Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 20:51)
Kaip neina? Pastatoma spintelė telpa, o vat jau aukšta spinta tokio pat gylio nebe?  biggrin.gif

Nesiūlau nuo pat durų pradėti, atitraukiate pradžią per 1045 ir varot iki lango.


Gera mintis Zydriausios ir yerenos thumbup.gif
Padėliokit. Dar vienas pliusas mnao akimis - rūsio duris smagiau atidarinėti, kai šalia ne tokia aklina didelė spinta smile.gif
Prie lango ko gero geriau siauresnė ištisinė, nei spintelės - vientisumas išlaikytas būtų
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 20:51)
Kaip neina? Pastatoma spintelė telpa, o vat jau aukšta spinta tokio pat gylio nebe?  biggrin.gif
Nesiūlau nuo pat durų pradėti, atitraukiate pradžią per 1045 ir varot iki lango.

lotuliukas.gif na taip tai eina, aš maniau siūlot nuo pat durų pradėti blush2.gif 4u.gif na gerai, bandau dėlioti smile.gif
Atsakyti
Padėliokite su ištisinėmis spintomis ir antrą variantą likutį (60+50 cm prie lango) su 60 cm gylio pastatomom spintelėm ir pakabinamom 30 cm gylio.

Kelkit vaizdus čia.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 21:12)
Padėliokite su ištisinėmis spintomis ir antrą variantą likutį (60+50 cm prie lango) su 60 cm gylio pastatomom spintelėm ir pakabinamom 30 cm gylio.

Kelkit vaizdus čia.


Kaip smagu, kai yra čia ką veikti savos virtuvės belaukiant bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 02 09, 21:14)
Kaip smagu, kai yra čia ką veikti savos virtuvės belaukiant  bigsmile.gif

Nenervuokit doh.gif lotuliukas.gif tie žodžiai "savos virtuvės BELAUKIANT" tai kaip peilis į širdį, nes man ta "sava" virtuvė baigia nervus suėsti doh.gif lotuliukas.gif ačiū Jums visoms aišku, nes kitaip pražūčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 21:43)
Juodai, kokio gylio turite stalviršį?

Prie sienos - 85cm, o sala 1m.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 09, 22:19)
Prie sienos - 85cm, o sala 1m.

Prabangiai thumbup.gif

Turint 60 cm gylio svarbus kiekvienas "suvalgytas" buitine technika cm.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 22:24)
Prabangiai  thumbup.gif

Turint 60 cm gylio svarbus kiekvienas "suvalgytas" buitine technika cm.

Pritariu drinks_cheers.gif . Aš jau nemokėčiau gyventi su 60cm lotuliukas.gif ... Shutka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 09, 21:18)
Nenervuokit  doh.gif  lotuliukas.gif  tie žodžiai "savos virtuvės BELAUKIANT" tai kaip peilis į širdį, nes man ta "sava" virtuvė baigia nervus suėsti  doh.gif  lotuliukas.gif  ačiū Jums visoms aišku, nes kitaip pražūčiau  4u.gif

Dar palaukit, čia tik pradžia - prasidės nesklandumai ir nervai su meistrais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2016 02 09, 21:19)
Prie sienos - 85cm, o sala 1m.

Ohoho thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 02 09, 21:07)
Gera mintis Zydriausios ir yerenos  thumbup.gif

į
Nu priimsiu tai kaip komplimentą. kai prieš gerą pusmetį atėjau į šitą tema žalia su savo projektuojama virtuve, tai dabar jau ir pati sugebu ką protingo patart ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Na pradedu kelti doh.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
O mane šiandien bendradarbės primygtinai bandė įtikinti su labai vaizdingai papasakotais pavyzdžiais iš gyvenimo, kad virtuvės ir valgomojo+svetainės zonas atskirciau tokie nedidele pertvarine siena doh.gif
mano isivaizdavimas toks:
user posted image

user posted image


o man paišė, rodė, pasakojo, kiek išlošiu naudos ir nebjaurosiu nešvariais indais svetainės vaizdo ir t.t, va kažkas tokio:
user posted image

Atsakyti