Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

Taip, man pirmas variantas irgi thumbup.gif
Atsakyti
Nu ir as pasipiesiau varianta su pertvara (iki siol nebuvau tokio svarscius). Na, pertvaros ilgis tai per daug nederinau ir nesvarsciau koks tinkamiausias butu, tiesiog vaizdui susidaryt
user posted image
Atsakyti
Žydriausia, Jūsų atveju pertvara lygu ate sala.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 09, 22:43)
Nu ir as pasipiesiau varianta su pertvara (iki siol nebuvau tokio svarscius).

Man gražu tos pertvaros tokios minimalios 4u.gif kažkaip įdomiai atrodo smile.gif

O aš kažkaip susivėliau su ta virtuve, jau buvau susigyvenus su orkaite žemai, o dabar vėl jausmai aukštai orkaitei atgimė lotuliukas.gif
O jei šitaip? Ta orkaitė dar truputį keltųsi į viršų, o ant stalviršio taip tiesiogiai nepasidėtų juk, tik butų paslinkta link jo. Bandau kažkaip save įtikint, kad čia gal ir neblogas variantas ir mano gyvenimo virtuvinė svajonė būrų išpildyta doh.gif lotuliukas.gif tik ar nėra taip, kad pati bandau save įtikinti padaryti didelę nesąmonę? g.gif Ar patogu kažin būtų imti iš jos skardą? Bet kai orkaitė žemai, tai to patogumo didelio aš irgi nejaučiu, turiu su nugara bėdų...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 23:00)
Žydriausia, Jūsų atveju pertvara lygu ate sala.


jo, zinau. Uztat ir niekad negalvojau tokio varianto. Bet siandien tokia paskaitele pravede, galvoju gal kazko neapmasciau. nesu super pedante, bet tu sveciu pas mus mazai buna, tai galvoju nebus cia tu variantu, kad slepti reikes. Sala man tikrai graziau ir funkcionaliau, tik kad jos tilpimas ant ribos, nors keli sc pradingas, sala jau netilps.

tik galvoju gal tikrai neivertinu, kiek erzins tas bardakas, nes jo aisku kad kaziek bus. artena vakai ir padeda ant spinteliu.
tai idomi kitu patirtis.....
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 10, 00:04)

Visko neskaičiau, bet kodėl jūs nenorit prie duru daryti siauresnės spintos, o prie baro platesnės, kad orkaitė būtų per vidurį? ax.gif

Puikiai suprantu, kaip jaučiatės, mane jau irgi pykina nuo virtuvės planų, norisi greičiau pradėt gaminti, o dar kitų darbų pilna, nėra kada net viską sugalvot.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2016 02 09, 23:19)
Visko neskaičiau, bet kodėl jūs nenorit prie duru daryti siauresnės spintos, o prie baro platesnės, kad orkaitė būtų per vidurį? ax.gif

Prie durų šaldytuvas smile.gif
Na pasakykit kas nors, kad tie 20 cm lipantys ant stalviršio yra baika doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elze7: 09 vasario 2016 - 23:30
Žydriausia, o su pertvara virtuvėje nebus tamsoka? Virtuvinis langas su kriaukle kur žiūri?
Su ta pertvara kaip su širma, šeima sau, o Jūs virtuvėje sau. Kiek to bardako virtuvėje? Vaikai juk auga, susitvarkys po savęs.
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 10, 00:27)
Prie durų šaldytuvas  smile.gif
Na pasakykit kas nors, kad tie 20 cm lipantys ant stalviršio yra baika  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aa 4u.gif šiaip tai gal ir nieko, sakau dėl to, kad man viena mergina atsiuntė savo virtuvės foto ir ten mačiau kaip jie pasidarę, kad palangė praplatinta o virš palangės orkaitė šone ir palangė maždaug iki pusės orkaitės, sakė platesnės palangės nedarė, kad orkaitei netrukdytų. Bet pas ją virtuvė maža, pas jus lyg sočiai vietos, gal aš čia ne į temą, bet šaldytuva gal dėčiau prie tos siauros sienos prie įėjimo pirmą, o šalia spinteles pagal šaldytuvo plotį, nesvarbu, kad langas prasideda per jų vidurį, tada orkaitė galėtų būti viduryje (jeigu čia svajonė, nereikia atsisakyti). Bet čia tik mano nepatyrusios šituose reikaluose pamąstymai.

Žiūriu kaip gražiai paišot homebyme programa, ir aš užsimaniau, bet neinstaliuoja man, fcb rašo žmonės, kad kažkokią klaidą meta toji programa. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 09, 23:27)
Prie durų šaldytuvas  smile.gif
Na pasakykit kas nors, kad tie 20 cm lipantys ant stalviršio yra baika  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Norint atidaryti orkaitę, reikės pasirūpinti, kad ant stalviršio nieko nebūtų smile.gif
Dar reikėtų pagalvoti apie spintos, kuri visa užeinaant stalviršio, atdarymą. Gal kažkokias pakeliamas, sulendančias, kaip garažo vartai dureles. Kadkuo mažiau reikėtų stalviršį kraustyti, norint tenpatekti.
Aš matau privalumų to kito varianto. Ir nemažai
Gal dabar reikėtų baigti save prievartauti ir viską palikti porai dienų. Tuomet gal ir sprendimas pats ateis wink.gif
Labos nakties
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 09 vasario 2016 - 23:48
QUOTE(Kliamka @ 2016 02 09, 23:41)
aa 4u.gif  pas jus lyg sočiai vietos, gal aš čia ne į temą, bet šaldytuva gal dėčiau prie tos siauros sienos prie įėjimo pirmą, o šalia spinteles pagal šaldytuvo plotį, nesvarbu, kad langas prasideda per jų vidurį, tada orkaitė galėtų būti viduryje (jeigu čia svajonė, nereikia atsisakyti). Bet čia tik mano nepatyrusios šituose reikaluose pamąstymai.

Žiūriu kaip gražiai paišot homebyme programa, ir aš užsimaniau, bet neinstaliuoja man, fcb rašo žmonės, kad kažkokią klaidą meta toji programa. verysad.gif

Man šaldytuvas niekur kitur netelpa, kampai per maži doh.gif verysad.gif
4u.gif paišau jau kokie 2-3 mėnesiai, tai jau tą programą išnagrinėjau, dar tikrai ne tobulai, bet jau daug maž greit ten viską randu. Man tai be problemų ji įsiinstaliavo smile.gif prieš porą savaičių ir kitame kompiuteryje instaliavau, viskas čiki 4u.gif

QUOTE(rarity @ 2016 02 09, 23:44)
Norint atidaryti orkaitę, reikės pasirūpinti, kad ant stalviršio nurko nebūtų smile.gif
Manau, dabar reikėtų baigti save prievartauti ir viską palikti porai dienų. Tuomet gal ir sprendimas pats ateis wink.gif
Labos nakties

Ant to stalviršio ir šiaip nieko nebus, nes turės darinėtis ta pati kairiausia spinta mirksiukas.gif dėl to problemos nėra, man tik vienas klausimas: ar bus patogu atsidarius orkaitę išimti skardą. Pasibandyti tai čia jau neina doh.gif dabar knisuosi per internetą ieškodama nors dar vienos taip įmontuotos orkaitės biggrin.gif jei rasiu, tai nors bus ramiau, kad ne aš viena taip visai norėčiau daryti lotuliukas.gif nors buvau radusi, kai orkaitė visiškai kampe, kur ta mano kairiausia spinta ir visa užlipa ant stalviršio, bet čia jau turbūt ji tik dėl vaizdo, naudotis neįsivaizduoju kaip doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rarity @ 2016 02 09, 23:44)
Aš matau privalumų to kito varianto. Ir nemažai

Kito, tai kai orkaitė žemai? Pavardinkit... 4u.gif Nes pati jau nieko nebematau, nei privalumų, nei trūkumų doh.gif noriu vieno, protas sako kitą, širdis vėl savo varo...
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 09, 22:51)
Na pradedu kelti  doh.gif  :

Peržiūrėjus visus, man Jūsų pirmas varijantas pats geriausias atrodo 4u.gif . Kavos aparatas padėtas atokiau, ne ant pagrindinio stalviršio. Plautuvę tik organizuočiau kiek atitrauktą nuo krašto. Ar gerai ten įžiūrėjau lens.gif , lygtais eiliškumas buvo toks: plautuvė, indaplovė, cargo? Tą cargo tuomet į kraštą mirksiukas.gif .

QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 09, 22:56)
O mane šiandien bendradarbės primygtinai bandė įtikinti su labai vaizdingai papasakotais pavyzdžiais iš gyvenimo, kad virtuvės ir valgomojo+svetainės zonas atskirciau tokie nedidele pertvarine siena doh.gif 

Jūs įkėlėte pavysdinę nuotrauką su pertvara, tačiau joje visai kita erdvė. Su pertvara Jūs sau susimažinsit erdvę, kurios taip siekėte. Ir, pasak Yerena - ate sala.
Nesuprantu, nuo ko reikia slėpti puodus, lėkštes, bene prezidentai pas Jus lankysis? biggrin.gif . Mažiau pergyvenkit ir darykit taip, kaip Jūs pati nrorite, juk tiek laiko prie virtuvės planavimo sėdėjot 4u.gif . Ne bendradarbės pas Jus gyvens mirksiukas.gif . Būtų įdomu išgirsti tuos vaizdingus pavyzdžius iš gyvenimo biggrin.gif ... Gal papasakosit, kai laiko turėsit? ax.gif

QUOTE(Elze7 @ 2016 02 09, 23:15)
ta orkaitė aukštai labai kabina, bet šiaip nebežinau...  unsure.gif  doh.gif

Orkaitę galit kabinti ūkinėj spintoj tokiam aukštyje, kokiam Jums reikia. Stalčius galima daryti visur apačioje.
Papildyta:
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 23:18)
O kaip su indaplove? Ar už jos gali būti vamzdynai?  g.gif

Už indaplovės nelabai... neturėtų fiziškai tilpti. Nebent po ja unsure.gif . Bet čia reikėtų geriau išmanančių žinių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 10 vasario 2016 - 00:00