Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

pas mus butent taip kaip paskutineje foto atskirta
Atsakyti
Ir kitas variantas 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Na, laukiu Jūsų pastabų, pasiūlymų 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Va dar su pakabinamom iki lubų.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elze7: 09 vasario 2016 - 22:11
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 09, 22:06)
Ir kitas variantas  4u.gif

Na, laukiu Jūsų pastabų, pasiūlymų  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nors sakiau kitaip, bet man labiau pirmasis variantas su spintelėmis bigsmile.gif
O pačiai kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 09 vasario 2016 - 22:12
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 09, 22:06)
Ir kitas variantas  4u.gif

Na, laukiu Jūsų pastabų, pasiūlymų  4u.gif  4u.gif  4u.gif


na, as asmeniskai bandyciau daryti 3 aukstas spintas, o tai kas lieka arba siaura visa auksta, arba deti platu stalvirsi, bet pakabinamas siaurinti kaip pakabinamas, taciau nuleisti iki stalvirsio

I r kriaukle taio visai prie krasto man nelabai. Nezinau subtilybiu, bet gal galima ja montuot kazkaip per viduri 2 spinteliul, nes aisku jei ant antros spinteles, tuomet labai sumažėja darbastalis g.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 02 09, 22:10)
Nors sakiau kitaip, bet man labiau pirmasis variantas su spintelėmis  bigsmile.gif
O pačiai kaip?

Nebežinau, susisuko galva visiškai doh.gif ta orkaitė aukštai labai kabina, bet šiaip nebežinau... unsure.gif doh.gif nebenoriu virtuvės visai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tas paskutinis variantas su daug aukštų spintų, tai stalčių beveik nerasta, o tas jau nėra gerai. O tas variantas su pusė aukštų pusė žemų, kažkaip gal keistai... nėra tokio vientisumo, "prišikiota" spintelių visokių ir visur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 09, 22:11)
na, as asmeniskai bandyciau daryti 3 aukstas spintas, o tai kas lieka arba siaura visa auksta, arba deti platu stalvirsi, bet pakabinamas siaurinti kaip pakabinamas, taciau nuleisti iki stalvirsio

I r kriaukle taio visai prie krasto man nelabai. Nezinau subtilybiu, bet gal galima ja montuot kazkaip per viduri 2 spinteliul, nes aisku jei ant antros spinteles, tuomet labai sumažėja darbastalis g.gif

Dėl plautuvės sutinku, bet stalviršis papildomas praverstų. Jei pakabinamas nuleisti iki stalviršio, tai jis jau visai nenaudojamas lieka.
Atsakyti
Elze7, vienareikšmiškai centruočiau kaitlentę. O kaip su indaplove? Ar už jos gali būti vamzdynai? g.gif
Dėl kampo prie lango- kuris variantas priimtinesnis ir mielesnis akiai?


Žydriausia, su tom pakabinamom iki stalviršio- nepraktiškas variantas, nes platesnė stalviršio dalis visiškai nenaudojama...

O, matau, rarity irgi vienodai pasisakė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yerena: 09 vasario 2016 - 22:22
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 22:18)
Elze7, Žydriausia, su tom pakabinamom iki stalviršio- nepraktiškas variantas, nes platesnė stalviršio dalis visiškai nenaudojama...


tai jo, suprantu, tai jei ne siauras langas, tuomet butu galiam daryti visa siena aukstu spintu, ta pasiaurinta iki stalvirsio, kad langui tiktu ir kad butu vientisumas del aukstu spintu. Aisku darbastalio sumazeja, o stalcius galima daryti ia apatineje aukstu spintu dalyje, nebutina, gi kad aukstos spintos tai vien spintos g.gif

nu tiesipg pasiuliau, kad neuzsiciklinti prie vieno varianto ax.gif
Atsakyti
Taip, Žydriausia, dar lango atidarymo galimybes reikia įvertinti.

Stalčius galima būtų pradėti jau nuo orkaitės apačios įsirenginėti ir taip iki lango.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 09, 22:11)
na, as asmeniskai bandyciau daryti 3 aukstas spintas, o tai kas lieka arba siaura visa auksta, arba deti platu stalvirsi, bet pakabinamas siaurinti kaip pakabinamas, taciau nuleisti iki stalvirsio

I r kriaukle taio visai prie krasto man nelabai. Nezinau subtilybiu, bet gal galima ja montuot kazkaip per viduri 2 spinteliul, nes aisku jei ant antros spinteles, tuomet labai sumažėja darbastalis g.gif

Kriauklė prie krašto ir man nelabai, bet dešinėje nuo kriauklės - indaplovė. O jei kriauklę keičiu su indaplove - darbastalio mažai doh.gif
Čia su trim plačiom ir viena siaura ala spintele
user posted image
Atsakyti
Oj, ne, kažkoks nesusipratimas su viena "kitokia".
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 09, 22:27)
Kriauklė prie krašto ir man nelabai, bet dešinėje nuo kriauklės - indaplovė. O jei kriauklę keičiu su indaplove - darbastalio mažai  doh.gif
Čia su trim plačiom ir viena siaura ala spintele

Man vis dar 1 variantas
Atsakyti