Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

QUOTE(Juodai @ 2016 02 09, 23:56)
Peržiūrėjus visus, man Jūsų pirmas varijantas pats geriausias atrodo  4u.gif . Kavos aparatas padėtas atokiau, ne ant pagrindinio stalviršio. Plautuvę tik organizuočiau kiek atitrauktą nuo krašto. Ar gerai ten įžiūrėjau lens.gif , lygtais eiliškumas buvo toks: plautuvė, indaplovė, cargo? Tą cargo tuomet į kraštą mirksiukas.gif .
Orkaitę galit kabinti ūkinėj spintoj tokiam aukštyje, kokiam Jums reikia. Stalčius galima daryti visur apačioje.

Kuris tas pirmas variantas, jau man jie susimaišė doh.gif 4u.gif
Man tai atrodo geras variantas tas, kur didžiausias darbinis plotas prie viryklės. Aš taip įpratusi, kad pasiimu iš šaldytuvo, pasidedu prie kriauklės, plaunu ir nešuosi prie viryklės pjaustysi. Nes dabar taip gyvenu, jog tarp viryklės ir kriauklės tik kokia 20 cm, tai viską darau iš kitos pusės viryklės, ten platus stalviršis. O kavos aparatas stovėtų prie baro, kriauklės kairėje, ant indaplovės. Manau labai patogi jam vieta.
Va tokia orkaitė būtų išsigelbėjimas, galėčiau ir iš šono prieiti, nes iš šono vietos sočiai smile.gif kažin tokių yra čia pas mus, nes internete kažkur tik paveiksliuką radau užsienio puslapiuose...
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2016 02 10, 00:05)
Už indaplovės nelabai... neturėtų fiziškai tilpti. Nebent po ja unsure.gif . Bet čia reikėtų geriau išmanančių žinių.

Žiūrint kaip vamzdynai pravedžioti, jei tvarkingai po kriaukle viskas ateina iš grindų, tada koks skirtumas manau iš kurios pusės ta indaplovė g.gif
Atsakyti
Elze7, pirmu variantu ko tai visai siauras praėjimas į rusį gaunas - nesiekia 60cm. Gal kies stalčius prie aukštų spintų blokų siaurinti tuomet reikėtų g.gif . Na kokiais 5-10 cm. Tada jau gautųsi praėjimas apie 68-76cm.
Papildyta:
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 10, 01:11)
Kuris tas pirmas variantas, jau man jie susimaišė  doh.gif  4u.gif

Va šitas:
http://www.part.lt/i...6bbded87896.jpg
http://www.part.lt/i...2142983b636.jpg
http://www.part.lt/i...f87d252a366.jpg
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 10, 00:14)
Elze7, pirmu variantu ko tai visai siauras praėjimas į rusį gaunas - nesiekia 60cm. Gal kies stalčius prie aukštų spintų blokų siaurinti tuomet reikėtų g.gif . Na kokiais 5-10 cm. Tada jau gautųsi praėjimas apie 68-76cm.

Šiame variante man nepatinka kriauklės padėtis, labai stumti į dešinę nesinori, nes darbinis paviršius mažėja ir dešinėje indaplovė, ant jos jau nepadėsiu doh.gif jei viryklę stumiu link durų, kažkuri man jau anksčiau rašė, kad tai pavojinga, einant į rūsį kad neužkliūti doh.gif jei jau arti krašto.
Kavos aparatas man būtų priimtiniau prie baro, man atrodo ir Jūs Juodai minėjot, kad labai patogu ir vanduo, ir šiukšlinė šalia, ir baras, per kurį galima kavą paduoti.
Ir problema gali būti su vamzdynu, nes indaplovė dešiniau kriauklės. Problema tame, kad pas mus jau išvedžioti visi tie reikalai, vanduo, nuotekos. Ir visa tai yra pačiame kampe. Tai vat šia savaitę sužinosiu ar įmanoma tai patraukti link baro ir neaišku tas patraukimas vyks jau ant grindų einančiais vamzdžiais ar viskas bus po grindimis (rūsyje). Pačiose grindyse jau negalima, nes išvedžiotas grindinis šildymas ir jau išbetonuota doh.gif
Tas variantas paskutinis kur orkaitė prasikiša ant stalviršio man būtų idealus, jei ne tie 20 cm doh.gif gaila, kad nėra čia "veiduko" su pliaupiančiom ašarom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 10, 01:29)
gaila, kad nėra čia "veiduko" su pliaupiančiom ašarom  verysad.gif

Yra yra, net intensyvumą galima pasirinkt:
" cry.gif "
" cray.gif "

console.gif

QUOTE(Elze7 @ 2016 02 09, 23:06)
Ir kitas variantas  4u.gif
http://www.part.lt/i...151804ed934.jpg
http://www.part.lt/i...7b517dd6293.jpg
http://www.part.lt/i...1f647f3c307.jpg

Na, laukiu Jūsų pastabų, pasiūlymų  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Va dar su pakabinamom iki lubų.
http://www.part.lt/i...6afbca23481.jpg

Kad čia visuose indaplovė toje vietoje yra g.gif ...

QUOTE(Elze7 @ 2016 02 10, 00:04)

Tik šitam jau kitaip.
Taip, kavos aparatas prie vandens geriau, bet antrame varijante jis buvo tiesiai per vidurį vienintelio padoraus darbastalio padėtas. Dėl to ir džiaugiaus pirmu varijantu, kad dabastalis tuščias lieka.
Paskutinis vaijantas - o gal orkaitę virš stalviršio tam paskutiniam varijante dėti?... Bet per aukštai turbūt gautųsi, ir priėjimas tik iš šono.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 10 vasario 2016 - 00:50
QUOTE(Juodai @ 2016 02 10, 00:36)
Yra yra, net intensyvumą galima pasirinkt:
" cry.gif "
" cray.gif "
 
console.gif

angel_sadangel.gif frusty.gif help.gif cray.gif cry.gif Ooo, radau ir aš, va kiek man tinkančių lotuliukas.gif o jei rimtai, tai tada kaip tą kampą išspręsti?
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2016 02 10, 00:36)
Kad čia visuose indaplovė toje vietoje yra g.gif ...
Tik šitam jau kitaip.
Taip, kavos aparatas prie vandens geriau, bet antrame varijante jis buvo tiesiai per vidurį vienintelio padoraus darbastalio padėtas. Dėl to ir džiaugiaus pirmu varijantu, kad dabastalis tuščias lieka.
Paskutinis vaijantas - o gal orkaitę virš stalviršio tam paskutiniam varijante dėti?... Bet per aukštai turbūt gautųsi, ir priėjimas tik iš šono.

Ne ne, ten tą kavos aparatą per neapsižiūrėjimą palikau smile.gif tikrai jis taip nebūtų.
Apie kurį tą paskutinį variantą kalbat ir kur tą orkaitę padėti? doh.gif 4u.gif nebedirba galva visai verysad.gif
Atsakyti
Dar variantas doh.gif lotuliukas.gif
Kriauklė su stalčium (65), indaplovė (60), stalčiai kur būtų indai ir įrankiai (45?), užsisukusi spintelė su virykle (90). Spintelė tam, kad pasiekti kampe esančius padėjimus, bet įtariu ten pasiekti šansų koks 1 % doh.gif Prie kitos sienos eina šaldytuvas, aukšta spinta su orkaite ir du stalčių blokai (60+50). Šitame variante man lyg ir padėjimų mažoka, lyginant su variantu, kai orkaitė trumpoje sienoje užlipusi ant stalviršio. Tada turėčiau net tris blokus stalčių po 80 cm. Na ar kitu išdėstymu, bet esme, kad butų apie 2,5 m stalčių. Būtų kampe aukšta spinta, būtų šalia indaplovės 60 cm stalčiai indams.
Nr.1
user posted image
čia žiūrėkit tik į šią sieną su orkaite, nes kur viryklė, ten dar matosi nepakeista situacija doh.gif smile.gif
user posted image
Na ir kitas variantas. Jaučiu, kad apsistosiu tik ties šiais dviem. Nes tikrai jau nemažai buvo bandymų. Tikrai daug netikusių bandymų. Ir galvoju gal vis dėl to neatsisakysiu orkaitės aukštai, svajonės yra juk svajonės, taip? 4u.gif O šie abu variantai su orkaitėmis aukštai. Manau dar daug ką lems šių variantų kainos g.gif
Nr.2
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tokia orkaite pas mano kaimyne, bet sake napatinka, mazesne ir nepatogu per sona skardas kisti, as isbandziau aps ja, man ir nepasirode tikrai patogu 4u.gif
Atsakyti
Elze7, nebūtina į tą aukštą spintą dėti dureles įprastas - galima daryti pakeliamas- žaliuzines, kad stalviršio nereikėtų tuščio laikyti.
O tas orkaitės "lipimas" ant stalviršio... Man asmeniškai tai nesudarytų didelių problemų, nes orkaitė nėra kasdien po kelis kartus naudojamas daiktas, kaip plautuvė ar kaitlentė.
Į kampą būtinai dėčiau kokį nors mechanizmą. Senojoje virtuvėje turėjau paprastą karuselę. Laikiau ten puodus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 10 vasario 2016 - 09:21
Laba diena,
Meistras "padeliojo" virtuvinį.
Galvoju, kad šaldytuvą reikia keisti vietomis su vitrinine spintele.
Be to nepatinka tos trys spinteles virš dujinės g.gif.
Visų pirma pas mus padaryta ventiliacinė anga prie pat lubų, tai vamzdis nepasislėps. Meistras pasiūlė tą vamzdį apdirbti su tokia pat medžiaga, kaip, kad bus durelės. Tipo nekris į akis g.gif
Man buvo mintis tą spintelę, kur garinė montuosis daryti aukštą iki pat lubų, tada pasislėptų tas vamzdis. O kitas palikti tokias pat žemas. Meistras atšnekėjo, girdi negražu, kad ne vienam lygyje g.gif, o aš žiūrinėju ir matau internete tokių variantų ir man visai neblogai žiūrisi g.gif
Dar man tos kelios spintelės ant tos sienos atrodo kažkokios "vargšės" doh.gif
Na, nežinau, kažkas ne taip čia g.gif
Merginos, gal turite minčių, ką keisti ir tobulinti, kartais žmogui iš šono geriau matyti. Gal turit idėjų, kaip tą vamzdį paslėpti g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2016 02 10, 11:03)
Laba diena,
Meistras "padeliojo" virtuvinį.

Nekeisčiau šaldytuvo vietomis su spintele schmoll.gif . Vietoj tų trijų sintelių nenorit normalaus neįmomtuojamo gartraukio?
Tarp kitko, kampinės pakabinamos spintelės durelės dešinėje pusėje atidarytos bus nemenka kliūtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 10 vasario 2016 - 10:31
QUOTE(knopke* @ 2016 02 10, 08:52)
Tokia orkaite pas mano kaimyne, bet sake napatinka, mazesne ir nepatogu per sona skardas kisti, as isbandziau aps ja, man ir nepasirode tikrai patogu 4u.gif

Na aš pergalvojau, kad ir paprasts orkaitė čia sunkumų didelių neturėų sukelti smile.gif

QUOTE(rarity @ 2016 02 10, 09:10)
Elze7, nebūtina į tą aukštą spintą dėti dureles įprastas - galima daryti pakeliamas- žaliuzines, kad stalviršio nereikėtų tuščio laikyti.
O tas orkaitės "lipimas" ant stalviršio... Man asmeniškai tai nesudarytų didelių problemų, nes orkaitė nėra kasdien po kelis kartus naudojamas daiktas, kaip plautuvė ar kaitlentė.
Į kampą būtinai dėčiau kokį nors mechanizmą. Senojoje virtuvėje turėjau paprastą karuselę. Laikiau ten puodus.

Būtent ant to stalviršio prie kriauklės kažkaip ir neplanuoju nieko dėti. Jis toks "plaunu, šluostau ir dedu kažkur kitur" bus smile.gif o be to, durelės tik 40 cm tos kampinės spintos, tad norint aridaryti, neužims tai viso stalviršio.
Na turiu dar laiko iki savaitės galo apgalvoti, kurį variantą virtuvės rinktis. Kriauklės vieta kadangi skiriasi, tai turėsiu meistrams pasakyyi iki kur atvesti vamzdžius.

QUOTE(arbuzina @ 2016 02 10, 10:03)
Laba diena,
Meistras "padeliojo" virtuvinį.

Kriauklę stumčiau kairiau, kad tarp jos ir viryklės būtų kiek įmanoma didesnis darbinis plotas. Šaldytuvo tikrai nekeisčiau vietomis. Juk jį varstysit ištisai ir kaip šašas tarpe ta indauja trukdys smile.gif o gartraukio gofra pas mane šiuo metu apdėta baldų fasado plokšte. Gal pripratau... Na bet tikrai nekrenta į akis. Aišku bute tiek nėra vietos, kad atsitraukti iš labai toli ir matyti. O iš arti tos galvos tikrai nekėlinėju kasdien taip aukštai biggrin.gif bet bent man nemaišo tikrai.
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2016 02 10, 10:03)
Laba diena,
Meistras "padeliojo" virtuvinį.
Galvoju, kad šaldytuvą reikia keisti vietomis su vitrinine spintele.


Jūs dar nebuvote rodę virtuvės? Kažkoks matytas išplanavimas g.gif
Įdėkit visą patalpos planą su matmenimis.
Šaldytuvo keisti nereikia - jį naudosite dažniau nei vitrininę spintą.
O ta vitrininė Jums reikalinga?
Atsakyti