rankenėlių padėtį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 10 vasario 2016 - 23:02
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 10, 23:40)
Todėl virtuvėje indaujos kaip ir nereikia, kažkaip kitaip naudingai tą plotą noriu išnaudoti  g.gif 
Aišku, dar kampas man ten ne iki galo aiškus, bet tai manau jau spręsiu ir su baldininkų pagalba.




na kriauklė prie pat krašto turbūt ne pats geriausias sprendimas. Patogiau kai iš visų pusių yra bent šiek tiek vietos pasidėjimui, juolab, kad ir stalviršio pas Jus pakankamai.

Teisingai supratau - kasdienius indus išplovus kaskart kažkur nešiosite g.gif pagailėkit savęs, nusilakstysit pirmyn atgal - išplautus nešite į vieną galą, o paskui gamindama lakstysit atsinešti tai lėkštutės, tai salotinės, tai puodelio... Kasdienius indus ir įrankius susidėkit netoli kriauklės ir indaplovės, kad būtų po ranka. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Niutella @ 2016 02 10, 19:22)


o nebūtų geriau daryti vienos eilės virtuvę palei ilgąją sieną, kur kaitlentė g.gif

Atsakyti
QUOTE(Niutella @ 2016 02 10, 20:02)
Toliau nuo virtuves tame kampe link lango bus valgomasis,o likusi didele erdve svetaine. Valgyt galesime prie salos (uztat ir noriu,kad butu atsikises stalvirsis ir tilptu 4 kedes)arba valgomajame.
As sename bute turejau kriaukle kampe ir man buvo visai patogu.
O ka Jus man siulytume pakeisti? Kur kriaukle perkelti?



Negalvojat daryti dviejų eilių virtuvę?
Salą (tik kad priglausta prie sienos) pasidarysit platesnę nei dabar turit, su kėdėm. Saloj galit dėti kaitlentę.
Atsakyti
QUOTE(Niutella @ 2016 02 10, 19:22)

Aš kaip visad - keisčiau šaldytuvą su orkaitės spinta vietom, taip sumažindama darbinį trikampį. Plautuvę visai galima palikti toje vietoje, tik be padėklo - turėjau tokioj vietoj, man patogu buvo. Dėl plautuvės spintelės apačioje darymo tokiomis durelėmis, kaip pakabinama spintelė - čia aišku skonio reikalas, sau taip nedaryčiau. Viena aišku, reikia daryti vienodai tiek viršuje, tiek apačioje. Nesu turėjus ar naudojusis tokioj kampinėj spintelėj įmontuota plautuve, bet panašu, kad priėjimas prie jos turėtų būti geras, tik klausimas, ar optimaliai išnaudojama kampinė spintelė tuomet.
Indaplovę montuočiau prie plautuvės. Jeigu palikti plautuvę ten, kur dabar papiešta, indaplovę galima būtų planuotis tiek plautuvės kairėje, tiek kaitlentės kairėje (būtent šitoj pozicijoj turėjau indaplovę ankstesnėj virtuvėj, nepatikėsit, buvo patogu rolleyes.gif ).
Iš to, kad norit stalčių, o jų čia mažoka, spėju, kad tos visos spintelės, tik orientacinio pobūdžio - maždaug,kaip atrodys visuma. Bet vistiek pakomentuosiu: kargo paskirtis prie orkaitės spintos neiški - mest lauk; visur apačioj stalčiai, išskyrus kampinę sintelę; pakabinamų spintelių durelės ne platesnės, nei 43cm, antraip daužysit galvas; viršuje jokių siaurų atvirų lentynų; ką laikysit pačiam viršuje atvirose lentynose - jei nesat numatę, geriau naikinti jas, jei galvojat ten kažką gražaus pasidėt, gal geriau ten daryti mažutes spinteles su skaidriu stiklu ir apšvietimu g.gif .
Visa tai ką parašiau, turbūt jau skaitėte ankstesnėse temose, sorry, jei įgrisau... 4u.gif
Beje, Ntu-Kpi mintis apie dviejų eilių virtuvę gera, pagalvokit apie tai. Galimas varijantas net neglausti salos prie sienos, o ten palikti apie 80-100cm praėjimą. Sala tokiu atveju gautųsi apie 200-220cm ilgio.

QUOTE(laumzirge @ 2016 02 11, 00:15)
Teisingai supratau - kasdienius indus išplovus kaskart kažkur nešiosite g.gif pagailėkit savęs, nusilakstysit pirmyn atgal - išplautus nešite į vieną galą, o paskui gamindama lakstysit atsinešti tai lėkštutės, tai salotinės, tai puodelio... Kasdienius indus ir įrankius susidėkit netoli kriauklės ir indaplovės, kad būtų po ranka. 4u.gif

Man rodos, neteisingai supratot... sakė kad švetinius indus laikys indaujose valgomajame. Be to ties plautuvė bus kiaurymė į valgomąjį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 10 vasario 2016 - 23:30
QUOTE(Juodai @ 2016 02 10, 23:25)
A Dėl plautuvės spintelės apačioje darymo tokiomis durelėmis, kaip pakabinama spintelė - čia aišku skonio reikalas, sau taip nedaryčiau. Viena aišku, reikia daryti vienodai tiek viršuje, tiek apačioje.


pas mane dabartineje virtuveje yra taip, kai cia papiesta - virsus istrizai, o apacia staciu kampu. Man tas skritumas niekad netrukde ir nekrito i akis kaip koks minusas g.gif

Mano tevai turi apatine istrizu kampu spintele kriaukles, na tai ten aisku daug labai neisnaudjamos erdves, nors laiko bulviu deze, siuksliu kibira, bet daug lieka ir tos tuscios vietos.
Atsakyti