Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

QUOTE(arbuzina @ 2016 02 10, 11:03)
Laba diena,
Meistras "padeliojo" virtuvinį.
Galvoju, kad šaldytuvą reikia keisti vietomis su vitrinine spintele.
Be to nepatinka tos trys spinteles virš dujinės  g.gif.
Visų pirma pas mus padaryta ventiliacinė anga prie pat lubų, tai vamzdis nepasislėps. Meistras pasiūlė tą vamzdį apdirbti su tokia pat medžiaga, kaip, kad bus durelės. Tipo nekris į akis  g.gif
Man buvo mintis tą spintelę, kur garinė montuosis daryti aukštą iki pat lubų, tada pasislėptų tas vamzdis. O kitas palikti tokias pat žemas. Meistras atšnekėjo, girdi negražu, kad ne vienam lygyje  g.gif, o aš žiūrinėju ir matau internete tokių variantų ir man visai neblogai žiūrisi  g.gif
Dar man tos kelios spintelės ant tos sienos atrodo kažkokios "vargšės"  doh.gif
Na, nežinau, kažkas ne taip čia  g.gif
Merginos, gal turite minčių, ką keisti ir tobulinti, kartais žmogui iš šono geriau matyti. Gal turit idėjų, kaip tą vamzdį paslėpti  g.gif

O kodėl nenorit daryt visų spintelių iki lubų? Tada išsispręstų klausimas. Koks kambario aukštis? Ir bent jau aš stumčiau kriauklę šiek tiek dešiniau (jei visgi norit po langu), kad daugiau stalviršio liktų.
Atsakyti
Sveikos virtuvių planuotojos, jungiuosi ir aš su savo džiaugsmais ir vargeliais. Iki stalčių gylio ir rozečių aukščio man dar toli, mirkstu ties virtuvės išdėstymu, labai laukiu jūsų patarimų, nuomonių ir kritikos

pirmas variantas:

user posted image

antras variantas:

user posted image

patalpos planas, bendras plotas 30 kvadratų:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lejla @ 2016 02 10, 11:56)
Sveikos virtuvių planuotojos, jungiuosi ir aš su savo džiaugsmais ir vargeliais.

patalpos planas, bendras plotas 30 kvadratų:

user posted image

Man geriausias sitas.

Kokios keistos pakabinamos spinteles pavaizduotos pas jus g.gif kodel taip nepatogiai aukstai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 10 vasario 2016 - 11:15
QUOTE(Lejla @ 2016 02 10, 11:56)
Sveikos virtuvių planuotojos

Sveiki 4u.gif .
Pirmas varijantas man atrodo geresnis, vien dėl to, kad bendras patalpos plotas tik 30m2 - turėtų būti ankštoka toje vietoje pussalė + stalas... Tarp kitko, nei pussalė normalaus pločio, nei didesnis-patogesnis stalas antru variajntu nesigauna. Gal galite su matmenimis planelį įdėti? Gal aš klystu unsure.gif .
Kodėl tie du bokštai kraštuose pirmam variajnte? Vienoj pusėj šaldytuvas, o kitoj kas? Gal vieną naikint reikėtų, kad padoriai atitraukti viryklę ir plautuvę nuo kraštų g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 10, 00:14)
Elze7, pirmu variantu ko tai visai siauras praėjimas į rusį gaunas - nesiekia 60cm. Gal kies stalčius prie aukštų spintų blokų siaurinti tuomet reikėtų g.gif . Na kokiais 5-10 cm. Tada jau gautųsi praėjimas apie 68-76cm.
Papildyta:

Va šitas:
http://www.part.lt/i...6bbded87896.jpg
http://www.part.lt/i...2142983b636.jpg
http://www.part.lt/i...f87d252a366.jpg


drinks_cheers.gif man šitas atrodo geriausias ir gražiausias.
QUOTE(arbuzina @ 2016 02 10, 10:03)
Laba diena,
Meistras "padeliojo" virtuvinį.


naikinčiau tą cargo prie šaldytuvo ir platinčiau stalčius.
Atsakyti
Pritariu kitoms pasisakiusioms, geriau pirmas variantas, bet aš irgi tą vieną spintą naikinčiau, nepatogu taip prie kraštų pristumti kaitlentė su plautuve. Ir daryčiau normalų stalą, o ne tokią kaip salą. Pagal kėdes sprendžiu, kad ten aukštis 90+ cm dabar numatytas.
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2016 02 10, 11:03)
Laba diena, Gal turit idėjų, kaip tą vamzdį paslėpti 

Skirtingu dydziu spinteliu nedaryciau, o kodel visos negali buti iki virsaus, butu labai patogu, nereiketu ten dulkiu valyti. As norejau iki lubu, bet norejau i virsu pakeliamu, o tokios iki virsaus negalimos, nes atsidarant trankytusi i lubas, todel pas mane panasiai kaip jusu baldininkas siule http://www.part.lt/p...3e82606c788.jpg . Man jis vaizdo negadina, tuo labiau, kad kaitlente kampe kuris is svetaines nesimato, o kai gaminu i virsu galva uzvertus nevaikstau, tai net nematau jo.
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 02 10, 11:12)
Man geriausias sitas.

Kokios keistos pakabinamos spinteles pavaizduotos pas jus  g.gif  kodel taip nepatogiai aukstai?


spintelių aukštis dar nereguliuotas, kol kas susitelkus į išdėstymą erdvėje.

QUOTE(Juodai @ 2016 02 10, 11:19)
Sveiki 4u.gif .
Pirmas varijantas man atrodo geresnis, vien dėl to, kad bendras patalpos plotas tik 30m2 - turėtų būti ankštoka toje vietoje pussalė + stalas... Tarp kitko, nei pussalė normalaus pločio, nei didesnis-patogesnis stalas antru variajntu nesigauna. Gal galite su matmenimis planelį įdėti? Gal aš klystu unsure.gif .
Kodėl tie du bokštai kraštuose pirmam variajnte? Vienoj pusėj šaldytuvas, o kitoj kas? Gal vieną naikint reikėtų, kad padoriai atitraukti viryklę ir plautuvę nuo kraštų  g.gif .


Ties pirmu jau kaip ir buvom apsistoję, bet vis pradeda abejonės kankint, o gal galima ir geriau/talpiau/patogiau kažką smile.gif trumpoji virtuvės siena 2,77, ilgoji 4,28, įmesiu planelį vėliau, po ranka neturiu su matmenim.
Bokštai būtent dėl vietos - šaldytuvas vienoj pusėj, kitoj galvoju susidėt visokius šventinius servizus, stiklą ir barelis viršuj, beigi pagalvojau, kad visa siena bus užpildyta išlaikant simetriją g.gif
Atsakyti
Elze7, o jei dar vieną variantą svarstyti: keist vietom kaitlentę su plautuve? Lieka vienas niuansas- kaip su gartraukiu prie angos...Tada indaplovė būtų kampe (įvadinis kampas būtų nenaudojamas, bet atkrenta galvosūkis dėl vamzdžių), kavos aparatas virš įvadų kampe, šalia kriauklė. Kita siena lieka kaip pirmame variante.

mamutekaipsaulute, Jūsų nurodytame variante architektas pamiršo kriauklę.

Lejla, naikinčiau dešinę aukštą spintą. Kriauklę bei kaitlentę kiek atitraukčiau nuo kampų link vidurio.
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 02 10, 11:42)
Skirtingu dydziu spinteliu nedaryciau, o kodel visos negali buti iki virsaus, butu labai patogu, nereiketu ten dulkiu valyti. As norejau iki lubu,  bet norejau i virsu pakeliamu, o tokios iki virsaus negalimos, nes atsidarant trankytusi i lubas, todel pas mane panasiai kaip jusu baldininkas siule http://www.part.lt/p...3e82606c788.jpg  . Man jis vaizdo negadina, tuo labiau, kad kaitlente kampe kuris is svetaines nesimato, o kai gaminu i virsu galva uzvertus nevaikstau, tai net nematau jo.

Pas mane bus iki lubų, pakeliamos iš dviejų dalių - apatinės atsidaro sulenkiamomis durelėmis, o viršutinės tik pakeliamis su ribotuvais, kad į lubas nesitrankytų.
Galima ir į tas kenkiamas rjbotuvą dėti, bet tada jos tik 90 laipsnių kampu pakyla
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 10 vasario 2016 - 12:10
QUOTE(yerena @ 2016 02 10, 11:48)
Elze7, o jei dar vieną variantą svarstyti: keist vietom kaitlentę su plautuve? Lieka vienas niuansas- kaip su gartraukiu prie angos...Tada indaplovė būtų kampe (įvadinis kampas būtų nenaudojamas, bet atkrenta galvosūkis dėl vamzdžių), kavos aparatas virš įvadų kampe, šalia kriauklė. Kita siena lieka kaip pirmame variante.

Tai vat gartraukis ten niekaip doh.gif o jei indaplovė kampe, kaip prie jos prieiti, daryti tą kampą tokį nukirstą, ne 90 laipsnių?
Tokį?: https://www.varle.lt...-delicja_73.jpg
Bet nėra ką svarstyti, gartraukis nesipaišo...
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 02 10, 13:09)
Pas mane bus iki lubų, pakeliamos iš dviejų dalių - apatinės atsidaro sulenkiamomis durelėmis, o viršutinės tik pakeliamis su ribotuvais, kad į lubas nesitrankytų.
Galima ir į tas kenkiamas rjbotuvą dėti, bet tada jos tik 90 laipsnių kampu pakyla

As labiau norejau, kad normaliai atsidarytu ir netrukdytu niekas isimti is virsutines lentynos, nei iki lubu. Zodziu, pradzioje labai daug visko norejau, bet reikejo susidelioti prioritetus ir nuspresti, ko noriu labai labai, o ko ne taip labai. Jusu variantas man atrodo protingesnis nei ribotuvai, jei jau labai norisi iki lubu, arba tada buciau paprastas dureles darius, bet bijojau pastoviai praskelta galva vaikscioti, nes megstu laikyti atidarytas dureles ir besisukiodama pamirstu, kad jos atidarytos biggrin.gif .
Atsakyti